اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Error 1009 کمک در مورد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Error 1009 کمک در مورد

سلام به همه دوستان من از وقتی آیپد ۴ خودمو جیلبریک کردم توو ورژن ۶.۱.۲ هروقت هر برنامه ای رو باز می کنم ارور ۱۰۰۹ رو می ده
    می خوام از آیتونز دانلود کنم همین ارور رو میده
    خلاصه برای خرید آپدیت و هرکاری توو آیتونز این ارور میاد
    سرعت اینترنت آیپدم هم خیلی پایین اوومده
    برای گوشی ۴ اس هم دقیقا همین مشکلو دارم
    از وقتی از ۵.۰.۱ بخ ۶.۱.۲ اوومدم و جیل کردم هر لحظه ارور ۱۰۰۹ میاد خودمم نمی دونم چی کار کردم و برای چی میاد؟؟؟!!
    لطفا کمک کنین

دوست عزیز در ابتدا باید بگم که موضوع رو در جای درست مطرح کنید ....اینجا بخش مربوط به سایدیا میباشد

موضوع دوم اینکه قبل از ایجاد تاپیک جدید در انجمن جستجو کنید ابتدا اگر پاسخی پیدا نکردید بعد در جای درست و مرتبط با موضوع مطرح کنید

در جوابتون هم باید بگم که این ارور رو زمانی میده که بخواد به سرور اپل متصل بشه..

در بازی ها موقع اتصال به game center معمولا ای ارور رو میده چون نمیتونه به سرور اپل متصل بشه

که دو راه داره یا از چیز پی ان استفاده کنید یا اینکه اکانت خودتون رو در game center به صورت log out کنید تا در هنگام ورود به بازی ها این ارور رو نبینید.

در کل در ایتیونز یا گوشی این ارور مربوط به اتصال به سرور اپل هست و باید از چیز پی ان استفاده کنید
    ویرایش توسط alimt699 : https://i-phone.ir/forums/member/30223-alimt699 در ساعت 23-03-2013, 03:37 PM

نظر

صبر کنید ..
    X