اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم شارژ iphone 5 در حالت روشن دستگاه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم شارژ iphone 5 در حالت روشن دستگاه

سلام . حدود 1 هفته هست که iphone5 خریدم و از روز اول تو حالت روشن شارژ نمی شه ، ولی وقتی خاموشش میکنم تو 1 ساعت کامل شارژ میشه ، روز اول ios 6.1.2 آپ کرده بودم و بعدش جیل شده و نرم افزار اریجینالم نصب شده ، گوشی AE هست و 16G ، بردم همون جایی که خریدم و نرم افزار زدم ، متوجه نشدن مشکلش چیه ، reset factory کردن و الان که گوشی به حالت اول برگشته و ios 6.1.3 آپ شده، بازم تو حالت روشن شارژ نمیشه نه با pc و نه با شارژر ، حتی وقتی استفاده نمیکنم هم از شارژش کم میشه.مشکلش چی میتونه باشه ؟ و راه حلش چیه؟!
    اگه مشکل سخت افزاری باشه با توجه به اینکه همون روز اول اطلاع دادم، میتونم قانعشون کنم که تعویضش کنن؟
    ویرایش توسط dibasmiling : https://i-phone.ir/forums/member/118652-dibasmiling در ساعت 28-03-2013, 11:36 AM

دوست عزیز شما دسگاتو یکبار کلا ریستور کن ایشالا که درست میشه
    دلیلش از لحاظ نرم افزاری میتونه جلبریک و یا حتی باگ نرم افزاری باشه
    بد به دلت راه نده ایشالا که با ریستور و آپدیت به آخرین ورژن درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
      دوست عزیز شما دسگاتو یکبار کلا ریستور کن ایشالا که درست میشه
      دلیلش از لحاظ نرم افزاری میتونه جلبریک و یا حتی باگ نرم افزاری باشه
      بد به دلت راه نده ایشالا که با ریستور و آپدیت به آخرین ورژن درست میشه

ممنون که پاسخ دادید به مشکلم . ولی reset شده کلا و هنوزم همینطوریه ، هم reset factory هم reset all setting .

نظر

با إيتونز ريست كن درست ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط Maziarr نمایش پست ها
          با إيتونز ريست كن درست ميشه

ممنون ولی متاسفانه با reset شدن درست نشده .
          ویرایش توسط dibasmiling : https://i-phone.ir/forums/member/118652-dibasmiling در ساعت 30-03-2013, 11:02 AM

نظر

دوست عزيز
            reset
            با
            restore
            فرق ميكنه شما فريمور 6.1.3 رو دانلود كن
            و ريستورش كن . فكر كنم مشكل نرم افزاري باشه .
            شايدم از كابل و شايد كانكتور كه شارژ رو به گوشي وصل ميكنى كثيف باشه

نظر

نوشته اصلی توسط pouria_63 نمایش پست ها
              دوست عزيز
              reset
              با
              restore
              فرق ميكنه شما فريمور 6.1.3 رو دانلود كن
              و ريستورش كن . فكر كنم مشكل نرم افزاري باشه .
              شايدم از كابل و شايد كانكتور كه شارژ رو به گوشي وصل ميكنى كثيف باشه

ممنون از اینکه فرقشو گفتید ولی گوشی توسط همون کسی که ازشون خریدم restore شده و من به اشتباه نوشتم reset.
              بعد از restore گوشی ios6.1.3 دانلود شده وبعدش هیچ نرم افزاری نصب نکردیم که امتحانش کنیم ولی جواب نداد.
              در مورد کابلشم باید بگم امتحان شده و سالمه و تو حالت خاموش گوشی به راحتی شارژ میشه و با کابل دیگه هم امتحان شده .
              ..فکر میکنم مشکلش سخت افزاری باشه ، چونکه هیچکس تا حالا همچین اتفاقی واسش نیافتاده ، از خیلیا پرسیدم و همون جایی که ازشون خریدم هم فعلا که جوابی ندارن براش و احتمالا تعویضش کنن . تا چند روز معلوم میشه .
              ویرایش توسط dibasmiling : https://i-phone.ir/forums/member/118652-dibasmiling در ساعت 30-03-2013, 01:13 PM

نظر

دوست عزيز من هم دقيقاً به مشگل شما برخوردم ! فقط خاطر نشان كنم كه من از شارژر فيك استفاده كردم و باعث شد كانكتوره شارژ گوشي خراب شه وقتي كانكتوره شارژ رو عوض كردم درست شد! به نظر من شما مشگله سخت افزاري داشته باشين! اگر آپ گريد كردين به ٦.١.٣ و هنوزم اين مشگل رو دارين گوشي رو تعويض كنيد! مشگل هم به اين صورت است كه در حالت روشن وقتي شارژر و وصل مي كنيد هيچ اطلاعي ازين كه گوشي رو دارين شارژ مي كنيد نمي ده و وقتي گوشي رو خاموش مي كنيد و شارژر رو وصل مي كنيد گوشي شارژ ميشه ولي هيچ علامتي مبني بر وصل بودن شارژر نمي ده!

نظر

مشکل از کانکتور نیست چون میگید شارژ میشه موقعی که خاموشه

متاسفانه فعلا نقشه دقیقی از ایفون 5 نیست ولی

اگر باطری شما در حالت خاموش راحت شارژ میشه و خالی شدنش طبیعی ( به یک باره 10 تا 30 درصد کسر نمیکنه ) یه بالا پایین رفتن غیر طبیعی شارژ رو ندارید در نتیجه

1: باطری سالمه
                  2: IC پاور یا به نوعی ای سی تغذیه هم سالمه

احتمال نهایی IC شارژ دتسگاه خرابه که توی ایفون بیشتر این بار بر عهده ای سی محافظت کننده usb

توی ایفون 4 یه فیوز هم برای این کار گذاشته بودن در کل ایفون 5 به نظر من محصول ضعیف تریه

این ایفون 4

این هم ایفون 5

lمتاسفانه تعویض قطعات برد ایفون به دلیل خاص بودن برد های این شرکت سخه بعلاوه قطعاتش در بازار نیست بنده 1 ماهه دنبال یه کانکتور سادم

باتوجه به تشخیص این مشکل در زمان خرید باید دستگاه رو مرجوع کنید حتی با گذشت بازه زمانی بالا

اگه ریستور کردی ( بهتر که با DFU ریستور کنی ) در نتیجه مشکل 100 درص سخت افزاریه و 90% همین موردی که عرض کردم

نظر

نوشته اصلی توسط younes 988 نمایش پست ها
                    دوست عزيز من هم دقيقاً به مشگل شما برخوردم ! فقط خاطر نشان كنم كه من از شارژر فيك استفاده كردم و باعث شد كانكتوره شارژ گوشي خراب شه وقتي كانكتوره شارژ رو عوض كردم درست شد! به نظر من شما مشگله سخت افزاري داشته باشين! اگر آپ گريد كردين به ٦.١.٣ و هنوزم اين مشگل رو دارين گوشي رو تعويض كنيد! مشگل هم به اين صورت است كه در حالت روشن وقتي شارژر و وصل مي كنيد هيچ اطلاعي ازين كه گوشي رو دارين شارژ مي كنيد نمي ده و وقتي گوشي رو خاموش مي كنيد و شارژر رو وصل مي كنيد گوشي شارژ ميشه ولي هيچ علامتي مبني بر وصل بودن شارژر نمي ده!

ممنون از راهنماییتون ، خیلی جالبه که وقتی تو حالت روشن میخوام شارژش کنم چه با pc چه با خود شارژر ، نشون میده که دستگاه به شارژر وصل هست ولی حتی بعد 1 ساعت هم اثری از افزایش شارژ نیست .

نظر

خیلی ممنون از پاسخ به این دقیقی ، البته من از شارژر خودش استفاده کردم واسه شارژ و از روز اول هم این مشکل بوده ، فعلا تحویل جایی دادم که ازشون خریدم و هیچکس سر در نمیاره که چی شده ، فکر میکنم من اولین کسی هستم که این مشکل رو داره ، اگه درست بشه حتما اینجا اطلاع میدم که مشکل چی بوده .

نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
                      مشکل از کانکتور نیست چون میگید شارژ میشه موقعی که خاموشه

متاسفانه فعلا نقشه دقیقی از ایفون 5 نیست ولی

اگر باطری شما در حالت خاموش راحت شارژ میشه و خالی شدنش طبیعی ( به یک باره 10 تا 30 درصد کسر نمیکنه ) یه بالا پایین رفتن غیر طبیعی شارژ رو ندارید در نتیجه

1: باطری سالمه
                      2: IC پاور یا به نوعی ای سی تغذیه هم سالمه

احتمال نهایی IC شارژ دتسگاه خرابه که توی ایفون بیشتر این بار بر عهده ای سی محافظت کننده usb

توی ایفون 4 یه فیوز هم برای این کار گذاشته بودن در کل ایفون 5 به نظر من محصول ضعیف تریه

این ایفون 4

این هم ایفون 5

lمتاسفانه تعویض قطعات برد ایفون به دلیل خاص بودن برد های این شرکت سخه بعلاوه قطعاتش در بازار نیست بنده 1 ماهه دنبال یه کانکتور سادم

باتوجه به تشخیص این مشکل در زمان خرید باید دستگاه رو مرجوع کنید حتی با گذشت بازه زمانی بالا

اگه ریستور کردی ( بهتر که با DFU ریستور کنی ) در نتیجه مشکل 100 درص سخت افزاریه و 90% همین موردی که عرض کردم

نظر

نوشته اصلی توسط dibasmiling نمایش پست ها
                        خیلی ممنون از پاسخ به این دقیقی ، البته من از شارژر خودش استفاده کردم واسه شارژ و از روز اول هم این مشکل بوده ، فعلا تحویل جایی دادم که ازشون خریدم و هیچکس سر در نمیاره که چی شده ، فکر میکنم من اولین کسی هستم که این مشکل رو داره ، اگه درست بشه حتما اینجا اطلاع میدم که مشکل چی بوده .
                        خواهش ميكنم من در خدمتم

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk 

نظر

منم به همین مشکل خوردم
                          گوشی داشت شارژ میشد، یهو علامت شارژ رفت و دیگه شارژ نشد،یه هفته نیست گوشی رو گرفتم
                          هنوز هم هیچ کاری باهاش نکردم

نظر

متاسفانه ضعف توليد در ايفن ٥ بي داد ميكنه من ايفن ٥ كه گرفتم در عرض ٣٠ ساعت شارژرش سوخت مجبورشدم عوضش كنم
                            نكنه ماله شماهم شارژر مشكل داره تستي بكنيد ضرري نداره
                            ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 11-04-2013, 06:48 PM

نظر

سلام
                              من یه هفته است گوشی رو گرفتم
                              من هم به مشکل شارژ خوردم
                              گوشی در حال شارژ شدن بود که بعد از 84 درصد قطع شد و دیگه شارژ نشد
                              گوشی نه در حالت خاموش و نه در حالت روشن شارژ نمیشه و حتی کامپیوتر گوشی رو نمیشناسه،ولی وقتی گوشی خاموشه و شارژر رو بهش وصل میکنم( هم با برق و هم با کامپیوتر)گوشی روشن میشه
                              هنوز اون شارژ 84 درصد تموم نشده، اگر بشه دیگه حتی نمشه ری استارت کردش
                              چیکارش کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                              X