اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ضبط مکالمه (Call Recorder) برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

Amir1637 عزیز اگه پست های اولو میخوندی متوجه میشدی این برنامه برای 4 طرای نشده و فقط روی 4s و 5 جواب میده ولی برنامه نویسش گفته برای بقیه گوشی ها هم قراره بسازه

A.M.I.N جان گل بعد از این که شما صدا هارو ضبط کردی روی اسپرینگ بردت آیکون برنامه call record هستش که وقتی روش کلیک کنی تمام صداهای ضبط شده اونجا هستش و میتونی گوش کنی

نظر

برنامه نویس این برنامه همین الان در توی*ترش اعلام کرد که دیگه میخواد جلوی انتشار این برنامه را بگیره!
      از میدیران خواهشمندم که احرین ورژن این برنامه را از سورس limneos.net/repo بردارند و در سورس انجمن قرار بدند لطفا

نظر

گفته قبل از شروع به کار خیلی مایل بوده پیگیر بشه و این برنامه رو بنویسه. همینطور که روی بقیه گوشی ها چنین برنامه ای پیدا میشه. در ادامه میگه قبل از انتشار بر سر مسائل قضایی این برنامه تحقیق کرده بوده و حتی برنامه هایی هم توی آپ استور بوده که چنین کاری رو میکردن و حتی ابتدای ضبط, برنامه اخطار هم نمیداده که صدا داره ضبط میشه ولی ایشون این اخطار رو قرار داده بوده و Terms and Condition هم واسش نوشته بوده و استفاده کننده بار اول باید موافقت می کرده با این موضوع. پس از انتشار انتقادات زیادی ازش شده و فشار روش آوردن که باید این برنامه رو ارائه ندی. بیشترین چیزی که سردش کرده سورس بیگ باس بوده که حاضر نشده برنامه ش رو برای فروش قرار بده و به همین خاطر احساس کرده نفروشه این برنامه رو بهتره!
        از سورس هایی که کرک شدش رو قرار دادن هم خواسته که برش دارن و یا اگه برنمیدارن حداقل اسم این بنده خدا رو از روی مشخصات برنامه پاک کنن
        خلاصه میشه گقت از تحت تعقیب قرار گرفتن به شدت ترسیده و پول حاصل از فروشش رو به لقای محکوم شدن بخشیده و بی خیالش شده. دلم سوخت واسش اینقدر زحمت کشید و آخرش این شد

نظر

نه اصلانیازی به این نیست که بذاری رواسپیکر.
          بصورت معمولی که داری صحبت میکنی ضبط میکنه.
          اون دوستمون هم که میگه بعدازمکالمه وقتی واردبرنامه
          میشم فایل ضبط شده ای نیست خدمتش عرض کنم که
          بلافاصله نمیشه فایلودید.یکبارازتسک باربرنامه روغیرفعال
          کن دوباره واردشو.اول برای منم همینطوری بود.
          بعدازدوسه باراستفاده نرمال شد.

نظر

دوستانی ک این برنامه را بعد از این ماجرا بتازگی از سورس های کرک گذار نصب کردند، بطور کامل نصب شده؟!
            همه چی اوکی بوده؟!
            پیغام Package officially purchase را در ستینگ برنامه دریافت کردند؟!

نظر

hاز چه سورسی نصب کنیم ؟! سورس پست اول که بعد از نصب سیدیا رو بهم میریزه

نظر

سلام دوستان .
                من نصب کردم ولی توی گوشی به اسم audiorecorder هست مال شما هم همین طوریه ؟؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط doorazwataan نمایش پست ها
                  سلام دوستان .
                  من نصب کردم ولی توی گوشی به اسم audiorecorder هست مال شما هم همین طوریه ؟؟؟؟؟؟
                  سلام
                  بله درسته،اسمش تغییر کرده.

نظر

دوستان، من هم نصب کردم . ولی مثل اون برادر فقط در حالت اسپیکر ضبط می کنه...

نظر

از کجا باید گرفت و اسمش چیه؟من پیداش نکردم تو سیدیا

نظر

نوشته اصلی توسط iArdavan نمایش پست ها
                        از کجا باید گرفت و اسمش چیه؟من پیداش نکردم تو سیدیا
                        از سورس cydia.mobile4persian.net برنامه Audio Recorder رو نصب کنید.

نظر

من این برنامه رو نصب کردم وقتی ریست میشه میگه تو ستینگ برید و برنامه رو فعال کنید از توی ستینگ وقتی روی برنامه میزنم میپره بیرون اتفاقی نمیوفته چیکار کنم ؟!!!!!!!!!!

نظر

سلام من گوشیم بعد از نصب نرم افزار یکسر ریست می شود باید چکار کنم با ولوم بالا+هوم+پاور دستگاه رو خاموش کردم دوباره روشن کردم دوباره همین مشکله داره کمک کنید گوشی 4اس نسخه 5.0.1
                            ویرایش توسط yoyo1200 : https://i-phone.ir/forums/member/87541-yoyo1200 در ساعت 13-12-2013, 03:44 AM

نظر

دوستان این توییک برای 5 اس ورژن7 اپدیت نشده

نظر

نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                                دوستان این توییک برای 5 اس ورژن7 اپدیت نشده
                                خیر
                                تا اونجایی که شنیده شده،دیگه اپدیتی براش نمیاد..

نظر

صبر کنید ..
                                X