اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب iblack list بدون جیلبریک

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب iblack list بدون جیلبریک

سلام
    برای نصب iblack list حتما باید گوشی جیلبریک بشه؟
    میخوام ۶.۱.۳ بریزم لنگ این قضیه شدم چون این برنامه برام خیلی مهمه
    ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

تا اونجایی که من اطلاع دارم iblack list جزء برنامه های سایدیا هست و فقط باید جیلبرک باشی تو بتونی از سایدیا استفاده کنی

نظر

سلام این برنامه کارش چیه و از چه سورسی میشه گرفتش؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

سلام مرسی از اطلاعاتی که دادید ولی سورسی که دادید را سیدیا پیدا نمیکنه توی چه سورس دیگه ایی میشه نصبش کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط haddadi_isf نمایش پست ها
          سلام مرسی از اطلاعاتی که دادید ولی سورسی که دادید را سیدیا پیدا نمیکنه توی چه سورس دیگه ایی میشه نصبش کرد؟

شما میتونید تو این سورس iblacklist رو پیدا کنید : sinfuliphonerepo.com

نظر

نوشته اصلی توسط sami_8978 نمایش پست ها
            شما میتونید تو این سورس iblacklist رو پیدا کنید : sinfuliphonerepo.com
            مرسی نصبش کردم ولی کار باهش راحت نیست کجا میتونم در رابطه با کار کردن با این برنامه اطلاعت بگیرم حتی نتونستم یکدونه شماره را هم بلاک کنم میتونید کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط haddadi_isf نمایش پست ها
              مرسی نصبش کردم ولی کار باهش راحت نیست کجا میتونم در رابطه با کار کردن با این برنامه اطلاعت بگیرم حتی نتونستم یکدونه شماره را هم بلاک کنم میتونید کمکم کنید
              كاركردن باهاش خيلي راحته
              ازهمون صفحه اول اگه ميخواي بلك ليست بسازي وارد تب بلك ليست ميشي كه خودش ١ بلك ليست بصورت پيش فرض درست كرده
              بعدازواردشدن به بلك ليست هم ميتوني از contacts و هم از call history يا از sms هات شماره اضافه كني بهش
              فقط يادت باشه شماره هارو بايديكي يكي add كني مگراينكه بخواي از يك contact شماره هاشو بذاري تو بلك ليست كه دراين صورت ميتوني كل شماره هاي اون شخص رو بذاري تو بلك ليست
              بعد از انتخاب شماره ها بايد از قسمت action نوع عملكرد اون شماره رو درزمان تماس مشخص كني
              بهتره اول عملكردشو روي يكي از شماره هاي خودت انتخاب كني
              بعد از همه اينها برميگردي به صفحه اول و از قسمت call setting و message setting ميتوني يه سري تنظيمات ديگه رو باب طبع خودت تغيير بدي
              بعدازهمه اين كارها بايد يك بلك ليست يا وايت ليست رو از قسمت active listet فعال كني
              موفق باشي

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

کارکردش رو دوستان گفتند ...

میتونید از سورس انجمن : Cydia.i-Phone.ir نصبش کنید

نظر

صبر کنید ..
                X