اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وصل كردن فلش به ايپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وصل كردن فلش به ايپد

سلام ميخواستم بدونم ابا ميشه به ايپد فلش وصل كرد يا نه اگه ميشه چجوريه؟

سلام بله میتونید.با camera kit

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1993 نمایش پست ها
      سلام ميخواستم بدونم ابا ميشه به ايپد فلش وصل كرد يا نه اگه ميشه چجوريه؟
      بله اما برای کارهای خاص نه هر کاری که تو عکس مشخص هست
      فایل های پیوست شده

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
        بله اما برای کارهای خاص نه هر کاری که تو عکس مشخص هست
        مثلا من میتونم تو فلش فیلم بریزم و با نرم افزارهای Player در خود آیپد فیلم رو ببینم بدون اینکه اون فیلم رو بریزم تو خود ایپد یعنی از حجم ایچد استفاده نکنم

نظر

نوشته اصلی توسط hessam1993 نمایش پست ها
          مثلا من میتونم تو فلش فیلم بریزم و با نرم افزارهای Player در خود آیپد فیلم رو ببینم بدون اینکه اون فیلم رو بریزم تو خود ایپد یعنی از حجم ایچد استفاده نکنم
          شما اول باید ویدیهاتونو تبدیل کنید بعد از طریق ایتونز به ایپدتون انتقال بدید
          اینکار خیلی بهتر

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
            شما اول باید ویدیهاتونو تبدیل کنید بعد از طریق ایتونز به ایپدتون انتقال بدید
            اینکار خیلی بهتر
            ظاهراً هنوز کمرا کیت با پورت لایتنینگ به بازار ارائه نشده،من یه کیت ۶ کاره را به همراه تبدیل ۳۰ پین به لایتنینگ تهیه کردم که متأسفانه با آیپد جواب نداد اما روی iphone مشکلی نداشت،من خودم به جد دنبالشم چون خیلی لازم دارم.

نظر

نوشته اصلی توسط enrick نمایش پست ها
              ظاهراً هنوز کمرا کیت با پورت لایتنینگ به بازار ارائه نشده،من یه کیت ۶ کاره را به همراه تبدیل ۳۰ پین به لایتنینگ تهیه کردم که متأسفانه با آیپد جواب نداد اما روی iphone مشکلی نداشت،من خودم به جد دنبالشم چون خیلی لازم دارم.
              منظورتون کانکشن کیته ؟ آیپدتون جیلبریکه ؟ چیش جواب نداد؟

نظر

۱.بله
                ۲.البته
                ۳.هیچ یک از قابلیتهای کانکشن کیت

نظر

معلومه که با تبدیل کار نمیکنه اما در کل پیشنهاد من تهیه camera connection kit اوریجینال اپل با پورت لایتنینگه

نظر

نوشته اصلی توسط enrick نمایش پست ها
                    ۱.بله
                    ۲.البته
                    ۳.هیچ یک از قابلیتهای کانکشن کیت
                    دوست عزیز شما بفرمایید چی بهش وصل کردین. فلش ؟ اگه آره فلشتون چی بوده ؟ ممکنه آیپد نتونسته ولتاژ کافی رو واسه اون نوع فلش فراهم کنه. با هاب تست کردین یا مستقیم نصب کردین .
                    کلا چه اروری میده؟
                    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

معلومه که با تبدیل کار نمیکنه اما در کل پیشنهاد من تهیه camera connection kit اوریجینال اپل با پورت لایتنینگه
                    کسی اسمی از تبدیل برد دوسته عزیز؟ کانکشن کیت هم یه وسیله ای مشابه کمرا کیته با ورودی هایه بیشتر .

نظر

من يه ايپد ٤ گرفتم
                      از اونجايي هم ايفون و هم ايپد لايتنينگ هستن،مشكلي پيش نمياد با شارژ ايفون ايپد رو يا برعكس با شارژر ايپد ايفون رو شارژ كنم؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Iphone :-) نمایش پست ها
                        من يه ايپد ٤ گرفتم
                        از اونجايي هم ايفون و هم ايپد لايتنينگ هستن،مشكلي پيش نمياد با شارژ ايفون ايپد رو يا برعكس با شارژر ايپد ايفون رو شارژ كنم؟

Sent from my iphone5 using Tapatalk

لطفا سوال خودتون رو در تاپیک مربوطه شرح دهید

سوالات و مشکلات پیرامون نسل چهارم آیپد

http://www.i-phone.ir/forums/forum430.html

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          دوست عزیز شما بفرمایید چی بهش وصل کردین. فلش ؟ اگه آره فلشتون چی بوده ؟ ممکنه آیپد نتونسته ولتاژ کافی رو واسه اون نوع فلش فراهم کنه. با هاب تست کردین یا مستقیم نصب کردین .
                          کلا چه اروری میده؟
                          محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

کسی اسمی از تبدیل برد دوسته عزیز؟ کانکشن کیت هم یه وسیله ای مشابه کمرا کیته با ورودی هایه بیشتر .

اصلاً خروجی hdmi و av روی آیپد ۴ غیر فعال بود اما با آیفون ۴ جواب داد و فلش هم از نوعی بود که از همین تبدیل بر روی آیپد ۲ جواب داده بود،در نهایت باید منتظر بود تا کانکشن کیت با پورت لایتنینگ ارائه بشه.

نظر

ببخشيد آيا ميشه إز همين پورت فلش استفاده كنم براي وصل كردن ايپد ٤ به پرينتر يا ويديو پروژكشن؟

نظر

يا بهتره بپرسم چطوري به ويديو پروژكشن يأ پرينتر وصلش كنم و أزش استفاده كنم

نظر

صبر کنید ..
                              X