اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب Mountain Lion بر روی HP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بعد که rboot رو رایت کردی و باش بوت کردی فلشی که روش مکه ریختی قبل از بالا اومدن سیستم بش وصل میکنی اون وقت rboot پارتیشن ویندوزتو و فلشتو نشون میده تو میری رو فلش و اینتر میکنی اون وقت میتونی بری تو اینستالر مک بعد پارتیشنتو فرمت کنی که می خوای روش مک بریزی و بعد مک رو نصب کنی …

نظر

چرا از سایت tonymax86 نمیتونم چیزی دانلود کنم؟؟ عضو شدم ولی اصلا نمیشه (موقع دانلود اررور میده)
      ویرایش توسط Serial Killer : https://i-phone.ir/forums/member/90774-serial-killer در ساعت 29-03-2013, 11:17 AM

نظر

نوشته اصلی توسط macapple نمایش پست ها
        بعد که rboot رو رایت کردی و باش بوت کردی فلشی که روش مکه ریختی قبل از بالا اومدن سیستم بش وصل میکنی اون وقت rboot پارتیشن ویندوزتو و فلشتو نشون میده تو میری رو فلش و اینتر میکنی اون وقت میتونی بری تو اینستالر مک بعد پارتیشنتو فرمت کنی که می خوای روش مک بریزی و بعد مک رو نصب کنی …
        خب تا اینجاشو فهمیدم که باید rBoot le رو رو سی دی رایت و باهاش بوت کنم ولی بقیش رو نمیشه چون مساله اینه که من نمیتونم فلش رو برای بوت آماده کنم! مگه نمیگید باید تو محیط خود مک باشم تا بتونم با unibeast فایل DMG رو که گرفتم به شکل مستر بوت رو فلش کپی کنم؟؟

نظر

یه بنده خدایی نیس بگه چجوری میتونم iatkos ml2.dmg رو با unibeast روی فلش بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به مک دسترسی ندارم با وریچوال باکس هم سعی کردم ولی نشد!
          دوست عزیزمون macapple میگن rBoot le رو رایت کن رو سی دی
          خب آخه من رایت و بعدش بوت کنم فلش آماده شده ندارم که مراحل نصبو ادامه بدم!
          به خدا مخم داره میترکه
          تا حالا تو عمرم انقدر سردرگم و عاجز نبودم
          کمک کنـیـــد لطفا

نظر

با transmac …با transmac …با transmac …

نظر

با transmac …با transmac …با transmac …
              خب داداش من اینو چرا از اول نمیگی؟
              پس اینجوری که فهمیدم اگه به مک دسترسی ندارم میتونم با transmac تو محیط خود ویندوز فایل DMG رو رو فلش بریزم فقط فرقشون اینه که اگه تو مک با disk utility و unibeast کار میکردم دیگه احتیاجی به rBoot le نبود که جداگانه روی سی دی رایت کنم ولی الان مجبورم این کارو بکنم!
              تایید میشه حرفام؟
              ویرایش توسط Serial Killer : https://i-phone.ir/forums/member/90774-serial-killer در ساعت 29-03-2013, 11:16 AM

نظر

کاملاً تأئید میشه … تو ترنس مک رو فلش راست کلیک و بزن restore with image بعدشم فایل دی ام جی رو انتخاب کن و صبر کن که بریزه رو فلشت بعد سی دی rboot رو بزار تو و ریستارت کن فلشم وصل باشه صبر کن تا سی دی بوت ش و بعد برو رو فلش و اینتر کن تا از روش بوت شه و بعد هم نصب کن … قبل از همه چی تنظیمات بایوس یادت نره …

نظر

مرســــــــی دوست من... همین کارو میکنم

یه چنتا سوال دیگه ذهنمو درگیر کرده
                  بعد اینکه به خیر و خوشی نصب کردم و تموم شد چجوری باید قطعات سخت افزاری سیستمم رو به مک بشناسونم؟؟
                  تو انجمن گشتم و هرجا یه چیز نوشته بودن!
                  یکی میگه با multibeast یه جاهای هم حرف از DSDT و Kext شده بود از هیچ کدوم سر در نیاوردم...
                  تو سایت tonymaccx86 هم چنتا برنامه دیدم مثل iBoot و Kextbeast و Chimera و اینا
                  میشه خواهش کنم یه توضیح مختصری راجع بشون بدی؟

نظر

از آموزشی که واسه لپ تاپت بود استفاده کن فقط …

نظر

از آموزشی که واسه لپ تاپت بود استفاده کن فقط …
                      هزار بار خوندم! ولی خیلی ناقص و خلاصه گفته اصلا توضیح و عکس نداره

مثلا این قسمت که مراحل بعد از نصب رو توضیح میده:

finder رو باز کنید و از سمت چپ user's macbook pro رو انتخاب کنید از لیست درایوهایی که میاد درایوی رو که الان مک رو روش نصب کردید باز کنید . شما اینجا یه فولدر به اسم Extra دارید که باید فولدر Extentions و فایل DSDT داخلش کپی کنید .

یک مرحله به عقب برگردید و اینبار به مسیر System - Library - Extentions برید و فایل AppleHDA.kext رو با کلیک راست move to trash کنید و فایل AppleHDA.kext که براتون قرار دادم رو جاش کپی کنید . دوستانی که iATKOS L2 رو نصب میکنن در موقع کپی کردن فایل AppleHDA.kext در پوشه system - Library - Extentions فایل sleep Enabler رو هم کپی کنن .

حالا از داخل فولدر دانلودی برنامه *multibeast رو اجرا کنید . در این برنامه هم چیزهایی که میگم رو نصب کنید و به هیچ چیزه دیگه ایی دست نزنید .

Drivers & Bootloader > Drivers > Network > realtek - Lnx2Mac's realtek
                      Customization > system definition > macBook pro > macbook pro 8.1
                      Customization > SSDT Options > sandy Bridge Core i5 yaaaa sandy Bridge Core i7

حالا بعد از شروع نصب یه پنجره دیگه مربوط به نصب درایور LAN باز میشه مراحلش رو دنبال کنید ولی در پایان دکمه restart رو نزنید و بزارید به همون شکل بمونه .

حالا دوباره به پوشه دانلودی برید و اینبار فایل نصب Chameleon رو باز کنید و بوت لودر رو بدون هیچ کاستومایزی نصب کنید . بعد از تموم شدن نصب باز به پوشه extra که گفتم برید و اینبار فایل org.chameleon.Boot.plist رو پاک کنید و فایلی که من قرار دادم رو جاش کپی کنید .

بعد از انجام اینکار دوباره به فولدر دانلودی برید و اینبار برنامه kext utility رو باز کنید و اجازه بدید تا kernel cach شما رو آپدیت کنه و وقتی که دکمه quite ظاهر شد quite کنید و حالا سیستم رو ریستارت کنید . میتونید از دکمه ریستارت در پنجره نصب lan هم که باز گذاشته بودید استفاده کنید .

اینبار دیسک rboot رو خارج کنید و اجازه بدید تا بوت لودر جدیدی که نصب کردید بالا بیاد . روی درایو مک خودتون برید و فقط با فلگ های زیر بوت کنید :
                      v -f-
                      حالا وقتی دوباره مک رو لوگین میکنید میبینید که ۹۵ درصد مک کاملی جلوتون هست . برای اینکه حد اکثر روشنایی رو هم داشته باشید سیستم رو یک بار *sleep کنید و دوباره روشن کنید . تبریک میگم . بعد از این دیگه لازم نیست در بوت لودر از هیچ فلگی استفاده کنید و فقط روی درایو مک Enter بزنید تا بالا بیاد .
                      دستش درد نکنه ولی حداقل لینک میزاشت من نه chameleon دارم نه kext utility نه فایل DSDT
                      اصلا نمیدونم چی هستن و چیکار میکنن

نظر

دی اسدیتی رو نمی دونم ولی اون دوتا رو iATKOS خودش نصب میکنه … تو نصب کن عد از نصب بیا یاهو تا همشو راه بندازیم باهم … نگران نباش …

نظر

دی اسدیتی رو نمی دونم ولی اون دوتا رو iATKOS خودش نصب میکنه … تو نصب کن عد از نصب بیا یاهو تا همشو راه بندازیم باهم … نگران نباش …
                          ممنون دوست من
                          اولین بارمه یکم ترس داشتن طبیعیه
                          مشکل قبلی هنوز سره جاشه ها! از سایت tonymacx86 نمیتونم دانلود کنم
                          راه حلی نداره؟

نظر

رو لینک راست کلیک کن دانلود با دانلود منیجر رو بزن …

نظر

نمیشه, اررور میده ...

ویرایش توسط Serial Killer : https://i-phone.ir/forums/member/90774-serial-killer در ساعت 29-03-2013, 05:56 PM

نظر

باشه صبر کن آپلودش میکنم برات فقط بگو چیارو میخوای … قبلش لینکو کپی کن ولی روش کلیک نکن که دانلود شه فقط کپیش کن و برو تو دانلود منیجر بزن دانلود شه قطعاً باید بشه …

نظر

صبر کنید ..
                                X