اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آپدیت زوری و بدون اجازه اپل به ios 6.1.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل آپدیت زوری و بدون اجازه اپل به ios 6.1.3

با سلامی دوباره و تبریک و شاد باش بخاطر ایام نوروز خدمت یکایک دوستان!

متاسفانه امروز آیپد 2 من که ورژن ios5 رو داره به صورت خودکار و بدون اجازه من داره خودش رو به ورژن ios 6.1.3 آپدیت میکنه و تنها راه جلوگیری ازش off کردن وایرلسم بود که هربارم وصل میکنم باز شروع میکنه به آپدیت!

اصلا چرا اینکار داره زوری و بدون کوچکترین پیامی یا هشداری چیزی اتفاق میوفته؟ واقعا چرا؟

سوالی که داشتم آیا این جیلبریک برا ios6 هست ios6.1.3 رو هم جیل میکنه یا خیر؟

اگر نه در ایام عید تو تهران جایی مرکزی چیزی هست که بشه دستگاه رو برد و رو همین ios6.1.3 برنامه بریزه تنها میخوام برنامه هاش کامل و خوب باشه و درست هم باشه چون تا حالا از مغازه دار خیری ندیدم و قیمتی که میگیره چند هست؟!

ممنون از کمک های همیشگی دوستان!
    سپاس
    ویرایش توسط aeadt : https://i-phone.ir/forums/member/77635-aeadt در ساعت 22-03-2013, 06:19 PM

تنها سوالی که داشتم آیا این جیلبریک برا ios6 هست ios6.1.3 رو هم جیل میکنه یا خیر؟
    سلام
    خیر متاسفانه بسته شده و ورژن ۶.۱.۳ رو نمیشه جیلبریک کرد .
    معلوم هم نیس کی امکان پذیر باشه.

نظر

يك كاري ميگمت انجام بده برو سيم تلفن مودمت رودربيار و وايرلس رو وصل كن وقتي ميخواد اپديت كنه ارور ميده
      اميدوارم مودمت اين چنين باشه

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
        يك كاري ميگمت انجام بده برو سيم تلفن مودمت رودربيار و وايرلس رو وصل كن وقتي ميخواد اپديت كنه ارور ميده
        اميدوارم مودمت اين چنين باشه
        عزیز فایده ای نداره! خودش هر یک دقیقه یکبار میره تو کار دانلود! کلا خیلی جالبه کاملا بی سر و صدا و کاملا زوری داره آپدیت میکنه!
        ا

نظر

دوست عزيز ورژن iOS فعليتون و اينكه جيلبريك هست يا نه رو نفرمودين!

نظر

اگه ديوايستون جيلبريكه كه نگراني نداره،چون آپديت خودكار نميتونه آپگريد به 6.1.3 رو انجام بده ولي به نظرم بهترين كار اينه كه به ٦.١.٢ ريستور كنيد و بعد جيلبريك كنيد!

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
              عزیز فایده ای نداره! خودش هر یک دقیقه یکبار میره تو کار دانلود! کلا خیلی جالبه کاملا بی سر و صدا و کاملا زوری داره آپدیت میکنه!
              ا
              متوجه هستم شما سيم تلفن ازمودم جدا كن وقتي مودم وايرلس ميده بي نت اون موقع اي ديوايس ارور ميده

نظر

این که بدون اجازه نیست. فقط دانلود می کنه. بعد از پایان دانلود تا شما اجازه ندهید که نصب نمی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
                  با سلامی دوباره و تبریک و شاد باش بخاطر ایام نوروز خدمت یکایک دوستان!

متاسفانه امروز آیپد 2 من که ورژن ios5 رو داره به صورت خودکار و بدون اجازه من داره خودش رو به ورژن ios 6.1.3 آپدیت میکنه و تنها راه جلوگیری ازش off کردن وایرلسم بود که هربارم وصل میکنم باز شروع میکنه به آپدیت!

اصلا چرا اینکار داره زوری و بدون کوچکترین پیامی یا هشداری چیزی اتفاق میوفته؟ واقعا چرا؟

سوالی که داشتم آیا این جیلبریک برا ios6 هست ios6.1.3 رو هم جیل میکنه یا خیر؟

اگر نه در ایام عید تو تهران جایی مرکزی چیزی هست که بشه دستگاه رو برد و رو همین ios6.1.3 برنامه بریزه تنها میخوام برنامه هاش کامل و خوب باشه و درست هم باشه چون تا حالا از مغازه دار خیری ندیدم و قیمتی که میگیره چند هست؟!

ممنون از کمک های همیشگی دوستان!
                  سپاس
                  no update رو از سیدیا نصب کن

نظر

نوشته اصلی توسط enkaret1 نمایش پست ها
                    no update رو از سیدیا نصب کن
                    عزیز دمت گرم! این no update عاااااالی بود!
                    خیلی مردی!

دمه همگی گرم! مرسی از کمکتون!

سال خوبی داشته باشین!

نظر

صبر کنید ..
                    X