اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب ويندوز ٨

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب ويندوز ٨

سلام، من مك بوك ام cd driver نداره و ميخوام ويندوز ٨ رو با بوت كمپ نصب كنم از طريق فلش! ولي حجم فايل .iso تقريبا ٥ گيگ هست و وقتي مي خوام كپيش كنم ميگه حجمش زياد هست و نميشه كپيش كنم.حالا به نظر شما راهي نيست كه از طريق فلش نصب كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

برای اینکه فرمت فلشتون FAT یا ... هست! journaled کنید فرمتو و بعد کپی کنید! ببینید درست میشه مشکلتون ؟
    ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 25-03-2013, 04:55 PM
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط 4nti.g0d.71 نمایش پست ها
      سلام، من مك بوك ام cd driver نداره و ميخوام ويندوز ٨ رو با بوت كمپ نصب كنم از طريق فلش! ولي حجم فايل .iso تقريبا ٥ گيگ هست و وقتي مي خوام كپيش كنم ميگه حجمش زياد هست و نميشه كپيش كنم.حالا به نظر شما راهي نيست كه از طريق فلش نصب كنم؟
      شما از طریق بوت کمپ مک می تونید Install Disk درست کنید.
      روش کارم به این صورت که بعد از اجرا بوت کمپ و انتخاب Create Windows 7or later version install disk و در مرحله بعد ISO Image ویندوز ۸ و فلش مموری و انتخاب کنید و در آخر بر روی Continue کلیک کنید.
      ویندوز ۸ بر روی فلش شما بارگزاری شده و آماده نصب می باشد.

نظر

ببخشيد اگه بخوان از طريق بوت كمپ ويندوز نصب كنم، ميتونم از رو فلش نصب كنم؟ يا حتما بايد دي وي دي باشه؟

نظر

ببخشيد اگه بخوان از طريق بوت كمپ ويندوز نصب كنم، ميتونم از رو فلش نصب كنم؟ يا حتما بايد دي وي دي باشه؟
          لطف کنید پست قبل و مطالعه کنید.
          برای نصب از طریق USB شما نیاز به ISO Image ویندوز 8 نسخه 64 بیت خواهید داشت. اگر DVD ویندوز 8 و دارید می تونید از یک کامپیوتری که DVD Rom داره فایل ISO تهیه کنید.
          بعد، از طریق بوت کمپ Install Disk برای USB درست کنید.

نظر

بله خوندم،متظورم اين بود كه اگه install disk درست كنم رو فلش،بهعد ميتونم از همين فلش ويندوز نصب كنم ديگه؟ اخه شنيده بودم با بوت كمپ بخواي ويندوز نصب كني از رو فلش نميشه بايد dvd driver داشته باشي! يه سوال ديگه هم اينكه وقتي ميخوام install disk درست كنم ارور ميده كه بايد ٦٤بيت باشه فايل .iso ، ولي اين كه من دارم هم ويندوز ٦٤ هم ٣٢ بيت ميشه باش نصب كرد! بايد برم به iso ديگه پيدا كنم ؟

نظر

بله خوندم،متظورم اين بود كه اگه install disk درست كنم رو فلش،بهعد ميتونم از همين فلش ويندوز نصب كنم ديگه؟ اخه شنيده بودم با بوت كمپ بخواي ويندوز نصب كني از رو فلش نميشه بايد dvd driver داشته باشي! يه سوال ديگه هم اينكه وقتي ميخوام install disk درست كنم ارور ميده كه بايد ٦٤بيت باشه فايل .iso ، ولي اين كه من دارم هم ويندوز ٦٤ هم ٣٢ بيت ميشه باش نصب كرد! بايد برم به iso ديگه پيدا كنم ؟
              بله، می تونید از روی فلش ویندوز نصب کنید.
              شما از همون فایلی که دارید می تونید نسخه usb تهیه کنید.

نظر

ببخشید من این فایل iso که دارم هم نسخه ۳۲ و هم ۶۴ بیتی ویندوز ۸ رو میشه باهاش نصب کرد. وقتی که من میخوام با بوت کمپ install disk درست کنم ارور میده میگه باید ۶۴ بیت باشه iso. حالا چیکار میشه کرد؟ باید برم کلا یه iso دیگه پیدا کنم؟* آخه اکثر iso ها هم همینجورین که هم نسخه ۳۲ و هم ۶۴ رو دارن

نظر

صبر کنید ..
                X