اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

7 ترفند جالب در سیری

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 7 ترفند جالب در سیری

همانطور که می دانید Siri یک قابلیت مفید در iOS است که می توانیم به وسیله آن خیلی از کار ها را به راحتی و تنها با فرمان دادن به سیری انجام دهیم. در اینجا 7 تا از بهترین گزینه ها را بررسی خواهیم کرد!

1. چک کردن ایمیل، پاسخ دادن به ایمیل ها و فرستان ایمیل جدید
    تنها با گفتن دستور Check Mail به سیری، سیری یک لیست از آخرین ایمیل های شما را به شما نشان خواهد داد. یا شاید بخواهید به ایمیل کسی جواب دهید؛ تنها کافیست به سیری بگویید Reply To Mr.X و سپس پیغام خود را مشخص نمایید. و همینطور می توانید یک ایمیل جدید بسازید! برای این کار باید از این دستور استفاده کنید : (Send email to (name) saying (Massage

2. گرفتن اطلاعات ورزشی، پرسیدن زمان مسابقات و چک کردن امتیازات
    شاید بخواهید زمان مسابقه بعدی تیم مورد علاقه خود را بدانید! کافیست به این صورت از سیری سوال بپرسید : When are the San Francisco Giants playing.

3. SMS فرستادن
    شاید بخواهید به کسی SMS بدهید! کافیست به این صورت به سیری دستور دهید : (Send text to (name) saying (message content. و سیری این کار را برایتان انجام خواهد داد! به همین سادگی؛ به همین خوشمزگی

4. تلفن کردن
    گاهی، مثلا" زمانی که در حال رانندگی کردن هستید و دست هایتان مشغول است، تلفن کردن خیلی بهتر از ایمیل فرستان یا SMS است و سیری این کار را خیلی راحت تر خواهد کرد! فقط کافیست جمله ای دو کلمه ای مثل Call Mom به کار ببرید.

5. چک کردن هوای محل سکونت خود یا هر جای دنیا
    اگر بخواهید هوای جایی را بدانید کافیست با جمله ای مثل “What’s the weather” از سیری درخواست کنید!

6. تنظیم کردن Alarm
    آیا می خواهید 2 ساعت استراحت کنید؟ کافی است به سیری بگویید تا یک Alarm برای دو ساعت دیگر تنظیم کند! همینطور Alarm های معمولی نیز می توانید تنظیم کنید؛ به عنوان مثال : set an alarm for 2:30.

7. پرسیدن زمان اکران فیلم ها
    آیا می خواهید برای تماشای فیلمی به سینما بروید؟ کافی است از سیری بخواهید! سیری با استفاده از مکان شما یک لیست از زمان های اکران فیلم مورد نظرتان در سینما های محل سکونتتان را دریافت خواهید کرد! برای استفاده از این قابلیت کافیست از این دستور استفاده کنید : (When are showtimes for (movie name

سيري اين قابليت داره كه وقتي مسيجي مياد بمن اطلاع بده؟
    من تووي اولين تبليغ سيري اين قابليت ديدم ولي بعدش نديدم به اين قابليت كسي اشاره كنه

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

اقا رو گوشی قبلی من وقتی سیری رو میزدم میگفت yes اما الان دوباره همون صدای پیشفرض رومیده و باز میشه !! چیکارکنم تا همون yes روبگه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehr 86 نمایش پست ها
        سيري اين قابليت داره كه وقتي مسيجي مياد بمن اطلاع بده؟
        من تووي اولين تبليغ سيري اين قابليت ديدم ولي بعدش نديدم به اين قابليت كسي اشاره كنه

Sent from my iphone 4s using Tapatalk
        به خودی خود این قابلیت را ندارد. کافیه فعال کنید سیری رو بعد بگید Read the new message

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط moji3d نمایش پست ها
        اقا رو گوشی قبلی من وقتی سیری رو میزدم میگفت yes اما الان دوباره همون صدای پیشفرض رومیده و باز میشه !! چیکارکنم تا همون yes روبگه ؟
        برروی گوشی قبلی خود توییک MyAssistant را نصب کرده بودید.

نظر

چه جوری هیستوری صوتی سیری رو پاک کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.Robot نمایش پست ها
            چه جوری هیستوری صوتی سیری رو پاک کنم؟
            سیری رو خاموش کنی پاک میشه.

نظر

واسه دستیار صوتی گوگل کلی باید کار انجام داد.خب این فرمانها هم مثه هیستوریای دبگه ذخیره میشه یه جایی.باید چه جوری پاکش کنیم؟

نظر

بگید Hey siri give me a hint !
                برای کنفرانس ۳ روز دیگه جواب های جالبی میده!

نظر

7 ترفند جالب در سیری

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
                  بگید Hey siri give me a hint !
                  برای کنفرانس ۳ روز دیگه جواب های جالبی میده!
                  از همه باحالتر و كنايه اينه:

Why don't you check rumors blogs ? Thats what i do!

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  ویرایش توسط KaQaZ : https://i-phone.ir/forums/member/137680-kaqaz در ساعت 06-09-2015, 11:13 PM

نظر

سلام
                    چطور میشه مسیر رو روی نقشه از سیری پرسید؟

نظر

صبر کنید ..
                    X