اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عدم اتصال ایفون به wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نخیر متاسفانه بعضی 5 ها واقعا با بعضی مودمها مشکل دارن!ا

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
      نخیر متاسفانه بعضی 5 ها واقعا با بعضی مودمها مشکل دارن!ا
      ربطی به 5 نداره من رو 4 اس هام این مشکل رو دارم
      مشکل از اینترنت ماست یا مودم های ما

چون با یو اس روباتیک و یه سرور دیگه همون لحظه تست کردم هم 4 اس هم 5 که جواب نمیداد جواب داد

نظر

موارد زیادی پیرامون مشکلات شبکه در آیفونها مخصوصا ۵ مشاهده شده، به علت استفاده از سخت افزار و چیپ های جدید و بروزتر در محصولات اپل، توصیه میشه برای رفع مشکلات فریمور مودم ها و Access point رو آپدیت کنید!
        مشکلات حل خواهد شد!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
          موارد زیادی پیرامون مشکلات شبکه در آیفونها مخصوصا ۵ مشاهده شده، به علت استفاده از سخت افزار و چیپ های جدید و بروزتر در محصولات اپل، توصیه میشه برای رفع مشکلات فریمور مودم ها و Access point رو آپدیت کنید!
          مشکلات حل خواهد شد!
          ممنون میشم یک راهنمایی درباره شیوه این کار بکنید!

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
            ممنون میشم یک راهنمایی درباره شیوه این کار بکنید!
            همونطور که آیفون و دیوایس های دیگه برای رفع باگ فریمورهاشون آپدیت میشه، مودم و Access Point هم برای پایداری و رفع مشکلات باید آپدیت بشوند!
            چون محصولات با هم متفاوت هستش کمی ممکنه تو مدلهای مختلف فرق داشته باشه:
            به سایت پشتیبانی مودم مراجعه کنید، بخش پشتیبانی یا دانلود، مدل خودتونو پیدا کنید و جدیدترین فریمور رو دانلود کنید و ذخیره کنید!
            حالا وارد تنظیمات مودم بشید، بخش Administration و Firmware Upgrade (ممکنه تو مدمهای مختلف جاش فرق کنه ولی Firmware Upgrade در همه باید باشه )، تو این بخش دکمه انتخاب فریمور و باز کنید، و فایل فریمور رو که دانلود و ذخیره کردین رو بهش بدین، بعد دکمه Upgrade رو بزنین تا پروسه شروع به انجام بشه، ممکنه ۳-۵ دقیقه طول بکشه، اگه ریستارت نشد، مودم رو یکبار ریستارت کنید!
            تمام
            به زودی آموزشی در این خصوص خواهیم گذاشت!

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
              همونطور که آیفون و دیوایس های دیگه برای رفع باگ فریمورهاشون آپدیت میشه، مودم و Access Point هم برای پایداری و رفع مشکلات باید آپدیت بشوند!
              چون محصولات با هم متفاوت هستش کمی ممکنه تو مدلهای مختلف فرق داشته باشه:
              به سایت پشتیبانی مودم مراجعه کنید، بخش پشتیبانی یا دانلود، مدل خودتونو پیدا کنید و جدیدترین فریمور رو دانلود کنید و ذخیره کنید!
              حالا وارد تنظیمات مودم بشید، بخش Administration و Firmware Upgrade (ممکنه تو مدمهای مختلف جاش فرق کنه ولی Firmware Upgrade در همه باید باشه )، تو این بخش دکمه انتخاب فریمور و باز کنید، و فایل فریمور رو که دانلود و ذخیره کردین رو بهش بدین، بعد دکمه Upgrade رو بزنین تا پروسه شروع به انجام بشه، ممکنه ۳-۵ دقیقه طول بکشه، اگه ریستارت نشد، مودم رو یکبار ریستارت کنید!
              تمام
              به زودی آموزشی در این خصوص خواهیم گذاشت!
              البته خوش بختانه با مودم من آيفون ٥ هيچ مشكلي نيومده اما چون اون زماني كه خريدم هيچ اطلاعاتي در اين باره نداشتم يك مودم حالا شايد به قول بعضي از دوستانم(!) به درد نخور خريدم من زايكسل خريدم جالبيش اينجاست كه اصلا توي سايتش ايم مدلي كه من دارم موجود نيست در حالي كه توي خود تنظيمات مودم چيزي به اسم software upgrade وجود داره!

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
                البته خوش بختانه با مودم من آيفون ٥ هيچ مشكلي نيومده اما چون اون زماني كه خريدم هيچ اطلاعاتي در اين باره نداشتم يك مودم حالا شايد به قول بعضي از دوستانم(!) به درد نخور خريدم من زايكسل خريدم جالبيش اينجاست كه اصلا توي سايتش ايم مدلي كه من دارم موجود نيست در حالي كه توي خود تنظيمات مودم چيزي به اسم software upgrade وجود داره!
                مدلهایی که تو سایت مربوطه نیست بخاطر اینکه دیگه تولید و پشتیبانی نمیشوند!

نظر

چرا سه صفحه پاسخی داده میشه که تست نشده و فقط حدس و گمان هست؟
                  مشکل از این است که آیفون ۵ در صورتی که کشور انتخاب شده در اکسس پوینت یا مودم وایرلس ایران انتخاب شده باشه، این پیغام خطا را میدهد و امکان اتصال به وای فای را نخواهد داشت.
                  Unable to join the network
                  این هم از محاسن تحریم ها علیه ایران است.
                  وارد پنل دستگاه وایرلس شده و کشور را به امریکا تغییر دهید. مشکل حل خواهد شد.

نظر

مشکل عدم اتصال ایفون به wifi

نوشته اصلی توسط xxamr نمایش پست ها
                    چرا سه صفحه پاسخی داده میشه که تست نشده و فقط حدس و گمان هست؟
                    مشکل از این است که آیفون ۵ در صورتی که کشور انتخاب شده در اکسس پوینت یا مودم وایرلس ایران انتخاب شده باشه، این پیغام خطا را میدهد و امکان اتصال به وای فای را نخواهد داشت.
                    Unable to join the network
                    این هم از محاسن تحریم ها علیه ایران است.
                    وارد پنل دستگاه وایرلس شده و کشور را به امریکا تغییر دهید. مشکل حل خواهد شد.
                    شما چرا فکر میکنی که پاسخها حدس و گمانه برادر؟؟؟
                    شما حالا یکبار این مشکل رو تست کردی و جواب گرفتی، دلیل بر اینه که همه سوالات فقط جوابش همینه؟
                    اگه اینطوری بود که اصلا در هیچ جای دنیا انجمن گفتگو راه اندازی نمیشد!!!!!!
                    ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 01-04-2013, 03:19 AM

نظر

دوستان من هم همین مشکل رو داشتم و با تغییر کشورم در تنظیمات مودمم از ایران به امریکا iphone5 ام به wifi وصل شد.

نظر

دوستان من هم همین مشکل رو داشتم و با تغییر کشورم در تنظیمات مودمم از ایران به امریکا iphone5 ام به wifi وصل شد.

نظر

manam hamin moshkelo dashtam ama vaghti be antene modemam nazdik mikonam migire

نظر

نوشته اصلی توسط mallavan_zeble نمایش پست ها
                            manam hamin moshkelo dashtam ama vaghti be antene modemam nazdik mikonam migire
                            اولا باید فارسی تایپ کنید
                            ۲ گوشیتون چه مدلی هست
                            ۳چه ورزنی
                            اگر گوشی دست ۲ گرفتید شاید چیپ وایرلس ایراد داشته باشه

نظر

من مشکل مشابه داشتم و ایفون 5 سی (iphone5 c) به وای فای وصل نمیشد با آپ دیت مودم و تغییر تنظیمات وایرلس به wap2 برطرفش کردم

نظر

سلام نوع شبکه مودم رو چجوری باید تغیر بدیم؟ میشه بیشتر راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X