اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با 10$ نمیشه جم 10$ خرید مالیات بهش اضافه میشه و ده دلارو خورده ای میشه یعنی تو حسابت باید بیشتر از 10$ باشه.شما میتونی 5$ دلاری بگیری یا دوباره شارژ کنی و 10$ بگیری.برا دیدن موجودی هم برو اپ استور گوشی پایین میزنه چقد داری.

نظر

نوشته اصلی توسط ogtay نمایش پست ها
      با 10$ نمیشه جم 10$ خرید مالیات بهش اضافه میشه و ده دلارو خورده ای میشه یعنی تو حسابت باید بیشتر از 10$ باشه.شما میتونی 5$ دلاری بگیری یا دوباره شارژ کنی و 10$ بگیری.برا دیدن موجودی هم برو اپ استور گوشی پایین میزنه چقد داری.
      اگر آدرست رو تغییر بدی مالیات بهش اضافه نمیشه و با 10$ میتونی 1200 تا جم بخری

نظر

سلام. من clash of clans رو روی برنامه blue stacks که میخوام نصب کنم، ارور میده. نصب نمیشه. نسخه های زیادی از بازی رو امتحان کردم ولی نصب نمیشه. اگه ممکنه منو راهنمایی کنید. ممنون

نظر

دوستان این بازی فقط برای سیستم عامل ios هس؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
            دوستان این بازی فقط برای سیستم عامل ios هس؟؟
            خير براي اندرويد هم هست

نظر

خب حالا یکی کمکم کنه که چطوری clash of clans رو روی blue stakcs نصب کنم؟
              خیلی از برنامهها نصب میشه جز این.

نظر

نوشته اصلی توسط arshia46 نمایش پست ها
                دوستان یه اتفاق خیلی بد برام افتاده. من گوشی آیفون داشتم و با این بازی خیلی پیشرفت کرده بوده ام. فکر میکردم link a device تو بازی کار میکنه و می تونم بازی رو به گوشیه جدیدم که اندرویدیه انتقال بدم اما نمیشه. با گوشیه دوستم که آیفونه از گیم سنتر میرم تو بازی و قلعم کامل میاد و کد 12 تایی لینک رو ازش میگیرم اما وقتی وارد گوشیه خودم که اندرویدیه می کنم ارور 102 میده. با hotspot و gprs و wifi و هرچی بگید امتحان کردم. کسی میتونه کمک کنه لطفاً؟
                تو این صفحه توضیح داده باید چی کار کنید
                Device Linking Guide - Clash of Clans Wiki

نظر

دوست عزیز آدرس را به کجا باید تغییر داد تا شامل مالیات نشود . الان ادرس من امریکاست و همین مشکل مالیات را دارم

نظر

نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
                    دوست عزیز آدرس را به کجا باید تغییر داد تا شامل مالیات نشود . الان ادرس من امریکاست و همین مشکل مالیات را دارم
                    بستگی به ایالت هاش داره
                    مثلاً آلاسکا و فلوریدا مالیات ندارن

نظر

ارور در بازی clash of clans

salam man dar bazi clash of clans be moshkel khordam har kari mikonam nemitonam accounte gmail ro sing in konam dakhele bazi in erorr ro mide

google+sing in failed! your google account is already associated witch another game account

torokhoda harki midone chetori hal mishe behem bege man shayad natonam baz biam inja age mishe email konin behem ya behem zang bezanin lotfannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

09357947523
                      ya
                      hamidkasravi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط mandevar نمایش پست ها
                        salam man dar bazi clash of clans be moshkel khordam har kari mikonam nemitonam accounte gmail ro sing in konam dakhele bazi in erorr ro mide

google+sing in failed! your google account is already associated witch another game account

torokhoda harki midone chetori hal mishe behem bege man shayad natonam baz biam inja age mishe email konin behem ya behem zang bezanin lotfannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

09357947523
                        ya
                        hamidkasravi@yahoo.com
                        اولا به قوانين احترام بزاريد
                        دوما خوبه خودتون حتما يك ذره انگليسي بلديد و ميتونيد ارور رو بخونيد!اين ارور رو وقتى ميده كه شما با دو تا اكانت clash بخوايد به يك جيميل وصل بشيد
                        سوما هم اينجا انجمنios هست نه android

نظر

سلام کسی تونسته آپدیت کنه بازی رو؟؟
                          اپ استور که قطعه از کجا بگیریم آپدیتشو؟؟

نظر

اپ استور قطعه؟؟؟ یعنی چی؟؟؟ منظور شما اینه که ارور ۱۰۰۹ میده؟؟؟ اگه آره مربوط به آی - پیی شماست و باید آدرستونو عوض کنید

نظر

نوشته اصلی توسط diadora3106 نمایش پست ها
                              اپ استور قطعه؟؟؟ یعنی چی؟؟؟ منظور شما اینه که ارور ۱۰۰۹ میده؟؟؟ اگه آره مربوط به آی - پیی شماست و باید آدرستونو عوض کنید

sسلام
                              الان دقیقا باید چه کنیم
                              ارور 1009 میده

نظر

تغییر آییی پییی

نظر

صبر کنید ..
                                X