اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل عدم اتصال ایفون به wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تنظيمات مودمتون رو بذاريد رو يونايتد استيت(آمريكا) و مطمئن باشيد كه درست ميشه تست کردم

نظر

باسلام
      من به تازگی گوشی 5sخریده ام متاسفانه بهWifiمتصل نمیشه اصلا شبکه روپیدانمیکنه ولی به مودم یکی از دوستان وصل شد مدل موذمTp-link td w8901g شبکه هم همونطور که توضیحدادین روی Usaگذاشتم ولی فایده ای نداشت چکارکنم؟

نظر

عدم ااتصال

باسلام
        من به تازگی گوشی 5sخریده ام متاسفانه بهWifiمتصل نمیشه اصلا شبکه روپیدانمیکنه ولی به مودم یکی از دوستان وصل شد مدل موذمTp-link td w8901g شبکه هم همونطور که توضیحدادین روی Usaگذاشتم ولی فایده ای نداشت چکارکنم؟

نظر

دوست عزیز اگر با چند مدم امتحان کردید و با ریستور هم مشکل تون بر طرف نشد مشکل شما سخت افزاری هست که می توانید برای رفع آن به دفتر انجمن مراجعه نمایید.
          www.i-phone.ir
          !Square the circle

تلگرام:
          ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
          صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

دوست عزیز در قسمت تنظیمات وایرلس مودم ADSL یک قسمت Country دارد. بر روی United States قرار بدید و تنظیمات را ذخیره کنید. اگر رفع نشد بر روی کشور United Kingdom بذارید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام ، من یه آیفون 5 دارم به وای فای یا اینترنت سیم کارت وصل میشه ، ولی انگار که به هیچ اینترنتی وصل نیست ، هیچی رو باز نمیکنه ، می خواستم ببینم با ریستور حل میشه !؟

نظر

صبر کنید ..
              X