اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

restore iphone 5 ???????

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• restore iphone 5 ???????

سلام دوستان امروز داشتم با گوشیم بازی میکردم که یه دفعه کرش شد و در لوگوی اپل موند ورژن این دستگاه من 6.1.2 هست راهی هست که بتونم ریستور کنم بدن اینکه جیلبریک رو از دست بدم یعنی میشه به ورژن قبلی یا همین ورژن ریستور کرد در ضمن گوشی رو به کامبیوتر وصل میکنم وصل میشه حتی از طریق ifun-box داخل گوشی میشم و حتی itunes هم گوشیمو میشناسه ولی در گوشی علامت اپل به صورت کم رنگ پیداش میشه اگر راه حلی هست ممنون میشم اخه از سیدیا خیلی چیزا خرید کردم حیفه ازدستشون بدم !!

از پاسخ گویی ممنون میشم

لطفا از عنوان مناسب برای تاپیک استفاده کنید و برای هر سوال تاپیک جدا باز نکنید!

Home+Power 10 sec بگیرین بعد وقتی داره میاد بالا لوگوی اپل، دکمه ولیوم+ رو بگیرید تا بیاد بالا اگه نیومد باید ریستور کنید به ۶.۱.۳ و ج-ب میپره

نظر

چشم دوست عزیز فقط یک سوال دیگه ولیوم + رو باهاشون بگیرم یا جدا بگیرم ؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
        چشم دوست عزیز فقط یک سوال دیگه ولیوم + رو باهاشون بگیرم یا جدا بگیرم ؟؟؟؟؟
        وقتی خاموش شد تا لوگوی اپل نیومده دکمه ولیوم+ رو بگیرید و دکمه Power رو ول کنید. گوشی چند بار ریست میشه و تمام توییک های سیدیا غیرفعال البته به لطف Mobile Substrate :دی

نظر

اها یعنی فقط پاور رو ول کنم ولی هوم داشته باشم ؟ ؟ ببخشید شاید یکمکی ... خ.ن.گ هستیم ؟ :دی

نظر

نوشته اصلی توسط hassaz نمایش پست ها
            اها یعنی فقط پاور رو ول کنم ولی هوم داشته باشم ؟ ؟ ببخشید شاید یکمکی ... خ.ن.گ هستیم ؟ :دی
            نه بابا این حرفا چیه !!!
            یه ذره گیج کنندس d:
            بله هوم رو نگه دارید

نظر

نشد دوست عزیز. یک حالت تو گوشیم ایجاد شد اینکه از ارم اپل اولش پر رنگ بود یعنی نور صفحه خیلی بالا بود و وباره قیبش زد کمتر از 1 ثاینه بعدش ارم اپل به صورت صفحه نمایش کم رنگ اومد

این چی چی هست حالا اینو چجوری حل کنیم ؟؟

نظر

الان باید گوشی بیاد بالا اگه نیومد Restore متاسفانه

نظر

در حقیقت قبل از اینکه من بازی کنم در سیدیا چند توییک رو پاک کردم وبه صفحه نمایش برگشتم یعنی ریسیپرینگ نکردم بعدش داشتم میرفتم صفحه بازی ها یدفعه رفت تو هنگی معلوم نیس جیلبریک کی میاد واسه 6.1.3

نظر

فعلا که خبرا خوشایند نیست ولی p0xisninja یه چیزایی پیدا کرده نگه داسته ios7 رو ج-ب کنه!
                    ولی احتمالا باید با همون روش بالا درست شه اگه توییک بدی نصب نکردین!

نظر

من چند تا که از این : call bloker .sms blocker.scrolling .iap free.insta اینا رو پاک کردمو دیگه دیگه

نظر

با پاک کردن توییک اتفاقی برای دستگاه نموفتاد اگه Restart Springboard میکردید!
                        تنها راهتون ریستور هست""

نظر

با تهاین تاسفو تاثر جیلبریک رو از دست دادم و ریستور میکنم

نظر

الان یه بدبختی جدید گوشیم تو ارم اپل مونده ولی تو ایتونز نشونش میده ولی میخوام بک اپ بگیرم میگه که دستگاه شما دارای رمز هست الان چه کاری کنم شیطونه میگه بزنم تو دیفال گوشیی رو

- - - - - - - - - -

پس جدی جدی خ.ن.گ شدیم

نظر

صبر کنید ..
                            X