اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بک آپ های آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بک آپ های آیتونز

سلام
    من ویندوزم رو عوض کردم ، تو ویندوز قبلی چند بار از iphone م بکاپ گرفتم ! از ویندوز قبلی کل فولدر iTunes رو که تو my documents بود ( My Music ) کپی کردم ، تو این ویندوز جدیده وقتی خواستم آیفون رو Sync کنم از دم همه ی Note هام پرید ! می خواستم ببینم بک آپ های آیتونز تو همون فولدر که کپیشو دارم save شده ؟!

اگه نه بمریم هم کمه !!!!!!!! تو iphone نوت هام واقعا مهم بود !!!!!!!!!

جاش اینجاست:

البته تو 7 و ویستا

C:\Users\*****\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

بعضی از فولدرها hidden هست

نظر

نوشته اصلی توسط Kouros نمایش پست ها
      سلام
      من ویندوزم رو عوض کردم ، تو ویندوز قبلی چند بار از iphone م بکاپ گرفتم ! از ویندوز قبلی کل فولدر iTunes رو که تو my documents بود ( My Music ) کپی کردم ، تو این ویندوز جدیده وقتی خواستم آیفون رو Sync کنم از دم همه ی Note هام پرید ! می خواستم ببینم بک آپ های آیتونز تو همون فولدر که کپیشو دارم save شده ؟!

اگه نه بمریم هم کمه !!!!!!!! تو iphone نوت هام واقعا مهم بود !!!!!!!!!
      معمولا Note ها با outlook سينك ميشه
      ببين اگه از Outlook بك آپ داري اونو ريستور كن
      بعد دوباره سينك كن من هميشه اينكارو ميكنم

نظر

من الان موجودی فقط فولدر iTunes ( تو My Music ) رو از ویندوز قبلی دارم ، یعنی راهی نیست ؟!

دارم دیونه میشم !!!!

نظر

نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
          معمولا Note ها با outlook سينك ميشه
          ببين اگه از Outlook بك آپ داري اونو ريستور كن
          بعد دوباره سينك كن من هميشه اينكارو ميكنم
          منم با outlook سینک می کنم ! موقع سینک تو ویندوز جدید یه پیغام داد که می خوای Replace کنم یا Merge ! منم Replace رو زدم و پاک شد ! باید Merge رو میزدم !

نظر

نوشته اصلی توسط mahdibehzadpour نمایش پست ها
            جاش اینجاست:

البته تو 7 و ویستا

C:\Users\*****\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

توی xp اینجاست ؟

C:\Documents and Settings\Amirhosein\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup

خواستیم ویندوز رو عوض کنیم این فولدر رو کپی کنیم کافیه ؟

نظر

سلام دوستان من میخواستم کانتکتامو کپی کنم تو کامپیوترم گزینه windows address book را انتخاب کردم تو آیتیونز و بعش پرسید merge or replace منم replace را زدم و الان 760 تا کانتکت از دست دادم چیکار باید بکنم؟؟؟؟

نظر

دوستان عزیز kingfarmehr و kouros در صورتی که backup که iTunes تون گرفته بوده رو دارید از برنامه iTunes Backup Extractor استفاده کنید و Notes و Contact هاتون رو از توش در بیارید دوباره کپی کنید در فولدر های مرتبطش.
                آخرین نسخه این برنامه 32 بیتی
                آخرین نسخه 64 بیتی

توضیحات و روش کار

ویرایش توسط enzevaee : https://i-phone.ir/forums/member/1265-enzevaee در ساعت 17-11-2009, 06:26 PM
                من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
                (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

جاش اینجاست:

البته تو 7 و ویستا

c:\users\*****\appdata\roaming\apple computer\mobilesync\backup

سلام
                  راستش من از درایو سی قبال بک آپ گرفته بودم
                  امروز هاردم پرید
                  الان که ریستور کردم هر کاری کردن نتونستم apple computer رو پیدا کنم
                  show hidden file رو هم فعال کردم
                  کاری میشه کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط vahidsc نمایش پست ها
                    سلام
                    راستش من از درایو سی قبال بک آپ گرفته بودم
                    امروز هاردم پرید
                    الان که ریستور کردم هر کاری کردن نتونستم apple computer رو پیدا کنم
                    show hidden file رو هم فعال کردم
                    کاری میشه کرد ؟
                    مگه میشه!!!

این آدرس منه تو سیستم:

C:\Users\Mahdi\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup

نظر

مگه میشه!!!

این آدرس منه تو سیستم:

C:\Users\Mahdi\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup
                      خیلییی ممنون
                      ریستور که کرده بودم این فولدر منتقل نشده بود
                      فقط چند تا سوال دیگه
                      1. من قبلی رو از ویستا بک آپ گرفته وبدم
                      الان روی ویندوز هم باید توی همون مسیر بریزم ؟
                      (( توی apple computer که وارد میشه 4 تا فولدر بیشتر نیست که موبایلسینک هم جزش نیست ))
                      2. بک آپ آیپاد توی چه فولدری قرار می گیره ؟
                      3. الان اگه آیفون رو به کامپیوتر وصل کنم باید با اون بک آپ ریستور کنم درسته ؟
                      میخواستم بدونم راهی هست که لازم به ریستور نباشه و آیتونز تشخیص نده که کامپیوتر عوض شده ؟باز هم ممنون

نظر

خیلییی ممنون
                        ریستور که کرده بودم این فولدر منتقل نشده بود
                        فقط چند تا سوال دیگه
                        1. من قبلی رو از ویستا بک آپ گرفته وبدم
                        الان روی ویندوز هم باید توی همون مسیر بریزم ؟
                        (( توی apple computer که وارد میشه 4 تا فولدر بیشتر نیست که موبایلسینک هم جزش نیست ))
                        2. بک آپ آیپاد توی چه فولدری قرار می گیره ؟
                        3. الان اگه آیفون رو به کامپیوتر وصل کنم باید با اون بک آپ ریستور کنم درسته ؟
                        میخواستم بدونم راهی هست که لازم به ریستور نباشه و آیتونز تشخیص نده که کامپیوتر عوض شده ؟باز هم ممنون
                        روی 7 و ویستا فرقی نداره. اگر ریختی تو اون مسیر حتما اون آیتیونزی که قبلا تو اون ویستا داشتی رو بریز. اگر دیدی نیست با رعایت بزرگ و کوچیکی حروف بقیه فولدر ها رو تو اون مسیر بساز.

در مورد آیپاد اگر منظورت موزیکهات است که باید بگم وقتی به آیتیونز موزیکی رو اضافه میکنی آیتیونز اون رو به صورت shortcut به لیستش اضافه میکنه و بکاپی نداره ولی کل بک آپ ها در اون فولدر قرار میگیره.

الان که وصل به کامپیوتر میکنی اول یک بک آپ بگیر ازش و بعد ریستور کن . خوب حتما این کار رو بکن.

نظر

روی 7 و ویستا فرقی نداره. اگر ریختی تو اون مسیر حتما اون آیتیونزی که قبلا تو اون ویستا داشتی رو بریز. اگر دیدی نیست با رعایت بزرگ و کوچیکی حروف بقیه فولدر ها رو تو اون مسیر بساز.

در مورد آیپاد اگر منظورت موزیکهات است که باید بگم وقتی به آیتیونز موزیکی رو اضافه میکنی آیتیونز اون رو به صورت shortcut به لیستش اضافه میکنه و بکاپی نداره ولی کل بک آپ ها در اون فولدر قرار میگیره.

الان که وصل به کامپیوتر میکنی اول یک بک آپ بگیر ازش و بعد ریستور کن . خوب حتما این کار رو بکن.
                          باز هم ممنون
                          منظورم از آیپاد دستگاه آیپاده
                          منظورت از همون آیتونز اینکه باید ورژنش یکی باشه ؟
                          ببخشید من متوجه قیمت آخر حرفت نشده
                          من میتونم بدون اینکه گوشی رو ریستور کنم با این کامپیوتر سینک کنم ؟

نظر

باز هم ممنون
                            منظورم از آیپاد دستگاه آیپاده
                            منظورت از همون آیتونز اینکه باید ورژنش یکی باشه ؟
                            ببخشید من متوجه قیمت آخر حرفت نشده
                            من میتونم بدون اینکه گوشی رو ریستور کنم با این کامپیوتر سینک کنم ؟
                            درسته ورژن دو آیتیونز باید یکی باشه.

حرف آخر من واضحه شما گفتی که من ویندوز عوض کردم و الان هم میخوام ریستور کنم. اومدیم و اون بکاپی که داری رو نتونستی به آیتیونز معرفی کن. لا اقل از حالت فعلی گوشیت یک بک آپ داشته باشی که بعد از ریستور بتونی برگردونی توش.

بله باید حتما ولی حتما اکانتی که قبلا با اون روی گوشی برنامه ریختی روی آیتیونز جدیدت باید اتورایز کنی و بعد سینک کنی وگرنه همه برنامه هات میپره. روی موزیک و ویدیوتهام که باید خط بکشی چون موقع سینک همه رو پاک میکنه

نظر

سلام دوست عزیز
                              ممنون از راهنماییتون ولی این لینک هایی که گذاشتید را وقتی دانلود میکنم اجرا نمیشن متاسفانه!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X