اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آوردن بک آپ از آیفون ۴ به آیفون ۵

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آوردن بک آپ از آیفون ۴ به آیفون ۵

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

ببخشید دوستان من امروز یک عدد آیفون ۵ گرفتم ولی در آوردن بک آپ از آیفون قبلیم با این مشکل مواجه میشم
    آخرین بک آپ در بخش Preferences >>> iDevivce وجود داره ولی در Restore from backup وجود نداره !
    مشکل چیه دوستان
    با تشکر.

می باست از سینک کردن بک آپ گرفتن از آیفون جدیدتون خودداری کنید الان دیگه اون ظاک شده و هیچ راهی نیست مگر این که تعدادی از اطلاعاتتون رو توی icloud ذخیره کده باشید

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
      می باست از سینک کردن بک آپ گرفتن از آیفون جدیدتون خودداری کنید الان دیگه اون ظاک شده و هیچ راهی نیست مگر این که تعدادی از اطلاعاتتون رو توی icloud ذخیره کده باشید
      هيچ راهى وجود نداره ؟
      نميشه ايفون جديد رو از اول ريستور كنم ؟
      ولى من تا اونجا كه يادم مياد اصلا ايفون جديد رو سينك نكردم وصل كردم به مك كه ديدم آخرين بك آپ رو نشون نميده ..

نظر

نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
        هيچ راهى وجود نداره ؟
        نميشه ايفون جديد رو از اول ريستور كنم ؟
        ولى من تا اونجا كه يادم مياد اصلا ايفون جديد رو سينك نكردم وصل كردم به مك كه ديدم آخرين بك آپ رو نشون نميده ..
        ورژن ايفونت ببر بالا درست ميشه. اگه پايين تر از ٦.١.٣ هست

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
          جیلبرک نمیتونم بکنم اونوقت ..
          به هر حال دمت گرم...

نظر

نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
            جیلبرک نمیتونم بکنم اونوقت ..
            به هر حال دمت گرم...
            فكر كنم با ifunbax يا itools بتونى بكاپ تونو برگردونيد. البته 100% مطماً نيستم اما تست كن

نظر

صبر کنید ..
            X