اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با iphonedelivery

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با iphonedelivery

سلام من دلیوری نصب کردم از سورس که گذاشته بودین فقط بعد چندتا که اس ام اس زدم کار کرد الان می خوام اس ام اس بزنم کلا آنتنم میپره بعد send نمیشه دوباره آنتنم میاد؟؟؟؟؟

دوستان من کلا دلیوری پاک کردم الان اصلا نمی تونم اس ام اس بدم تا میخوام send کنم not deliveried می نویسه :A

نظر

بعد از نصب,
      اس ام اس سند و رسیو نمیشه
      اما وقتی غیر فعالش میکنم درست میشه!

نظر

نوشته اصلی توسط iarashphone نمایش پست ها
        سلام من دلیوری نصب کردم از سورس که گذاشته بودین فقط بعد چندتا که اس ام اس زدم کار کرد الان می خوام اس ام اس بزنم کلا آنتنم میپره بعد send نمیشه دوباره آنتنم میاد؟؟؟؟؟
        دوست من توی همون سورس 2 تا ورژن از این برنامه هست یکی اخرش 77 داره اون یکی 19 هست

شما هر کدوم رو که نصب کردی پاک کن به طور کامل و اون یکی سخه رو نصب کن...به طور کامل پاک کردنن هم یعنی خود اون ایفون دلیوری به همراه تمام برنامه های جانبی نصب شده باهاش

برای من هم همین مشکل بود با این کار درست شد

البته منن روی فریمور 6.1 هم این مشکل رو داشتم که از وقتی اومدم روی 6.1.2 مشکب حل شد.

نظر

نوشته اصلی توسط MadMoud نمایش پست ها
          بعد از نصب,
          اس ام اس سند و رسیو نمیشه
          اما وقتی غیر فعالش میکنم درست میشه!
          اطلاعات بیشتر بدید دوست من

فریمور گوشیتون چیه؟ از کدوم سورس نصب کردین؟ کدوم ورژن رو نصب رو نصب کردید اصلا؟

نظر

منم مشکل داشتم دوستان نصب نکنید گوشی قاتی میکنه پیامک ها رو نمی خونه دروسرش زیادی از مدیران تقاضا میکنم ایند از رو سرور برشدارن چون خیلیا نصب گرون مشکل داشتن من رو سه نا ایفون ۴ تست کردم ۶.۰.۱ همشون قات زدن

نظر

آره دو تا ورژن داره ، من هم وقتی یکیوشونو نصب میکنم گوشی قاطی میکنه اس ام اس نمیره اصلا ، یکی دیگه هم که اصلا ارور میده و نصب نمیشه ، فکر میکنم برای آی او اس 6 هنوز آیفون دلیوری نیومده . ورژن رو تمام ورژنهای 6.0 و 6.1.2 و 6.1.3 با آیفون 4 امتحان کردم همین مشکلات رو داشت اونم رو چندتا گوشی همه رو قاطی کرد

نظر

منم دقیقا همین مشکل رو داشتم مجبور شدم پاکش کنم

نظر

صبر کنید ..
                X