اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وصل كردن فلش به ايپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط O.madanipur نمایش پست ها
    يا بهتره بپرسم چطوري به ويديو پروژكشن يأ پرينتر وصلش كنم و أزش استفاده كنم
    پريهترشو نميدونم و فكرم نميكنم بشه اما تبديل به vga موجوده ميتونين توي سايت اپل ببينينش

- - - - - - - - - -

يا بهتره بپرسم چطوري به ويديو پروژكشن يأ پرينتر وصلش كنم و أزش استفاده كنم
    پريهترشو نميدونم و فكرم نميكنم بشه اما تبديل به vga موجوده ميتونين توي سايت اپل ببينينش

نظر

ممنونم اما چطوري ميتونم پرينت مستقيم بگيرم از ايپد؟؟؟

نظر

ممنونم اما چطوري ميتونم پرينت مستقيم بگيرم از ايپد؟؟؟
        تنها اگر پرینتر های دارای وای فای دارید میتونید مستقیما از محصولات ios پرینت بگیرید
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          تنها اگر پرینتر های دارای وای فای دارید میتونید مستقیما از محصولات ios پرینت بگیرید
          من پرينتر واي فاي دارم ولي air print چيزي شناسايي نميكنه، پرينترم سامسونگه، خود سامسونگ يه برنامه واسش داده كه از اون استفاده ميكنم، ولي ساير برنامه ها جواب نميدن
          اگه راه حلي داريد راهنمايي كنيد

نظر

این کانکشن کیت ها که عکس تو چتد تا پست بالاتره قیمتش حدوداً چقدره و این که رو ایپد نسل سه به خوبی جواب میده یا نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط milligator نمایش پست ها
              من پرينتر واي فاي دارم ولي air print چيزي شناسايي نميكنه، پرينترم سامسونگه، خود سامسونگ يه برنامه واسش داده كه از اون استفاده ميكنم، ولي ساير برنامه ها جواب نميدن
              اگه راه حلي داريد راهنمايي كنيد
              تنها پرينتر بي سيم كفايت نميكنه، مدلهاي خاصي هستتد كه از air print پشتيباني ميشوند، ميتونيد در فروشگاه اپل ليستشون رو جستجو كنيد!

Sent from iPhone 5 using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                این کانکشن کیت ها که عکس تو چتد تا پست بالاتره قیمتش حدوداً چقدره و این که رو ایپد نسل سه به خوبی جواب میده یا نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                قیمت از سایت آل دیجیتال بگیرید. برای نسل سه هم جواب میده.

Sent from my  iPad using Tapatalk HD
                .There is no knowledge that is not power

نظر

سلام
                  دو روزه ایپد چهار سیم کارت خور گرفتم
                  بردمش جیلبریک کنن نمیدونم چیکار کرد جیلبریکش کار نکرد وقتی وارد سیدیا میشم سریع میپره
                  امروز بردمش جایی دیگه گفت که باید فلش بخوره ریستور بشه دیگه هیچوقت جیلبریک نمیشه
                  لطفا هر کی میدونه یا میتونه کمک کنه بگه
                  نظر

نوشته اصلی توسط viky1388 نمایش پست ها
                    سلام
                    دو روزه ایپد چهار سیم کارت خور گرفتم
                    بردمش جیلبریک کنن نمیدونم چیکار کرد جیلبریکش کار نکرد وقتی وارد سیدیا میشم سریع میپره
                    امروز بردمش جایی دیگه گفت که باید فلش بخوره ریستور بشه دیگه هیچوقت جیلبریک نمیشه
                    لطفا هر کی میدونه یا میتونه کمک کنه بگه
                    ريستور ميشه به اخرين ورژن و اخرين ورژن قابليت جيلبريك شدنو نداره.به خاطر همون

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                      تنها پرينتر بي سيم كفايت نميكنه، مدلهاي خاصي هستتد كه از air print پشتيباني ميشوند، ميتونيد در فروشگاه اپل ليستشون رو جستجو كنيد!

Sent from iPhone 5 using Tapatalk 2
                      اتفاقا اسمش تو ليست هست. 3405hw. ولي نميدونم چرا پيدا نميكنه

نظر

واسه من یه پک کمرا کیت اوردن از امریکا که از اپ استور خریداری شده دو تیکه هست یکی واسه sd و یکی واسه usb اما دیر رسید دستم و ایپد۳ رو فروخته بودم الان با تیدیل روی ۴ ج نمیده اما هر ۳ نسل قبلی رو توپ ج میده(تست کردم ) موندم چکار کنم ایا راهی داره که بتونم روی ۴ ازش استفاده کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                          واسه من یه پک کمرا کیت اوردن از امریکا که از اپ استور خریداری شده دو تیکه هست یکی واسه sd و یکی واسه usb اما دیر رسید دستم و ایپد۳ رو فروخته بودم الان با تیدیل روی ۴ ج نمیده اما هر ۳ نسل قبلی رو توپ ج میده(تست کردم ) موندم چکار کنم ایا راهی داره که بتونم روی ۴ ازش استفاده کنم؟
                          برا ٤جي من يكي از فروشگاه هاي انلاين ايراني ديدم كه زده بود٥٥تومن.
                          ماله نسل هاي قبلي رو اونايي كه پورت لايتنينگ هستن جواب نميده(با تبديل ٣٠ پين به لايتنينگ جواب نميده)

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

سلام
                            امروز رفتم یه دونه کانکشن کیت خریدم 50 تومن
                            نمیدونم چرا هر کاری میکنم نمیاره بالا
                            لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم درست بشه
                            راستی ایپدم جیلبریک نیست.

نظر

تعجب ميكنم چرا كسي اين مسئله را درست توضيح نميده
                              آيپد اجازه استفاده از منابع انرژي براي Usb Flash Disk را نميدهد و با اينگونه تبديل ها فقط مي توانيد اطلاعات داخل دوربين و انواع مموري هاي ميكرو اس دي و ... كه نياز به انرژي كمتري دارند را مشاهده نماييد
                              برخي از تبديل هاي موجود در بازار يك آداپتور نيز به همراه خود دارند كه كار تامين انرژي لازم براي Usb Flash Disk را يه عهده دارند كه با تهيه نسخه پرت لايتنينگ ميتوانيد كليه نياز هاي خود را برطرف كنيد ( توجه داشته باشيد فقط پرت لايتنينگ باشد با تبديل كار نميكند )

نظر

من کل کامنت هارو خوندم ولی جوابمو نگرفتم
                                من میتونم تو فلش فیلم بریزم بعدش وصل کنم به آیپدم و نگاه کنم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X