اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد bacup

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد bacup

سلام به همه ی بچه ها
    من می خوام سیستم عامل مکمو عوض کنم اما وقتی سیستم عاملم جدید بشه چجوری می تونم bacup های قبلیمو که واسه ایتیونز قبلی بوده رو بیارم؟
    یه سوال دیگه من کلی playlist دارم تو ایتیونزم چجوری می تونم اونارو نجات بدم در صورت تعویض سیستم عامل ؟
    مرسی دوستان

کسی جواب سوال منو نمی دونهههه ((

نظر

نوشته اصلی توسط saeed4012 نمایش پست ها
      بعد از تغییر سیستم عامل رویه اسمه گوشی کلیک راست کنید و بکاپ بگیرید .

نظر

من بکاپ هایی که دارم فقظ برای گوشی خودم نیس دستگاهای دیگه ای هم بکاپشون موجوده که دسترسی ندارم بهشون می خوام اونارو هم منتقل کنم
        در مورد playlist ها چی ؟یعنی دوباره از اول باید ۱۱۰ تا playlist درست کنم؟

نظر

سوال در مورد bacup

نوشته اصلی توسط saeed4012 نمایش پست ها
          اين اموزش قبلا يكى از بچه ها تو انجمن گذاشته بود
          و من تو نوتم داشتم كه برات اينجا كپى پيست ميكنم

من لينكشو پيدا نكردم متاسفانه
          با تشكر از اين دوست عزيز
          آموزش گرفتن بکاپ کامل از آیتونز هنگام تعویض ویندوز و یا مک
          به زبان ساده تر اینگونه می توان گفت برای مثال شما تصمیم دارید یک آلبوم موسیقی را که به تازگی دانلود کرده اید به آیتونز خود اضافه نمایید. حال در صورتی که تیک جلوی گزینه Copy files to iTunes Media folder when adding to library نخورده باشد تنها یک Shortcut یا یک آدرس میانبر از فایل های اصلی موسیقی به آیتونز شما افزوده خواهد شد و از فایل های موسیقی اضافه شده کپی ای به فولدر iTunes Media افزوده نخواهد شد در نتیجه بدیهی است در صورتی که شما مکان فایل های موسیقی را در کامپیوتر خود تغییر دهید دیگر از طریق آیتونز نخواهید توانست به آن آهنگ ها گوش دهید مگر اینکه دوباره آدرس جدید آنها را به آیتونز اضافه کنید. اما در صورتی که تیک گزینهCopy files to iTunes Media folder when adding to library از قبل خورده باشد زمانی که شما فایلی را به آیتونز خود می افزایید یک نسخه از آن به فولدر iTunes Media آیتونز اضافه خواهد شد و در واقع فایل مورد نظر از طریق این آدرس توسط آیتونز بارگذاری می شود. البته بدیهی است با انتخاب این گزینه فایل های شما فضای بیشتری از هارد کامپیوتر را اشغال خواهند کرد که البته برای حل این مشکل نیز می توانید پس از مطمئن شدن از افزودن فایل مورد نظر به آیتونز نسخه قبلی فایل را پاک کنید.
          Mac OS X: /Users/username/Music

Windows XP: \Documents and Settings\username\My Documents\My Music

Windows Vista or Windows 7:\Users\username\My Music

نکته : در صورتی که فولدر iTunes در یکی از سه آدرس بالا نبود می توانید آدرس فولدر آیتونز را از طریق اجرا کردن آیتونز و سپس رفتن به مسیر Edit > Preferences در ویندوز و یا iTunes > Preferences در مک و سپس انتخاب تب Advanced و مشاهده آدرس مورد نظر در قسمت iTunes Media Folder Location بیابید. در ضمن از طریق این بخش می توانید محل کپی شدن فایل هایی که به آیتونز منتقل می کنید را نیز تغییر داده و یا تعیین نمایید.
          ویرایش توسط jahandideh : https://i-phone.ir/forums/member/58720-jahandideh در ساعت 26-03-2013, 01:20 AM

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            اين اموزش قبلا يكى از بچه ها تو انجمن گذاشته بود
            و من تو نوتم داشتم كه برات اينجا كپى پيست ميكنم

من لينكشو پيدا نكردم متاسفانه
            با تشكر از اين دوست عزيز
            آموزش گرفتن بکاپ کامل از آیتونز هنگام تعویض ویندوز و یا مک
            به زبان ساده تر اینگونه می توان گفت برای مثال شما تصمیم دارید یک آلبوم موسیقی را که به تازگی دانلود کرده اید به آیتونز خود اضافه نمایید. حال در صورتی که تیک جلوی گزینه Copy files to iTunes Media folder when adding to library نخورده باشد تنها یک Shortcut یا یک آدرس میانبر از فایل های اصلی موسیقی به آیتونز شما افزوده خواهد شد و از فایل های موسیقی اضافه شده کپی ای به فولدر iTunes Media افزوده نخواهد شد در نتیجه بدیهی است در صورتی که شما مکان فایل های موسیقی را در کامپیوتر خود تغییر دهید دیگر از طریق آیتونز نخواهید توانست به آن آهنگ ها گوش دهید مگر اینکه دوباره آدرس جدید آنها را به آیتونز اضافه کنید. اما در صورتی که تیک گزینهCopy files to iTunes Media folder when adding to library از قبل خورده باشد زمانی که شما فایلی را به آیتونز خود می افزایید یک نسخه از آن به فولدر iTunes Media آیتونز اضافه خواهد شد و در واقع فایل مورد نظر از طریق این آدرس توسط آیتونز بارگذاری می شود. البته بدیهی است با انتخاب این گزینه فایل های شما فضای بیشتری از هارد کامپیوتر را اشغال خواهند کرد که البته برای حل این مشکل نیز می توانید پس از مطمئن شدن از افزودن فایل مورد نظر به آیتونز نسخه قبلی فایل را پاک کنید.
            Mac OS X: /Users/username/Music

Windows XP: \Documents and Settings\username\My Documents\My Music

Windows Vista or Windows 7:\Users\username\My Music

نکته : در صورتی که فولدر iTunes در یکی از سه آدرس بالا نبود می توانید آدرس فولدر آیتونز را از طریق اجرا کردن آیتونز و سپس رفتن به مسیر Edit > Preferences در ویندوز و یا iTunes > Preferences در مک و سپس انتخاب تب Advanced و مشاهده آدرس مورد نظر در قسمت iTunes Media Folder Location بیابید. در ضمن از طریق این بخش می توانید محل کپی شدن فایل هایی که به آیتونز منتقل می کنید را نیز تغییر داده و یا تعیین نمایید.
            مرسی دوست عزیز بابت وقتی که گذاشتین و حوابمو دادین
            اما منظور من حفظ playlist های بود نه خود اهنگ ها.به هر حال مرسی

نظر

سعید جان محل ذخیره بک آپ ها رو پیدا کن و جایی دیگه ازشون کپی بگیر. محل بک آپ ها رو تو فوروم سرچ کن تاپیکش هست.
              پلی لیست ها هم احتمال زیاد تو همون مسیری که تو پست قبلی مفصل توضیح دادن باید باشه. کلا تو پوشه موزیک از خود پوشه آیتونز کپی بگیرید بعد از نصب مک دوباره برگردونید سر جاش. کاری که خودم بعد از نصب ویندوز انجام میدم و همه چی سرجاشه. مک رو تجربه ای ندارم.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
              .There is no knowledge that is not power

نظر

والا من که موقع تغییر ویندوز هیچی رو هیچ جا کپی و پیست نمیکنم . فقط آیدیم رو دتورایز میکنم و ویندوز رو عوض میکنم!!!

فقط بعد از اتمامه نصبه ویندوز و نصبه آیتونز ساین این میشم و اوتورایز میکنم و یه دور بکاپ میگیرم . همین .
                همه چیز هم سره جاش میمونه. آخرین تجربه این کارمم هم برمیگرده به 2 روز پیش که ویندوز عوض کردم

نظر

صبر کنید ..
                X