اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کیبرد و تقویم فارسی در iOS 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا دمت گرم خیلی باحال بود وکاربردی بود.

نظر

دوستان به نظر من این آموزش بسیار مفیده مدیران محترم اون رو در دسترس همه دوستان بزارن.

در ضمن دوستان می تونن بدون نرم افزار iBackupBot و تنها به کمک ifunbox و یا ifile به آدرس زیر مراجعه کرده و تغییرات لازم رو در فایل مربوطه اعمال کنند.

User/Library/Preferences/.GlobalPreferences.plist
      ویرایش توسط dolatkhah : https://i-phone.ir/forums/member/17804-dolatkhah در ساعت 31-03-2013, 06:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dolatkhah نمایش پست ها
        دوست به نظر من این آموزش بسار مفیده مدیران محترم اون رو در دسترس همه دوستان بزارن.

در ضمن دوستان می تونن بدون نرم افزار iBackupBot و تنها به کمک ifunbox و یا ifile به آدرس زیر مراجعه کرده و تغییرات لازم رو در فایل مربوطه اعمال کنند.

User/Library/Preferences/.GlobalPreferences.plist

اول اینکه مگه الان در دسترس همه نیست ؟
        دوم هم اینکه این آموزش برای کسانیه که جیلبرک نکردن، اگر جیلبرک کرده باشن که کلی برنامه تقویم هست تو سورسهای مختلف
        از خون جوانان وطن لاله دمیده

نظر

موضوع مهم شد

نظر

برای من وقتی iBackupBot میخواد بک آپ ها رو لود کنه اررور
            Invalid Device Info Data رو میده!:A
            ویرایش توسط iAmir Reza : https://i-phone.ir/forums/member/15597-iamir-reza در ساعت 31-03-2013, 05:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط reza86 نمایش پست ها
              برای من وقتی iBackupBot میخواد بک آپ ها رو لود کنه اررور
              Invalid Device Info Data رو میده!:A
              پیشنهاد میکنم :

1- بک آپ هاتون رو یک جای دیگه ای منتقل کنید و از اول یک بک آپ بگیرید
              2- وقتی برنامه رو باز میکنید و اون ارور رو میده، دستی آدرس بدید و بک آپ مورد نظر رو باز کنید
              3- بعضی برنامه های با خوندن مسیر هایی که با فونتهای غیر انگلیسی نوشته شده مشکل دارن، مثلا اگر اسم یوزر کامپیوتر شما فارسی نوشته شده باشه، مسیر رو چک کنید

.

نظر

نوشته اصلی توسط pejman نمایش پست ها
                اول اینکه مگه الان در دسترس همه نیست ؟
                دوم هم اینکه این آموزش برای کسانیه که جیلبرک نکردن، اگر جیلبرک کرده باشن که کلی برنامه تقویم هست تو سورسهای مختلف
                چرا عزیزم، منظورم این بود که جزو تاپیک های مهم بشه.

ضمنا درسته کلی برنامه تقویم هست اما همه اونا فقط یک app هستن که یه تبدیل انجام میدن اما این تنظیم باعث می شه با تمام اجزا سیستم عامل سینک بشه. شما بعد اعمال این تغییرات می تونید نتیجه اون رو در همه جای ios ببنید (مثلا تاریخ مسیج ها، تاریخ مکالمات و تماس ها، یادداشتها ، نحو نمایش اعداد به فارسی تغییر می کنه و . . . ) که به نظر من این باعث پیونده عمیقتر رابط کاربری میشه.

نظر

دوستان خواهشاً یه نفر کمکم کنه، من این کارهایی که گفته شده بود انجام دادم، اما از وقتی ری استور کردم گوشیم همه ش میاد توی صفحه اصلی و دوباره ری استارت میشه!
                  من الان چیکار باید انجام بدم؟
                  تمام مراحلم درست انجام دادم. ئلی گوشیم همه ش ریست میشه.
                  جیلبریک هم نیستم.
                  ورژن 6.1.3
                  خواهش میکنم یه نفر کمک کنه

نظر

اصولاً نباید ای طور باشه و این اتفاق عجیبیه
                    چون مواردی که شما توی این فایل تغییر می دید. حتی اگر اشتباه هم تایپ کنید. به صورت خودکار بر میگردد سر تنظیمات اولیه

شاید فایل دیگه ای رو هم به طور نا خواسته دست کاری کردید
                    با آیتیونز به یکی از بک آپهای قدیمی تر برگردونید. اگر درست شد که هیچ. اگر نشد معلوم میشه کار یه جای دیگه خرابه
                    ویرایش توسط pejman : https://i-phone.ir/forums/member/253-pejman در ساعت 31-03-2013, 09:14 PM

نظر

با بدبختی و شانس درست شد.
                      تصمیم دارم دوباره امتحانش کنم. ولی اینبار میخوام قدم به قدم راهنمایی بگیرم

نظر

نوشته اصلی توسط tahamtan 2 نمایش پست ها
                        با بدبختی و شانس درست شد.
                        تصمیم دارم دوباره امتحانش کنم. ولی اینبار میخوام قدم به قدم راهنمایی بگیرم
                        دوسته عزیز بصورته قدم به قدم توو پسته یک توضیح داده شده . فقط با دقت انجام بدید .

چون هیچ چیزه این قضیه به شانس بر نمیگرده. فقط دقت میخواد .

واسه محکم کاری یه بکاپ دست نخورده از گوشیتون داشته باشید تا در صورته بروز مشکل اون بکاپ رو ریستور کنید .

نظر

من دوباره قدم به قدم مراحل طي كردم اما باز وقتي كه مراحل تموم شد گوشي قاطي كرد و همه ش ريست شد!
                          خوش بختانه اينبار تجربه م بيشتر شده بود و بكاپش برگردوندم.ولي حيف نتونستم كيبورد و تقويم فارسي كنم!
                          نميدونم كجاي كارم ايراد داره!!!!

Sent from my iphone 4s using Tapatalk

نظر

من هم همین مشکل را دارم که بعد از اینکه تقویم فارسی شد گوشی دائم ریست میکنه خودشو

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsantebyani نمایش پست ها
                              من هم همین مشکل را دارم که بعد از اینکه تقویم فارسی شد گوشی دائم ریست میکنه خودشو
                              تونستی درستش کنی؟
                              من بک آپش برگردوندم درست شد

نظر

آقا پژمان یکی دیگه از دوستان هم مشکل من پیدا کردند.
                                البته من دیشب دوباره مراحل رفتم ولی باز هم نشد و گوشی یکسره ریست میشد. به نظر شما اشکال کجاست؟
                                آیا باید در زمان این کار فقط کیبورد انگیلیسی تووی گوشی اضافه کرده باشیم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X