اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپدیت نشدن به ورژن ۱۰.۸.۳

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپدیت نشدن به ورژن ۱۰.۸.۳

با سلام به همه دوستان
    من مک بوک پرو ۱۳ اینچ mid 2012 دارم که os x 10.8 روش نصبه و من اپدیت 10.8.3 combo را از خود سایت اپل دانلود کردم ولی نصب نمی شه و تا مرحله انتخاب هارد بیشتر جلو نمیره
    لطفا راهنمایی کنید

چه اتفاقی میوفته دقیقاً ؟؟؟!!!… بهتر توضیح بدین یا اگه امکانش هست اسکرین شات بزارین تا راهنماییتون کنیم …

نظر

[IMG]file:///Users/behzad/Desktop/Screen%20Shot%202013-03-27%20at%2012.45.59%20AM.png[/IMG]

نظر

من وقتی می خوام macintosh HD را انتخاب کنم برای نصب یه علامت اختار زرد رنگ روشه و پیغام زیر رو پاینش نوشته
        OS X Update Combined cant be installed on this disk
        this volume does not meet the requirements for this update

نظر

این رو سیستمه توئه عکسه اول باید یه جا آپلودش کنی تا من بتونم ببینم …

نظر

[IMG][/IMG]

نظر

کسی جواب سوال من رو نمی دونه؟

نظر

سیستمو ریبوت کن disk utility رو اجرا کن بعد سه بار این درایو رو ریپیر کن بعد دوباره ریبوت کن دوباره نرم افزاره اجرا کن اگه نشد راه دیگشو بت میگم …

نظر

نوشته اصلی توسط macapple نمایش پست ها
                  سیستمو ریبوت کن disk utility رو اجرا کن بعد سه بار این درایو رو ریپیر کن بعد دوباره ریبوت کن دوباره نرم افزاره اجرا کن اگه نشد راه دیگشو بت میگم …
                  می تونم بپرسم چرا 3 بار ریپیر کنن و راه دیگش هم بگید.چون منم همین مشکل رو دارم

نظر

App store رو باز میکنی purachases رو انتخاب میکنی بعدشم دوباره mountain lion رو دانلود میکنی … اما خوب فکر نکننم آخرینه آخرین نسخه باشه که البته به نظرم با این خرابکاریاشون این جوری پایداریه بیشتری هست …
                    بخاطره همینم اول اون راهو گفتم چون اصولاً کاربرا فکر میکنن آخریه خیلی متفاوته … + خوده مک هم وقتی با یه درایو به مشکل بر میخوره سه بار ریپیر میکنه … + ریپیر دسترسی ها یادتون نره …

نظر

دوست عزیز کردم و نشد

نظر

راه اول یا دوم ؟؟؟!!!… دسترسی هارو هم تعمیر کردی ؟؟؟!!!…
                        بعد از تعمیر ریبوت کردی ؟؟؟!!!…
                        قبلش چی ؟؟؟!!!…

نظر

آره همه هاردم رو با primission ها ریپیر کردم و بد هم ریستارت کردم چون با دیسک بوت اومدم تو disk utility

- - - - - - - - - -

آره همه هاردم رو با primission ها ریپیر کردم و بد هم ریستارت کردم چون با دیسک بوت اومدم تو disk utility

نظر

راه دوم چی ؟؟؟!!!…

نظر

هیج کدوم از راه ها نشد دوست عزیز

نظر

صبر کنید ..
                              X