اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Sign In نشدن هیچ Apple ID در آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Sign In نشدن هیچ Apple ID در آیفون

دوستان سلام ، من نزدیک به 2ماهه که مشکل جدی پیدا کردم ، گوشی من هیچ Apple ID رو قبول نمیکنه و به محض وارد کرد پسوورد پیغام میده Cannot Connect to itunes Store
    1- بیشتر از 10 بار گوشی و با کامپیوتر Restore کردم
    2- پسوورد AppleID رو چندین بار عوض کردم
    3- با قند شکن هم امتحان کردم
    4- جیلبریک هم نکردم
    5- چندین Apple ID مختلف و امتحان کردم که بازم نتیجه نگرفتم همینطور آیدی خودم و روی چندین دستگاه امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه
    6- بیشتر فروشگاههای پابتخت و علاء الدین و مرکز موبایل و رفتم اما هیچ کسی راهی به جز کارایی که خودم انجام دادم و نمیدونست
    7- ساعت و تاریخ و همه راه هایی که تو سایت هم نوشته بود رو تغییر دادم
    در ضمن تا جایی که به ذهنه خودم میرسه قبل از این مشکل GeniuneAPP رو روشن کرده بودم و بعد از Restore به 6.1.2 این مشکل پیش اومد

جدا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

با آیتونز که سینک میکنید خوده آیدیتون ست نمیشه رویه گوشی ؟

نظر

بعد از ریستور و قبل از برگردوندن بکاپ تست کردید؟! reset all settings و یا erase all content and settings هم تست کنید ضرر نداره!

- - - - - - - - - -

بعد از ریستور و قبل از برگردوندن بکاپ تست کردید؟! reset all settings و یا erase all content and settings هم تست کنید ضرر نداره!

نظر

چرا آیدی و توی ستنینگ نشون میده اما هر برنامه ای که میخوام باز کنم ازم پسوورد میخواد که وقتی وارد میکنم شرمندم میکنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط erikonem نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

اون کارم کردم نشد

نظر

نوشته اصلی توسط m.r.azizi نمایش پست ها
          چرا آیدی و توی ستنینگ نشون میده اما هر برنامه ای که میخوام باز کنم ازم پسوورد میخواد که وقتی وارد میکنم شرمندم میکنه

- - - - - - - - - -

اون کارم کردم نشد
          برنامه ها رو با آیدی خوتون و از آیتونز دانلود کردین ؟ و با ایتونز هم نصب میکنید ؟ با pp که برنامه ها رو دانلود و نصب نمیکنید ؟

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

اون کارم کردم نشد
          برنامه ها رو با آیدی خوتون و از آیتونز دانلود کردین ؟ و با ایتونز هم نصب میکنید ؟ با pp که برنامه ها رو دانلود و نصب نمیکنید ؟

نظر

بله دوست عزیز همه برنامه ها چه Free و چه پولی ها رو با اپل آیدی خودم دانلود کردم ، هم با گوشی و هم با کامپیوتر ، اما در واقع مشکل اینجاس که اصلا هیچ اپل آیدی و رو گوشی نمیشه وارد کرد اما تک تک اون ها رو روی هر Idevice دیگه به سرعت و به راحتی میشه وارد کرد .

نظر

منم این مشکل دارم

نظر

راه حل

راه حل اين مشكل برنامه ي ...ان هست . با نصب اين ...ان راحتي وارد اپ استور شيد و از اپل آيديتون استفاده كنيد.براي من و دوستانم جواب داده.امتحان كنيد.
                ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 29-08-2016, 05:23 PM دلیل: .یرایش کلمات مشکل ساز

نظر

مشكل من هم همينه كه اين راه ها هيچ كدوم حلش نكرد!!

نظر

با سلام و خسته نباشید به دوستان باید بگم منم همین مشکل رو داشتم بعد فهمیدم سرور مشکل داره که وی پی ان خریدم وارد کردم بعد خیلی را

دوستان سلام ، من نزدیک به 2ماهه که مشکل جدی پیدا کردم ، گوشی من هیچ Apple ID رو قبول نمیکنه و به محض وارد کرد پسوورد پیغام میده Cannot Connect to itunes Store
                    1- بیشتر از 10 بار گوشی و با کامپیوتر Restore کردم
                    2- پسوورد AppleID رو چندین بار عوض کردم
                    3- با قند شکن هم امتحان کردم
                    4- جیلبریک هم نکردم
                    5- چندین Apple ID مختلف و امتحان کردم که بازم نتیجه نگرفتم همینطور آیدی خودم و روی چندین دستگاه امتحان کردم و بدون هیچ مشکلی کار میکنه
                    6- بیشتر فروشگاههای پابتخت و علاء الدین و مرکز موبایل و رفتم اما هیچ کسی راهی به جز کارایی که خودم انجام دادم و نمیدونست
                    7- ساعت و تاریخ و همه راه هایی که تو سایت هم نوشته بود رو تغییر دادم
                    در ضمن تا جایی که به ذهنه خودم میرسه قبل از این مشکل GeniuneAPP رو روشن کرده بودم و بعد از Restore به 6.1.2 این مشکل پیش اومد

جدا ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه
                    با سلام و خسته نباشید به دوستان باید بگم منم همین مشکل رو داشتم بعد فهمیدم سرور مشکل داره که وی ... ان خریدم وارد کردم بعد خیلی راحت همه چی درست شد
                    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 21-09-2016, 06:56 PM

نظر

سلام دوستان
                      منم دقیقا همین مشکل دارم
                      ضمنا اگر راهنمایی بکنید که از کجا میتونم قندشکن بخرم

نظر

صبر کنید ..
                      X