اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب Mountain Lion بر روی HP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط macapple نمایش پست ها
    باشه صبر کن آپلودش میکنم برات فقط بگو چیارو میخوای … قبلش لینکو کپی کن ولی روش کلیک نکن که دانلود شه فقط کپیش کن و برو تو دانلود منیجر بزن دانلود شه قطعاً باید بشه …
    نه به جان داداش
    هر کاری بگی کردم ولی اصلا نمیشه!

اگه زحمتی نیست اینا رو میخواستم:

tonymacx86

tonymacx86

نظر

Download MultiBeast-5.2.1_2.zip
      Download UniBeast-MountainLion-1.7.0.zip

نظر

واقعا نمیدونم چه جوری ازت تشکر کنم
        سپاس

- - - - - - - - - -

فعلا باید مقدمات اولیه رو کامل کنم تا بعدش ببینیم چی میشه... مرسی از همه ی راهنمایی هات دوست من

نظر

salam dobare doostan
          bebkhshid ke daram english minevisam keyboarde farsi nadaram mjburam
          man rBoot Le ro write kardam ru CD va file DMG ro ham ba transmac ru flash restore kardam
          ba CD boot mikonam vali vaghti be jayi mirse ke bayad partione morede nazaramo entekhab konam flash ro neshun nemide
          va be jaye flash ye gozineii hast ke hamun esme file DMG hastesh: iATKOS
          entekhab mikonam vali hich etefaghi nemiofte va barmigarde be hamun safeye asli
          komak konid torokhoda karam kheyli foriie
          mamnoon

نظر

با -f بوت کن …
            یادت باشه f بزرگ …

نظر

با -f بوت کن …
              یادت باشه f بزرگ …
              قبل اينكه شما راهنمايي كنيد با اين دستور بوت كردم

cpus=1 pcirootuid=1 busratio=23 arch=X86_64 -v

و وارد ديسك يوتيليتي و پارتيشن بندي شدم و همه كار كردم ولي يادم رفت كاستمايز كنم و تيك درايور هاي سخت افزاري رو بزنم، گذاشتم مك نصب شد وقتي ميخواست ريستارت كنه صفحه سياه شد و گير كرد! دوباره بوت كردم و مراحل رو رفتم ولي تو مرحله ي نصب گير كرد و نرفت جلو!
              براي بار سوم امتحان كردم و ايندفعه تو صفحه ي اول قبل اينكه چيزي لود بشه گير كرد و نرفت جلو، مجبور شدم باتري لپ تاپو دربيارم
              خلاصه نميدونم مشكل از چيه خيلي كلافم كرده… كمك كنيد لطفا
              ویرایش توسط Serial Killer : https://i-phone.ir/forums/member/90774-serial-killer در ساعت 30-03-2013, 04:18 PM

نظر

بالاخره با هر مصیبتی بود نصب کردم و پیغام موفقیت آمیز بودن رو نشون داد ولی نمیدونم چرا به جای ریستارت صفحه سفید شد و گیر کرد! چند دیقه منتظر بودم اتفاقی نیفتاد مجبور شدم پاورو بگیرم تا خاموش بشه بعد دوباره روشن کردم و با rBoot Le بوت کردم و Mountain Lion Disk رو انتخاب کردم و همون فلگ هایی که بالا عرض کردمو دوباره تایپ کردم و بالاخره وارد محیط مک شدم!
                بعدش فلش رو جدا کردم MultiBeast رو اجرا کردم و چنتا از گزینه هاشو تیک زدم مثل بود لودر و ... بعد ریستارت کردم اما دیگه بالا نیومد! اینم بگم هیچکدوم از قطعات سخت افزاریم رو نشناخت
                حالا چیکارکنم؟؟؟
                ویرایش توسط Serial Killer : https://i-phone.ir/forums/member/90774-serial-killer در ساعت 31-03-2013, 12:10 PM

نظر

من خودم با مولتی مشکل دارم برو از آموزش مخصوص لپ تاپت استفاده کن در مورده درایورا کامل توضیح داده ولی قبلش فکر کنم باید مکو از اول نصب کنی من هر بار که از مولتی استفاده کردم دیگه هیچ وقت بالا نیمده …

نظر

پس به نظر شما بهتره که از فایلهای Kext استفاده کنم؟

نظر

من دقیق تاپیک مخصوص لپ تاپتو نخوندم ولی هر کاری داخل اون کرده عیناً همون کارو بکن …

نظر

من دقیق تاپیک مخصوص لپ تاپتو نخوندم ولی هر کاری داخل اون کرده عیناً همون کارو بکن …

بعد اینهمه زوری که زدم به یه نتیجه رسیدم! باید مکبوک بگیرم... سیستم عامل مک رو فقط باید رو خود سیستمی که اپل اسمبل کرده استفاده کنی!
                        منکه بیخیال شدم و رفتم سراغ ویندوز
                        به امید اینکه دلار بیاد پایین و سطح درآمد به حدی بره که هر کسی که میخواد از مک استفاده کنه بتونه یه مک بوک واقعی بگیره...
                        به هر حال ممنون از راهنماییهات دوست من
                        خیلی چیزا یاد گرفتم تجربه ی خوبی بود برام

نظر

این نتیجه ایه که همه میگیرند … :دی
                          ولی کاری که تو باید انجام میدادی از کار خیلیا از جمله خودم ساده تر بوده … عجیبه که به این زودی نا امید شدی … من چهار ساله دارم سعی میکنم این کارو انجام بدم و همیشه نا موفق بودم اما بازم امید دارم …

نظر

نوشته اصلی توسط Serial Killer نمایش پست ها
                            بعد اینهمه زوری که زدم به یه نتیجه رسیدم! باید مکبوک بگیرم... سیستم عامل مک رو فقط باید رو خود سیستمی که اپل اسمبل کرده استفاده کنی!
                            منکه بیخیال شدم و رفتم سراغ ویندوز
                            به امید اینکه دلار بیاد پایین و سطح درآمد به حدی بره که هر کسی که میخواد از مک استفاده کنه بتونه یه مک بوک واقعی بگیره...
                            به هر حال ممنون از راهنماییهات دوست من
                            خیلی چیزا یاد گرفتم تجربه ی خوبی بود برام
                            اين نتيجه گيري شما تا حد كمي درست و تا حد زيادي غلطه يكي از كاربران همين انجمن كه من متاسفانه آيديشونو يادم نيست تخصصشون نصب هكينتاشه و ميگن روي لپ تاپ هاي امروزي كه سخت افزار كاملا مشابهي با اپل دارن ميشه كامل هكينتاشو بوت كرد كه همه چيو بشناسه ايشون ميگن روي لپ تاپ لنووو ي خودشون مك رو به طور كامل نصب كردن بالا اووردن و همه سخت افزار ها رو هم ميشناسه
                            اما از نظر من هم اگر بتونيد يك مك از خود شركت اپل بگيريد خيلي راحت ترين اما براي كسايي كه به linux و windows نياز دارن يا بايد يك مك با سخت افزار بالا بخرن كه خوب بالطبع گرونه يا يك هك بوك كه مطمين باشن كاملا با مك سازگاري داره

نظر

اره داداش Ahmadjoon ار زمانی که اپل از سی پی یو های اینتل و بعد از آن مخصوصا سری های جدید Sandybridge با گرافیک اینتل 3000 که الان در تمامی لپ تاپ های جدید مورد استفاده قرار میگیره میشه گفت هکینتاش تا 90 درصد به مکینتاش واقعی نزدیک شده اون 10 درصد هم میشه گفت سخت افزارهایی از جمله کارت صدا و کارت شبکه و ... که باز هم مشترک هستن و این 10 درصد تاثییر خاصی رو هکینتاش ندارن.من بارها گفتم فقط سه سری لپ تاپ هکینتاش خوب و عالی ساپورت میکن.Lenovo سری G470 -G570 لپتاپهای HP سری 4530-4540 لپتاپ های DELL سری وسترو 3500-3550
                              من شخصا Lenovo G570 گرفتم فقط فقط حهت مکینتاش سیستم بسیار قوی اون وقت 1300 گرفتم الان که سنگین ترین بازی ها و نرم افزارهای مک عالی اجرا می کنه دارم حالش میبرم ضمنا حساب کردم 5 میلیون تومن صرفه جویی کردم یعنی ارزشش نداره؟؟؟.
                              ویرایش توسط mahdi mir : https://i-phone.ir/forums/member/92009-mahdi-mir در ساعت 02-04-2013, 08:42 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X