اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صدای CD-Rom مک؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صدای CD-Rom مک؟

سلام
    سوالم این بود که صدای CD-Rom مک موقع کار کردن CD در CD-Rom بلند هست عادی هست یا نه؟

سلام
    بله دوست عزیز خیالتون راحت باشه مشکلی نداره !

نظر

یک لحظه ترسیدم اگه با این سرعت cd از cd-rom بپره بیرون هر چی جلو راهش باشه به صورت افقی نصفش می کنه

نظر

آره صداش وحشتناکه !
        کلا درایو های Pioneer صداشون زیاده من رو Desktop هم یه Pioneer دارم سر و صداش خیلی زیاده !
        خیالتون راحت !

نظر

یه سوال فنی
          با CD که تو پک مک بوکی که خریدم هست که نوشته روش inistalling MAC OS X میشه رو PC هم مک رو نصب کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط hossein.emami نمایش پست ها
            یه سوال فنی
            با CD که تو پک مک بوکی که خریدم هست که نوشته روش inistalling MAC OS X میشه رو PC هم مک رو نصب کرد؟
            نه متاسفانه نمیشه برای PC باید از نسخه های Patch شده استفاده کنید. مثل iDeneb - kalyway - iPC - iaktos و ....
            من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
            (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

منم قاچاقي يه سوال بپرسم

صداي فن iMac ها چطوره؟

يعني ميشه آدم كنارش بگيره بخوابه؟ منظورم اينه كه شبا كه همه جا آرومه صداش اذيت ميكنه يا نه؟

من يكي از مهمترين فاكتورهام براي خريد همين صداي فن مخصوصا در شب هست

چون ميخوام شبا تو اتاقم روشن بذارمش دانلود كنه و خودمم همونجا بخوابم

PC فعليم كه روزا هم نميشه تو اتاق باهاش سر كرد چه برسه شبا

نظر

من iMac دارم هیچ صدایی نداره (در مقایسه با یک pc خوب که پاور Green داره و بی سر و صدا هست iMac بی صدا محسوب مبشه ! )
                من اوایل که خریده بودم شک میکردم که روشن یا خاموش !

نظر

سی دی رام مک خیلیم صداش افتضاح نیست ولی کمی ترسناکه آدم احساس میکنه داره سی دی رو خورد میکنه!!!

راسی این صدای فن کامپیوتر ها واقعا" رو اعصابه میخواستم ببینم الان این مک جدیده هم بی صداست دیگه راستی تو ایران چند هست؟؟؟؟؟

نظر

کلن کامپیوتر های اپل چه دسکتاپ ها و چه مکبوک ها تو مک واقعن بی صدا هستند
                    ولی توی ویندوز حسابی فن ها سر و صدا به پا میکنند

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
                      کلن کامپیوتر های اپل چه دسکتاپ ها و چه مکبوک ها تو مک واقعن بی صدا هستند
                      ولی توی ویندوز حسابی فن ها سر و صدا به پا میکنند
                      دقیقا همینطوره. اینجاست که آدم میفهمه تو ویندوز cpu چقدر تحت فشاره

نظر

صبر کنید ..
                      X