اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اجرای برنامه روی آیفون بدون اکانت دولوپر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اجرای برنامه روی آیفون بدون اکانت دولوپر

سلام. میخواستم بدونم راهی هست که بدون اینکه اکانت دولوپر داشته باشم برنامه ای رو که نوشتم رو ایفونم اجرا کنم؟ اگه گوشی و جیلبرک کنم چی باز به اکانت دولوپر نیاز هست؟

برنامه JailCoder هست که Xcode را Patch میکنه، اما بگیر نگیر داره! درست کار نمیده! اما دوست داشتید میتونید تست کنید! باید گوشیتون هم Jailbreak باشه! قبلا وبسایت رسمی داشت، اما الان باید با سرچ کردن پیدا کنید برنامه رو! اما در کل توصیه میشه Apple Developer را بعدا تهیه کنید! الان که شما در آستانه یادگیری هستید نیازی به داشتن Apple Developer ID ندارید!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اگه جيلبرك هم كرده باشم باز نميشه برنامه رو رو ايفون اجرا كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط 4nti.g0d.71 نمایش پست ها
        اگه جيلبرك هم كرده باشم باز نميشه برنامه رو رو ايفون اجرا كرد؟

نمیشه! اگر Jailbreak کرده باشید تازه روش های بالا شاید کار بده! اذیت میکنه، نه اینکه اصلا کار نده! توی گوگل روش های Patch کردن xcode را باید پیدا کنید! قبلا روی Snow Leopard و Xcode 4 من براحتی کار میکردم با این روشها،*اما الان دیگه کار نمیده!
        ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 01-04-2013, 11:53 AM
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اخه مثلا واسه برنامه هايي كه با سنسورها يا دوربين كار ميكنن حتما لازمه واسه تست برنامه! ضمن اينكه واسه كسي مثل من كه داره فعلا فقط واسه تست و تجربه برنامه مينويسه نمي ارزه اين مبلغ رو بده! تازه اصلا كرديت كارد هم ندارم!

نظر

تازه اگر Credit Card هم داشتید نمی تونستید تهیه کنید و فقط می توانستید پرداخت کنید! چون اپل در این مورد بسیار سخت گیر هست و باید آدرس معتبر و همینطور حساب بانکی نیز داشته باشید تا بتوانید اکانت را تحویل بگیرید.
            به نظر من برای شما که تازه اقدام به یادگیری کرده اید نیازی نیست روی دستگاه تست کنید و برای برنامه هایی ساده ای که خواهید نوشت می تونید از شبیه ساز ( Simulator ) استفاده کنید!

نظر

صبر کنید ..
            X