اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل Clash Of Clans

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
    دوست عزیز انتقال بازی فقط و فقط یکبار انجام میشه و پشتیبانی هم این کار رو دیگه براتون انجام نمیده .

برای اینکه بتونید روی اندروید بازی رو ادامه بدید بایستی همون جیمیلی که بازی رو روش ست کردید (موقع شروع بازی) رو داشته باشید .
    جیمیل رو در قسمت اکانت دیوایس (در تنظیمات گوشی) وارد کنید ،بازی رو نصب و اجرا کنید .
    خود بازی اکانت شما رو شناسایی و بهتون پشنهاد میده که آیا میخاید بازی رو روی این دیوایس ادامه بدید یا خیر

Best Regards
    iKamangir
    (From Tapatalk)
    سلام دوست من بله اینو میدونم ولی چون میخوام الین اکانت رو به کسه دیگه ای بفروشم و جیمیل رو نمیخوام بدم چون واسم حیاتیه و باهاش زیاد سره کار دارم واسه همین گفتم شاید با پشتیبانی صحبت کنم شاید یه فرصت بدن بتونم دوباره اکانتمو لینک دیوایس کنم به حساب دیگه ای...

- - - - - - - - - -

الان که در حال مکاتبه با سوپرسل هستم به اینجا رسیدم که اسم کلن هایی که قبلا توشون عضو بودم رو میخواد!
    سوال سختیه و من دقیق نمی دونم اسم کلن های قبلیم چی بوده!

راه یا روشی هست بشه به این اسامی کلن های قبلیم دست پیدا کرد؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط Iman-Emperatour نمایش پست ها
      سلام دوست من بله اینو میدونم ولی چون میخوام الین اکانت رو به کسه دیگه ای بفروشم و جیمیل رو نمیخوام بدم چون واسم حیاتیه و باهاش زیاد سره کار دارم واسه همین گفتم شاید با پشتیبانی صحبت کنم شاید یه فرصت بدن بتونم دوباره اکانتمو لینک دیوایس کنم به حساب دیگه ای...

- - - - - - - - - -

الان که در حال مکاتبه با سوپرسل هستم به اینجا رسیدم که اسم کلن هایی که قبلا توشون عضو بودم رو میخواد!
      سوال سختیه و من دقیق نمی دونم اسم کلن های قبلیم چی بوده!

راه یا روشی هست بشه به این اسامی کلن های قبلیم دست پیدا کرد؟!
      سلام
      اگر داخل inbox قبلا پیامی دریافت کردید میتونید از طریق اونها نام کلن هاییکه قبلا حضور داشتید رو پیدا کنید.
      اگر هم که مارکوپولو بودید و بین کلن هل سیر و سیاحت میکردید .... سخت میشه کلن های قبلی رو پیدا کرد.
      این سئوال هم بخاطر این هستش که اطمینان حاصل کنند شما مالک اصلی اکانت هستید نه **ر اکانت!!!

نظر

• با سلامخدمت دوستان
        من وقتي ميخواهم وارد بازي شوم پيام ميده كه آپديت جديد موجود است و من را به صفحه استور ميبره ولي در آنجا گزينه آپديت ندارم و فقط گزينه openهست كه با زدنش مجددا همين سيكل تكرار ميشود
        آيا راهكاري براي رفع اين مشكل هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط diyaco نمایش پست ها
          با سلامخدمت دوستان
          من وقتي ميخواهم وارد بازي شوم پيام ميده كه آپديت جديد موجود است و من را به صفحه استور ميبره ولي در آنجا گزينه آپديت ندارم و فقط گزينه openهست كه با زدنش مجددا همين سيكل تكرار ميشود
          آيا راهكاري براي رفع اين مشكل هست؟
          بازي و اپ استور را از مالتي تسك ببنديد خاموش روشن كنيد ، حالا آپديت كنيد ، اگر باز هم حل نشد اپ را ديليت و باز دانلود كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام خدمت دوستان . بعد از اپدیت به iOS 10 بازی روی همه ی دیوایس های من لگ میزنه موقعه سوایپ یا زوم توی بازی . این مشکل رو شما هم دارید ؟ من روی iPhone SE - iPhone 6S Plus - iPhone 7 Plus - iPhone 6 و آیپد Air2 این مشکل رو دقیقا بعد از آپدیت یا بهتر بگم ریستور به iOS 10 پیدا کردم . در صورتی روی یه آیفون اس ای دیگه که هنوز روی iOS 9 هستش بازی کاملا روون اجرا میشه

نظر

• همين الان تو اخبار خوندم : ایجاد محدودیت برای بازی 'کلش آو کلنز' در ایران
              [emoji832]عبدالصمد خرم‌آبادی معاون قضایی دادستان کل کشور در ایران درباره اختلال‌های ایجاد شده در بازی اینترنتی "کلش آو کلنز" در روزهای اخیراز اعمال محدودیت برای دسترسی به این بازی خبر داده است.
              [emoji832]خرم‌آبادی گفت اکثریت قریب به اتفاق اعضای کارگروه تعیین مصادیق با اعمال محدودیت برای دسترسی به این بازی موافقت کرده‌اند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                البته مشکل لگ داشتن بازی ممکنه از جای دیگه ایی باشه
                ولی این اختلال در بازی بیشتر هنگام لود شدن و اجرای بازی هستش که با برنامه های تغییر ای پی به راحتی برطرف میشه... :d
                قبلا هم این مشکلات مقطعی ایجاد شده بود که برنامه های مذکور کاملا جواب دادند.

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                  سلام
                  البته مشکل لگ داشتن بازی ممکنه از جای دیگه ایی باشه
                  ولی این اختلال در بازی بیشتر هنگام لود شدن و اجرای بازی هستش که با برنامه های تغییر ای پی به راحتی برطرف میشه... :d
                  قبلا هم این مشکلات مقطعی ایجاد شده بود که برنامه های مذکور کاملا جواب دادند.
                  با سلام.
                  آقای کریمی شما مشکل لگ ندارید ؟ لگ هنگام سوایپ و زوم کردن تو بازی های سوپرسل رو آی او اس 10 !

نظر

• نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
                    با سلام.
                    آقای کریمی شما مشکل لگ ندارید ؟ لگ هنگام سوایپ و زوم کردن تو بازی های سوپرسل رو آی او اس 10 !
                    سلام
                    خوشبختانه هنوز آپدیت نکردم و هنوز روی 9.3.5 هستم. روی این ورژن هم به هیچ عنوان مشکلی ندارم ، فقط مشکل لودینگ هستش که تازه گیها به لطف .... به بازی اضافه شده که با برنامه تغییر ای پی به راحتی برطف میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط h.karimi نمایش پست ها
                      سلام
                      خوشبختانه هنوز آپدیت نکردم و هنوز روی 9.3.5 هستم. روی این ورژن هم به هیچ عنوان مشکلی ندارم ، فقط مشکل لودینگ هستش که تازه گیها به لطف .... به بازی اضافه شده که با برنامه تغییر ای پی به راحتی برطف میشه
                      سلام بله همه چی رو 9.3.5 آروم و خوشحاله !:d ولی امان از 10 ! منم یه se رو 9.3.2 دارم روی اون هیچ مشکلی نیست ولی رو بقیه دیواسها لگ زنان !

نظر

• تو اپدیتهای جدبد کلش زیاد ارور داره

نظر

صبر کنید ..
                        X