اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه تماس با شماره غير عادي و اشتباه همراه با تغيير صدا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه تماس با شماره غير عادي و اشتباه همراه با تغيير صدا

دوستان عزيز امروز برنامه ايي به اسم call voice changer رو دانلود كردم كه عكسًهايي از دانلود برنامه و محيط اون گذاشتم
    برنامه عجيب و جالبي بود، من از داخل برنامه به خط منزل براي تست تماس گرفتم يه شماره ١٢ رقمي ناشناس و چند بار هم 00000000 افتاد و هنگام صحبت كردن صدام كاملان قابل تغيير و كنترل بود انا بعد چند دقيقه اعتبارم تموم شد ، خواستم از دوستاني كه بيشتر وارد هستن خواهش كنم ببينن راهي داره كه بشه اعتبار گرفت يا بايد اعتبار بخريم حتمآ
    ویرایش توسط samisamuel : https://i-phone.ir/forums/member/40586-samisamuel در ساعت 23-03-2013, 07:26 PM

لینک برای برنامه نمیخواین بزارین؟ تو اپ استو هست یا..؟

نظر

اینم لینک دانلود برنامه

نظر

سلام چطوری میشه رایگان شارژش کرد؟؟ اون گزینه اخری واسه تبلیغ برنامه زده که اگه دانلود کنی مثلا 20دقیقه بهت میده من دانلود کردم وارد برنامه شدم 1دقیقه بازی کردم ولی به اعتبارم چیزی اضافه نشد با *** هم امتحان کردم بازم نشد راهی هست؟ برنامه خاصی هست که بشی هک کرد این برنامه رو؟ با iap cracker نشد یا locallapstore هم امتحان کردم ولی بازم نشد راهنماییم کنید خیلی برنامه جالبیه مرسسسسسسسسی ایفون

نظر

نوشته اصلی توسط vahidd77 نمایش پست ها
          سلام چطوری میشه رایگان شارژش کرد؟؟ اون گزینه اخری واسه تبلیغ برنامه زده که اگه دانلود کنی مثلا 20دقیقه بهت میده من دانلود کردم وارد برنامه شدم 1دقیقه بازی کردم ولی به اعتبارم چیزی اضافه نشد با *** هم امتحان کردم بازم نشد راهی هست؟ برنامه خاصی هست که بشی هک کرد این برنامه رو؟ با iap cracker نشد یا locallapstore هم امتحان کردم ولی بازم نشد راهنماییم کنید خیلی برنامه جالبیه مرسسسسسسسسی ایفون
          کسی نیست جواب بده برام جالب بود این سایت ک دقیقه ب دقیقه بروز میشه ولی جواب کامنت ها ب 2 روز میکشه . خیلی لازمش دارم جواب بدین ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X