اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل وای فای مکبوک پرو رتینا - 13 اینچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط paradox1666 نمایش پست ها
    سلام

ممنون از راهنمایی شما

با ساپورت اپل صحبت کردم و با اونها هم همین رو انجام دادیم و برای 20 دقیقه درست شد و بعد دوباره مشکل قبلی پیدا شد بعد از قطع تماس تلفنی

البته ریست SMT (اگر اسمش رو اشتباه نکم ) هم انجام دادیم باز حل نشد

بعد هم کل وای فای رو پاک کردیم + 3 تا فایل از Library باز هم نشد. یعنی اون زمان حل شد الان دوباره ...
    چیپ های جدید وایرلس از تکنولوژیهای بروز استفاده میکنند، در کنارش شما باید مودم وایرلس یا Access Point رو هم بروزرسانی کنید، ترجیحا آخرین Firmware مودم وایرلس رو دانلود و آپگرید کنید، و فرکانس رو در حالت اتوماتیک قرار بدین!
    این آخرین راه پیشنهادی هستش!

نظر

سلام

آقا بعد از مکالمه با اپل در امارات بالاخره به این نتیجه رسیدن که این می تونه مشکل سخت افزاری باشه چون هنگامی هم که با ریکاوری بالا میاد سیستم باز وای فای مشکل داره پس از سیستم و تنظیمات نیست.

حالا به من پیشنهاد بردن به سرویس سنتر میدن و من قبول نکردن چون سیستم کاملا نو و جدید بود . روز اول مشکل داشت.

کسی از دوستان اطلاع داره که آیا این در خواست من برای تعویض با یک مک بوک پرو نو قابل قبول هست یا نه.

مک بوک پرو از یک فروشنده در مرکز کامپیوتر دبی گرفته شده و فروشنده رسمی نیست.

پارت نامبر ll/a هست و مربوط به امارات هم نیست. آیا من می تونم بگم که مثلا هدیه از امریکا بوده و الان مشکل داره و یک جدید می خوام؟ اپل می گه باید از هر جا خرید کردید به همونجا مراجعه کنید. شاید من واقعا از امریکا خردیم و در امارات استفاده کنم و برای تعویض باید برگردم امریکا؟ خنده دار نیست؟

کسی لینکی داره که ثابت کنه من می تونم محصول از هر جا بگیرم و در یک کشور دیگه تعویض کنم؟ اصلا وجود داره؟

مرسی

نظر

منتظر راهنمایی دوستان هستم

نظر

دوست عزيز مهم نيست اينو از كجا خريدي
          هر اپل استوري كه ببري برات رايگان درستش ميكنند يا عوضش مي كنند!
          چون اپل براي محصولاتي كه هنوز يكسالشون نشده گارانتي داره و مطمئنن از شما يك سالش نشده چون ١ سال از عرضه ي مك بوك رتينا نمي گذره!

نظر

دوست عزیز یه کارت وایرلس Atheros 9287 اینترنال که با مک سازگار است بگیر خودت تعویضش کن زیاد سخت نیست .قیمتش هم بین 30 تومن.من چند روز پیش همین کار واسه هک بوک Lenovo G570 که مشکل وایرلس داشت انجام دادم

نظر

خوشبختانه مشکل از مک بوک نبود

من یک لی تاپ اچ پی دیگه دارم که همزمان با هم اگر به یک وای فای وصل کنم مک بوک قطع می شه

مشکل از اچ پی بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

من یک لی تاپ اچ پی دیگه دارم که همزمان با هم اگر به یک وای فای وصل کنم مک بوک قطع می شه

مشکل از اچ پی بود

دوست عزيز پس اين مشكل از مودمتونه پيشنهاد ميكنم مودمتون تعويض كنيد و يك مودم از سري airport اپل خريداري كنيد!

نظر

نوشته اصلی توسط mahdi mir نمایش پست ها
                  دوست عزیز یه کارت وایرلس Atheros 9287 اینترنال که با مک سازگار است بگیر خودت تعویضش کن زیاد سخت نیست .قیمتش هم بین 30 تومن.من چند روز پیش همین کار واسه هک بوک Lenovo G570 که مشکل وایرلس داشت انجام دادم
                  البته فكر نكنم قطعات مك بوك پرو رتينا قابل تعويض باشند

نظر

مشکل از اچ پی بود

اینکه به طور همزمان به مشکل میخورید به خاطر IP Conflit یا تداخل آی پی شبکه است که بایدتو قسمت شبکه مودمتون این رو بررسی کنید!

نظر

ممنون

الان دیگه مشکل ندارم

نظر

من هم همین مشکل رو دارم، بعد از چند دقیقه وای فای مک بوک پرو م دیگه هیچ شبکه ای رو نمی شناسه، خاموش و روشنش می کنم بعضی موقع ها بر می گرده بعضی وقتها هم هیچ اتفاقی نمیفته، کل دیوایسها رو هم پاک کردم ولی نشد، ممنون می شم راهنمایی کنید...

نظر

نوشته اصلی توسط countdown نمایش پست ها
                          من هم همین مشکل رو دارم، بعد از چند دقیقه وای فای مک بوک پرو م دیگه هیچ شبکه ای رو نمی شناسه، خاموش و روشنش می کنم بعضی موقع ها بر می گرده بعضی وقتها هم هیچ اتفاقی نمیفته، کل دیوایسها رو هم پاک کردم ولی نشد، ممنون می شم راهنمایی کنید...
                          سلام

من مشکل از مودم بود ، دستگاه های دیگری که به همون وای فای وصل هستند رو خاموش کنید و فقط مکبوک وصل باشه ببینید اوکی میشه
                          اگر اوکی بود احتمالا از مودم هست

نظر

صبر کنید ..
                          X