اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

باز نشدن سایت در مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hafezy-ahmad نمایش پست ها
    این کارها رو هم انجام دادم انواع ای پی و دی ان اس رو امتحان کردم جواب نداد.
    از روش دوم هم رفتم بازم همین مشکل بود . همه چراغ ها هم سبزه. کلا اینترنت میاد تو سیستم اما فقط سایت گوگل باز میشه مابقی باز نمیشن اما تو ویندوز این مشکل نیست.

- - - - - - - - - -

این کارها رو هم انجام دادم انواع ای پی و دی ان اس رو امتحان کردم جواب نداد.
    از روش دوم هم رفتم بازم همین مشکل بود . همه چراغ ها هم سبزه. کلا اینترنت میاد تو سیستم اما فقط سایت گوگل باز میشه مابقی باز نمیشن اما تو ویندوز این مشکل نیست.
    ۱- cash مرورگر رو خالی کردین؟
    ۲- با هر مرورگری در مک، مشکل وجود داره؟
    ۳- خطای برگشت داده شده زمان وارد نمودن url چی هست?
    4- اطمینان داشته باشد که P-r-o-x-y تنظیم نشده باشد!

نظر

بله خالی کردم
      بله با همه مرورگرها مشکل داره.
      خطایی نشون نمیده و کلا در حالت لود میمونه و تکون نمیخوره.
      این مورد هم درست است چک شده.

نظر

اگه درست همه کارا رو انجام داده باشین، همه کار کردین، مک هم مجدد نصب کردین، درسته؟
        اسکرین شات از تنظیمات ، ip, dns و p-r-o-x-y بزارین!
        البته مودم رو ریست فکتوری بکنید بد نیست، مهم نیست که رو ویندوز اینترنت دارین یا نه!

نظر

وارد تنظیمات Network بشین و از منوی Location گزینه Edit Locations رو انتخاب کنید.
          روی علامت + کلیک کنید و یک Location جدید بسازید.
          سپس Done رو بزنید و آنرا از لیست انتخاب کنید.
          حالا تنظیمات شبکه شما کلا به حالت صفر برمی*گرده. (البته توی این Location، هر زمان میتونید Location ای که ساختید رو پاک کنید و از Automatic استفاده کنید.)

اگر جواب نداد وارد Keychain Access بشید ( Applications/ ) و تمام سوابق مربوط به اطلاعات WiFi رو پاک کنید.

و در آخر ببینید هنگام بوت (قبل از ظاهر شدن لوگوی اپل) وقتی option رو نگه می*دارید می*تونید وصل بشید؟ یا توی Recovery Mode هم تست کنید ببینید اینجوری هست یا نه.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
            وارد تنظیمات Network بشین و از منوی Location گزینه Edit Locations رو انتخاب کنید.
            روی علامت + کلیک کنید و یک Location جدید بسازید.
            سپس Done رو بزنید و آنرا از لیست انتخاب کنید.
            حالا تنظیمات شبکه شما کلا به حالت صفر برمی*گرده. (البته توی این Location، هر زمان میتونید Location ای که ساختید رو پاک کنید و از Automatic استفاده کنید.)

اگر جواب نداد وارد Keychain Access بشید ( Applications/ ) و تمام سوابق مربوط به اطلاعات WiFi رو پاک کنید.

و در آخر ببینید هنگام بوت (قبل از ظاهر شدن لوگوی اپل) وقتی option رو نگه می*دارید می*تونید وصل بشید؟ یا توی Recovery Mode هم تست کنید ببینید اینجوری هست یا نه.
            این روشها هم جواب نداد.
            دوست عزیز اینترنت وصل میشه اما سایت باز نمیکنه. و تنها سایتی باز میشه گوگل هست.

نظر

کسی نیست بدونه مشکل چیه

نظر

نوشته اصلی توسط hafezy-ahmad نمایش پست ها
                این روشها هم جواب نداد.
                دوست عزیز اینترنت وصل میشه اما سایت باز نمیکنه. و تنها سایتی باز میشه گوگل هست.
                مودم رو ريست فكتوري كنيد خيلي خوبه هم از نظر سرعتي هم شايد مشكلتون حل بشه ضرري نداره

نظر

چندین بار ریست کردم و چندتا مودم هم امتحان کردم.
                  روی ویندوز هیچ مشکلی نداره و اینترنت دارم
                  اما روی مک وصل میشه اما سایتی باز نمیکنه به جز گوگل

نظر

صبر کنید ..
                  X