اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت جدید Boot Camp برای پشتیبانی از درایور های ویندوز 7 و 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

یعنی باید منتظر بمونم که درایوراش بیاد؟
    یا دیگه اصلا بوت کمپی که مدل منو ساپورت کنه نمیاد؟
    من مکمو آپدیت کردم ۱۰.۸.۳ ولی سی دی ویندوز ۸ رو ساپودت نمیکنه..می نویسه windows 8 is not support for this mac
    میشه راهنمایی کنید باید چی کار کنم؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
    نصب که میشه، اما درایو های بوت کمپ (ورژن ۵.۰.۵۰۳۳) و نمی تونی نصب کنی، چون ساپورت نمیکنه (MacBook Pro (Mid 2010) or later)
    یعنی باید منتظر بمونم که درایوراش بیاد؟
    یا دیگه اصلا بوت کمپی که مدل منو ساپورت کنه نمیاد؟
    من مکمو آپدیت کردم ۱۰.۸.۳ ولی سی دی ویندوز ۸ رو ساپودت نمیکنه..می نویسه windows 8 is not support for this mac
    میشه راهنمایی کنید باید چی کار کنم؟

نظر

دوستان عزیز بوت کمپ آپدیت شده فقط کلمه ویندوز ۸ ذکر نشده و عبارت Install Windows 7 or later Version اضافه شده که میشه نسخه ویندوز ۷ و نسخه های بعد آن (یعنی ویندوز ۸ و ...).
      برای نصب ویندوز از طریق بوت کمپ تنها نکته مهم ساپورت درایو ها است که اپل به تازگی نسخه ۵.۰.۵۰۳۳ بوت کمپ و برای ویندوز ۸ و ۷ ۶۴ بیت عرضه کرده.
      برای نصب درایو ها از پست زیر استفاده کنید.

http://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html
      واسه ی من بعد از آپدیت install windows 7 میزنه or later نداره!!!!۱۰.۸.۳ هستم.

نظر

نوشته اصلی توسط adsl نمایش پست ها
        واسه ی من بعد از آپدیت install windows 7 میزنه or later نداره!!!!۱۰.۸.۳ هستم.
        چون مک بوک شما ویندوز ۸ و ساپورت نمیکنه، ولی مشکلی نیست. شما از طریق بوت کمپ ویندوز ۸ و نصب (ترجیحا نسخه ۳۲ بیت)، بعد نسخه ۴ بوت کمپ و دانلود کرده (ٰhttp://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html) و بعد نصب کنید.

طریقه نصب ویندوز:
        ۱. DVD ویندوز ۸ و قرار داده و بعد بوت کمپ و در مک باز کنید.
        ۲. Continue و زده و در مرحله بعد فقط تیک گزینه Install Windows 7 را فعال کرده و گزینه های دیگر و غیر فعال.
        ۳. در مرحله بعد حجم درایو ویندوز و به دلخواه انتخاب کرده و گزینه Install کلیک کنید.
        ۴. بعد از ریستارت و بوت شدن ویندوز ۸ و نصب کنید.
        ۵. در آخر در محیط ویندوز بوت کمپ (ورژن ۴) و نصب کنید.

و برای تغییر بوت بعد از ریستارت با نگاه داشتن دکمه Option مک یا ویندوز و انتخاب کنید.

نظر

دوستان عزيز براي اينكه از پستهاي اضافي خودداري بشه بايد عرض كنم كه در آپديت جديد بوت كمپ، فقط از نسخه ويندوز مطابق با نسخه مك پشتيباني ميشه، يعني در اكثر مواقع بايد از ويندوز ٦٤ بيت استفاده كنيد، كسانيكه به عدم ساپورت ويندوز برخورد ميكنند،دليلش اينه!
          موفق باشيد!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

چون مک بوک شما ویندوز ۸ و ساپورت نمیکنه، ولی مشکلی نیست. شما از طریق بوت کمپ ویندوز ۸ و نصب (ترجیحا نسخه ۳۲ بیت)، بعد نسخه ۴ بوت کمپ و دانلود کرده (ٰhttp://www.i-phone.ir/forums/thread72827.html) و بعد نصب کنید.

طریقه نصب ویندوز:
            ۲. Continue و زده و در مرحله بعد فقط تیک گزینه Install Windows 7 را فعال کرده و گزینه های دیگر و غیر فعال.
            ۳. در مرحله بعد حجم درایو ویندوز و به دلخواه انتخاب کرده و گزینه Install کلیک کنید.

و برای تغییر بوت بعد از ریستارت با نگاه داشتن دکمه Option مک یا ویندوز و انتخاب کنید.
            ممنونم که اینقدر با حوصله توضیح دادید.من تمام این مراحل انجام دادم و اولین بارم نیست که می خواستم ویندوز نصب کنم.من دقیقاً مشکلم اینه که از مرحله ی ۴ به بعد می نویسه windows 8 is not support for this macچون مک خود به خود فقط نسخه ی ۶۴بیتیو تو ویندوز ۸ساپورت میکنه که لپ تاپه من چون مدل ۲۰۰۹ احتمالاً شامل حالش نمیشه!!سوال من اینه که ممکنه بوت کمپی بیاد که از نسخه ی ۳۲بیتی ویندوز۸ پشتیبانی کنه؟یا اصلاً از طریق دیگه ای می تونم ویندوز ۸ ۳۲بیتی نصب کنم؟یا باید کلاً بی خیال ویندوز ۸بشم؟

نظر

طریقه نصب ویندوز:

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
              دوستان عزيز براي اينكه از پستهاي اضافي خودداري بشه بايد عرض كنم كه در آپديت جديد بوت كمپ، فقط از نسخه ويندوز مطابق با نسخه مك پشتيباني ميشه، يعني در اكثر مواقع بايد از ويندوز ٦٤ بيت استفاده كنيد، كسانيكه به عدم ساپورت ويندوز برخورد ميكنند،دليلش اينه!
              موفق باشيد!

یعنی هیچ راهی وجود نداره که نسخه ی ۳۲بیتی نصب کنم؟باید منتظر بمونم یا بیخیال نصبش بشم کلاً؟

نظر

یعنی هیچ راهی وجود نداره که نسخه ی ۳۲بیتی نصب کنم؟باید منتظر بمونم یا بیخیال نصبش بشم کلاً؟
                چرا، ميتوني يك ترفند بزني، از اين dvd ها مثل گردو يا...، كه نسخه هاي متعدد ويندوز رو توي يك ديسك دارند استفاده كني، در مرحله شناسايي بوت كمپ رد ميكنه و در مرحله نصب شما نسخه ٣٢بيت نصب كن، البته توصيه من همون ٦٤ بيت هستش!

نظر

ممنونم که اینقدر با حوصله توضیح دادید.من تمام این مراحل انجام دادم و اولین بارم نیست که می خواستم ویندوز نصب کنم.من دقیقاً مشکلم اینه که از مرحله ی ۴ به بعد می نویسه windows 8 is not support for this macچون مک خود به خود فقط نسخه ی ۶۴بیتیو تو ویندوز ۸ساپورت میکنه که لپ تاپه من چون مدل ۲۰۰۹ احتمالاً شامل حالش نمیشه!!سوال من اینه که ممکنه بوت کمپی بیاد که از نسخه ی ۳۲بیتی ویندوز۸ پشتیبانی کنه؟یا اصلاً از طریق دیگه ای می تونم ویندوز ۸ ۳۲بیتی نصب کنم؟یا باید کلاً بی خیال ویندوز ۸بشم؟
                  برای مک بوک شما دیگر نسخه بوت کمپ عرضه نمیشه.
                  چون سیستم شما قدیمی است کمی مشکل ویندوز ۸ نصب میشه.

دوستمون در پست شماره ۱۹ نکته خوبی و عنوان کردن، از این روش هم می تونید استفاده کنید.
                  ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 25-03-2013, 01:17 PM

نظر

برای مک بوک شما دیگر نسخه بوت کمپ عرضه نمیشه.
                    چون سیستم شما قدیمی است کمی مشکل ویندوز ۸ نصب میشه.

دوستمون در پست شماره ۱۹ نکته خوبی و عنوان کردن، از این روش هم می تونید استفاده کنید.
                    سپاسگزارم بی نهایت...

ویرایش مدیریت : لطفا برای تشکر به جای زدن پست از دکمه سپاس استفاده کنید
                    ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 25-03-2013, 05:21 PM

نظر

من یه مشکل دارم dvd رو که میزارم میگه نسخه 64 باید باشه اما dvd که من دارم همه ورژن ها رو داره ولی bootcamp نمیفهمه !!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                        من یه مشکل دارم dvd رو که میزارم میگه نسخه 64 باید باشه اما dvd که من دارم همه ورژن ها رو داره ولی bootcamp نمیفهمه !!!!!
                        باید از نسخه ای استفاده کنید که فقط 64bit باشه.

نظر

راهی نداره بشه از dvd نسخه 64 رو جدا کرد ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                            راهی نداره بشه از dvd نسخه 64 رو جدا کرد ؟؟؟؟
                            نمیشه باید از بازار سری ۶۴بیتی هارو بخرید ، یا از سایت های دانلود دانلود کنید ( دانلود بهتره ، احتمال کارکردنش بیشتره)

نظر

سلام دوستان

من مک بوک 13 اینچی دارم ( 3،4 سال پیش حریده بودم )

الان ویندوز 7 - 64 بیتی نصب کردم

بوت کمپ رو هم به آخرین ورژنش اتقا دادم

ولی متاسفانه هر ورژنی که دانلود میکنم و نصب کنمیا نصب نمیشه یا وقتی میشه وای فای رو نمیشناسه ، اعصابم خورد شده انقده با کابل وصل متصل مکنم به مودم

آیا درایور خاصی هست فقط واسه وای فای ؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouya.f نمایش پست ها
                                سلام دوستان

من مک بوک 13 اینچی دارم ( 3،4 سال پیش حریده بودم )

الان ویندوز 7 - 64 بیتی نصب کردم

بوت کمپ رو هم به آخرین ورژنش اتقا دادم

ولی متاسفانه هر ورژنی که دانلود میکنم و نصب کنمیا نصب نمیشه یا وقتی میشه وای فای رو نمیشناسه ، اعصابم خورد شده انقده با کابل وصل متصل مکنم به مودم

آیا درایور خاصی هست فقط واسه وای فای ؟
                                نمی خواد آخرین ورژن رو نصب کنی.از دی وی دی که همراهش بود استفاده کن.مشکل باید حل شه

نظر

صبر کنید ..
                                X