اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیپد مینی ۶۴ گیگ WiFi مشکی (نو و داخل بسته بندی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیپد مینی ۶۴ گیگ WiFi مشکی (نو و داخل بسته بندی)

با سلام.

iPad mini 64GB - WiFi - Black

1.jpg

این دستگاه هدیه ای بمناسبت نوروز از طرف یک شرکت بوده، اما از جایی که من در حال حاضر دو آیپد دیگر (نسل دوم و نسل چهارم) دارم، این دستگاه به*درد من نخواهد خورد و قصد فروشش رو دارم. دستگاه داخل بسته بندی بوده، و سلفون دور دستگاه باز نشده. همچنین هولوگرام وزارت صنعت و کد «شبنم» (شبکهٔ بازرسی و نظارت مردمی) اون هم دست نخورده.

2.jpg

من از قیمت روز این دستگاه به طور دقیق خبر ندارم. من همیشه دستگاه هام رو از فروشگاه الماس پایتخت خریده ام که همیشه طبق تجربهٔ من پایین ترین قیمت رو (حداقل در مجتمع پایتخت) داشته اند. قیمتی که در اون فروشگاه زده شده برای این دستگاه ۲٫۱۰۰٫۰۰۰ تومانه (http://almasp.com/images/price/apple.pdf)، اما این لیست قیمت قدیمیه و احتمالاً قیمت دستگاه امروز متفاوته. متأسفانه امروز (جمعه، ساعت ۱ عصر) کسی تلفن فروشگاه رو بر نمی داشت که قیمت روز رو ازشون بپرسم.

به هر حال، من فکر می کنم قیمتی حدوداً ۱۰۰٫۰۰۰ تومان کمتر از قیمت روز بازار (بعنوان مرجع، قیمتی که فروشگاه الماس پایتخت این دستگاه رو ارائه می کنه) قیمتی متعادل و منصفانه باشه.

تحویل هم به صورت حضوری و در تهران انجام خواهد شد. لطفاً اگر کسی از دوستان قصد خرید این دستگاه رو دارند، در ادامه پیغام بگذارند یا با تلفن ۰۹۳۵-۴۳۱۲۶۴۵ تماس بگیرند (یا پیغام بفرستند).

با تشکر.
    ویرایش توسط pooriaazimi : https://i-phone.ir/forums/member/2803-pooriaazimi در ساعت 31-03-2013, 03:36 PM

لطفا قیمت آخر را برام پ خ کنید.

نظر

سلام

امروز با فروشگاه الماس تماس گرفتم و قیمت رو ۱.۹۸۰.۰۰۰ دادند. برای همین فکر میکنم قیمتی حدود ۱.۸۵۰.۰۰۰ برای دستگاه فوق منصفانه باشه.

نظر

خریداری شد با تشکر از جناب عظیمی

نظر

نوشته اصلی توسط iRamtin نمایش پست ها
          خریداری شد با تشکر از جناب عظیمی
          بله. ممنون از شما

نظر

صبر کنید ..
          X