اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نياز به مشاوره براي خريد لپ تاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
    دوست عزیز این حرفی که شما می زنید یک نقد کورکورانه و بی انصافانه است!
    درسته رابط کاربری ویندوز برای تبلت مناسب نیست و کسی رو جلب نمی کنه این چیزیه که باعث شده فروش سرفیس کمتر بشه!
    اما فراموش نکنید هنوز هم ویندوز بیشترین استفاده رو در دنیا داره و خیلی ها هم روی مک بوک هاشون ویندوز دارن!
    هیچوقت ویندوز دونده ی خسته نمی شه چون دنیا بدون ویندوز نمی شه!
    مک هم در حال پیشرفت هست اما ویندوز هم در حال پیشرفته!
    اما مطمئن باش اگه اپل همینطوری ادامه بده از ویندوز که بهتر نمی شه هیچ تازه پسرفت هم می کنه!
    این فقط و فقط برای اینه که تیم کوک به خوبیه جابز نیست!
    ممنون بابت جواب
    حالا اين كه مك داره پيشرفت ميكنه يا پسرفت بستگي داره چه جوري بهش نگاه كنيم ولي تو زمينه نرم افزار كه خيلي راه درازي رو پيش رو داره تا به ويندوز برسه و يه جوريايي هم ماكروسافت با ويندوز ٨خراب كرد كار خودشو تو ويندوز ٧( به كيفيت ويندوز ٧كاري ندارم اصلا مقايسه با ويندوز ٨رو ميگم)
    ولي گفتم هم تجربه كار با مك واقعا لذت بخشه ولي وقتي ميبينم مجبورم با اين پول (كه خداييش كمم نيست به نظرم) برم پايين ترين كانفيگ مك رو بگيرم بعد مجبور بشمروش ويندوز نصب كنم يكم دودل ميشم كه چيكار كنم !!!!!
    مشكل اصليمنم فقط همينه !!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
      Vivobook های ایسوس رو یک نگاهی بکنید ولی تمام اونچه جستجو میکنید رو میتونید در رتینا ۱۵ اینچ بیابید . فقط تنها اختلاف شما با این انتخاب قیمت خواهد بود!
      ممنون از جواب
      يادمه آذر ماه مك بوك رتينا رو براي يكي از دوستان ٦/٥٠٠ خريديم اون موقع خوب بود و يا حتي اگه مثلا md103 رو تابستون مي خريدم عالي بود ولي الان پشيمونم كه چرا نخريدم و بايد دو برابر پول بدم و مثلا مك رتينا رو با ١٠ ميليون بخرم كه واقعا مبلغ زياديه !!!!!
      والا ايسوس هم خيلي از طراحيش خوشمنميادولي اين سري جديدهاشو نديدم از جمله ويوو بوك
      حالا فعلا رو دو سه تا گزينه موندم : سوني سري اس ١٣.٣ اينچ با پردازنده core i7 و رم ٨ و گرافيك Gt640 و مك بوك پرو با ٨ گيگ رم و هارد 7200RPM و سوني سري اس ١٥ اينچ فول اچ دي
      كه تقريبا قيمت همشون بين ٤/٥٠٠ تا ٥ ميليونه !!!

نظر

ويوو بوك ها تا جايي كه من اطلاع دارم لمسي هستند و لمسي بودن براي كار حرفه اي مناسب نيست!
        سوني هم سري اس خوبه و ترجيحا سي پي يو و رم هرچي بالا تر باشه بهتر چون شما به صفحه نمايش عالي نيلز نداريد!

نظر

عزیزان من نظرمو گفتم .....
          شاید یکی با مک لذت ببره یکی با ویندوز .....
          ولی پیشرفت کدام در دنیا بیشتر شده ؟!؟!؟!؟!؟

نظر

سلام مجدد خدمت همه دوستان گلم که راهنماییم کردند
            یک عدد سونی سری اس 15.5 اینچ فول اچ دی(svs15127 ) به قیمت 3950 خریداری کردم !!!!
            دست همتون درد نکنه .

نظر

صبر کنید ..
            X