اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

bitesms 7.4 cracked

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• bitesms 7.4 cracked

سلام
    من اشتباه کردم bitesms 7.4 رو از bigboss ریختم.چون نوشته بود 7.3 expire شده و به دروغ گفت 7.4 free هستش!
    اما بعد نصب پیغام داده که چند روز فقط لایسنس داری!
    bitesms 7.4 cracked اومده؟
    قبلی رو پاک کنم؟

نوشته اصلی توسط arash6990 نمایش پست ها
    سلام
    من اشتباه کردم bitesms 7.4 رو از bigboss ریختم.چون نوشته بود 7.3 expire شده و به دروغ گفت 7.4 free هستش!
    اما بعد نصب پیغام داده که چند روز فقط لایسنس داری!
    bitesms 7.4 cracked اومده؟
    قبلی رو پاک کنم؟
    سلام
    خیر دوست عزیز هنوز نسخه 7.4 کرک شده نیومده... و هر زمان هم که بیاد در خبر آپدیت اون در تاپیک مخصوص به این توییک اطلاع رسانی میشه.
    فعلا میتونید نسخه کرک شده 7.3 را از سورسهای مختلف نصب کنید.
    مثل :
    Insanelyi
    iGoldHouse
    iPhoneate

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      خیر دوست عزیز هنوز نسخه 7.4 کرک شده نیومده... و هر زمان هم که بیاد در خبر آپدیت اون در تاپیک مخصوص به این توییک اطلاع رسانی میشه.
      فعلا میتونید نسخه کرک شده 7.3 را از سورسهای مختلف نصب کنید.
      مثل :
      Insanelyi
      iGoldHouse
      iPhoneate
      من اول 7.3 رو ریخته بودم!اما پیغام داد که expire شده و می زنیم crash کنی و اینجور چیزا! update کن به 7.4 free هست فقط تبلیغ میاد!
      پس الان با iFile پاک کنم همون 7.3 رو بریزم؟

نظر

سلام
        میتونستی این اسمو واسه موضوع انتخاب نکنی ممکنه بیشتریا با دیال آپ کانکت باشند و اسم موضوع شما اونا را کلی الاف میکنه تا این صفحه را باز کنند و بفهمند که ربطی به موضوع نداره

نظر

نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
          سلام
          میتونستی این اسمو واسه موضوع انتخاب نکنی ممکنه بیشتریا با دیال آپ کانکت باشند و اسم موضوع شما اونا را کلی الاف میکنه تا این صفحه را باز کنند و بفهمند که ربطی به موضوع نداره
          شانس آوردی اینو دیدی!الان من با این سرعت داغون هی bitesms میگیرم هی میگه expire!

نظر

نوشته اصلی توسط arash6990 نمایش پست ها
            شانس آوردی اینو دیدی!الان من با این سرعت داغون هی bitesms میگیرم هی میگه expire!
            اگه نرم افزار ifile را روی گوشیت داری باهاش اسم bitesms را سرچ کن و هرچی فایل مربوط بهش پیدا کردی را پاک کن بعد از سورس cydia.mobile4persian.net بیت اس ام اس ورژن 7.3 را نصب کن مثل شیر جواب میده خودتم راحت کن

نظر

اول از سیدیا bitesms رو پاک کنید . بعد با ifunbox به این مسیر برید user/library/ و پوشه ی bitesms رو کاملا پاک کنید یکبار ریسپرینگ کنید. بعد نسخه 7.3 رو نصب کنید. دیگه اون مشکل expite حل میشه

نظر

برنامه رو بخر دوست عزیز

نظر

http://cydia.myrepospace.com/lucas-mortimer این نوشته که کرک شدس

نظر

صبر کنید ..
                  X