اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 6.1.3 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• 3 روزه دارم امتحان می کنم
    نت هم مشکلی نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط navidchopstick نمایش پست ها
      3 روزه دارم امتحان می کنم
      نت هم مشکلی نداره
      پیغام مربوط به مشکل از اینترنت هست. نمی تونه با سرور اپل ارتباط برقرار کنه. از چیز پی ان استفاده کنید

نظر

3 روزه دارم امتحان می کنم
        نت هم مشکلی نداره
        داداشم بله این مشکل هست
        تنها راهشم تغییر ای پی هستش

نظر

• ای پی رو تغییر دادم بازم نشد
          ایتیونز رو دوباره نصب کردم بازم نشد این لینک سایت اپل بهم می ده.
          http://www.apple.com/support/iphone/...re/?error=1638
          مرسی دوستان

نظر

ای پی رو تغییر دادم بازم نشد
            ایتیونز رو دوباره نصب کردم بازم نشد این لینک سایت اپل بهم می ده.
            http://www.apple.com/support/iphone/...re/?error=1638
            مرسی دوستان
            مشکل می تونه از فایل هاست باشه. یک بار پاک کنی درست میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              مشکل می تونه از فایل هاست باشه. یک بار پاک کنی درست میشه
              ببخشید منظورتون فایل ipsw یا آیتیونز ؟

نظر

• چرا وقتی به 6.1.3 آپدیت کردم موقع سینک دیگه از برنامه هام تو آیتیونز بکاپ نمیگیره؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sina14.mpex نمایش پست ها
                  چرا وقتی به 6.1.3 آپدیت کردم موقع سینک دیگه از برنامه هام تو آیتیونز بکاپ نمیگیره؟؟؟؟؟
                  از منوی فایل روی device کلیک کنید
                  بعد tranfer purchase from ... رو انتخاب کنید و از برنامه ها کپی بگیرید

برای بک آپ هم میتونید به صورت دستی از همون منوی فایل از اطلاعات گوشیتون بک آپ بگیرید ...

نظر

• یه آیپد iPad (3rd generation) دارم که رمز اشتباهی دادن و غیر فعال شده. حالا که میخام رستور کنم فایل فریمور رو میخاد. فایل فریمور رو که میخام بگیرم فکر کنم باید 6.1.3 بگیرم و نمیشه 6.1.2 رو روش ریخت. درسته ؟ حالا وقتی رفتم 6.1.3 رو بگیرم 2 مدل برای سیم کارت خور هست. یکی GSM و یک هم CDMA. حالا نمیدونم کدوم رو بگیرم. تو آیپد هم چون Disable شده نمیتونم برم. حالا بگید کدوم فایل رو بگیرم ؟ میدونم اینجا جای پرسیدن نیست ولی راه ذیگه برا باز کردن قفلش نیست ؟ پیشاپیش از کمک دوستان ممنونم.
                    مشخصات پشتش :
                    Model : A1430
                    EMC 2578 Complies with the canadian ICES-003
                    class B . FCC ID:BCGA1430 AND IC: 579C-A1430

نظر

• نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
                      یه آیپد iPad (3rd generation) دارم که رمز اشتباهی دادن و غیر فعال شده. حالا که میخام رستور کنم فایل فریمور رو میخاد. فایل فریمور رو که میخام بگیرم فکر کنم باید 6.1.3 بگیرم و نمیشه 6.1.2 رو روش ریخت. درسته ؟ حالا وقتی رفتم 6.1.3 رو بگیرم 2 مدل برای سیم کارت خور هست. یکی GSM و یک هم CDMA. حالا نمیدونم کدوم رو بگیرم. تو آیپد هم چون Disable شده نمیتونم برم. حالا بگید کدوم فایل رو بگیرم ؟ میدونم اینجا جای پرسیدن نیست ولی راه ذیگه برا باز کردن قفلش نیست ؟ پیشاپیش از کمک دوستان ممنونم.
                      مشخصات پشتش :
                      Model : A1430
                      EMC 2578 Complies with the canadian ICES-003
                      class B . FCC ID:BCGA1430 AND IC: 579C-A1430
                      gsm یا همون at&t رو باید دانلود کنید و فقط هم ۶.۱.۳ میشه. اسم فایل هم با iPad3,3 شروع میشه

نظر

• ببخشید می خواستم بدونم آیا فردا بعد از ظهر بعد از کنفرانس اپل نسخه نهایی آیفون ا.اس 7 برای عموم عرضه میشه؟ با اینکه دوباره باید صبر کرد؟

نظر

• سلام، فكر كنم حداقل ٢٤ ساعت طول بكشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اینجا جای پرسیدن این سواله اخه ؟!

شب کنفرانس بعد از اینکه تموم شد 1-2 ساعت بعدش نسخه gm میاد برای برنامه نویسان که در انجمن اپلود میشه میتونید دانلود کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                              اینجا جای پرسیدن این سواله اخه ؟!

شب کنفرانس بعد از اینکه تموم شد 1-2 ساعت بعدش نسخه gm میاد برای برنامه نویسان که در انجمن اپلود میشه میتونید دانلود کنید
                              خب کجا باید این سوال رو بپرسم؟
                              بخش مخصوص iOS ------> فریمور ها رو دیدم. همه تاپیک های اصلی بودن ...، گفتم اون جا بخاطر این یدونه سوال الکی تاپیک ایجاد نکنم ....

یک سوال دیگه هم دارم ... این نسخه gm که فرمودید فرقش با اصلی چیه؟ و معمولا خود اپل ios نهایی رو چقدر بعد کنفرانس هاش برای عموم منتشر می کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ronaldo07 نمایش پست ها
                                خب کجا باید این سوال رو بپرسم؟
                                بخش مخصوص iOS ------> فریمور ها رو دیدم. همه تاپیک های اصلی بودن ...، گفتم اون جا بخاطر این یدونه سوال الکی تاپیک ایجاد نکنم ....

یک سوال دیگه هم دارم ... این نسخه gm که فرمودید فرقش با اصلی چیه؟ و معمولا خود اپل ios نهایی رو چقدر بعد کنفرانس هاش برای عموم منتشر می کنه؟
                                http://www.i-phone.ir/forums/thread85996.html اینجا ... چون نسخه بتاست هنوز

نسخه gm آخرین نسخه بتا از هر فرم وری هست که بعدش نسخه فاینال عرضه میشه + با نسخه اصلی از نظر مشکلات یا امکانات تقریبا برابره
                                نسخه نهایی هم اینطور که پیداست ۱۸ سپتامبر برای عموم عرضه میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X