اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استریم کردن ویديوهای شما از کامپیوتر به تلوزیون بدون هیچ دستگاه واسطه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استریم کردن ویديوهای شما از کامپیوتر به تلوزیون بدون هیچ دستگاه واسطه

• اگر برای play کردن انواع فرمتهای ویدیویی در tv مشکل کانورت کردن دارید.....
    • اگر حجم فایل ویدیویی شما بیشتر از ظرفیت فلش مموریتان است.....
    • اگر توانایی خرید apple tv برای استریم کردن ویدیوها ندارید.....
    • ...

شاید این کار به شما کمک کند....

ملزومات استریم کردن:
    • اینترنت وایرلس
    • شبکه مشترک بین کامپیوتر و TV ( یعنی از متصل بودن هر دو دستگاه به یک شبکه وایرلس واحد مطمین باشید)
    • TV شما باید بتونه به صورت وایرلس به اینترنت وصل بشه و شبکه وایرلس شما را بشناسه
    • Windiws Media Player 12

شرح:

امروز داشتم دنبال یک فایل ویدیویی میگشتم و بطور تصادفی روی یکی از فایلها راست کلیک کردم

و گزینه ای متفاوت دیدم : Play to......

وقتی فلش کنار این گزینه را کلیک کردم ، متوجه شدم بطور خودکار تلوزیون خونمونُ شناخته و میخواد تحت شبکه ویدیو را استریم کنه به TV

برای من بسیار تعجب برانگیز بود و چون قصد خرید APPLE TV داشتم، از این اتفاق بسی خرسندم

این قابلیت برای کسانی بیشتر مفید هست که تلوزیون اونها Internet Tv is هست

امیدوارم برای کسانی که از موضوع باخبر نبودن مفید بوده باشه

در اخر شرح کل قضیه را هم از سورس شرکت Microsoft در مورد این قابلیت جدید قرار دادم

بديش اينه كه ويدئو هاي سنگين و با كيفيت بيشتر از ٧٢٠پي مدام نياز به بافرگيري پيدا ميكنند و عملا نميشه باهاشون فيلم با كيفيت بالا نگاه كرد...

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
      بديش اينه كه ويدئو هاي سنگين و با كيفيت بيشتر از ٧٢٠پي مدام نياز به بافرگيري پيدا ميكنند و عملا نميشه باهاشون فيلم با كيفيت بالا نگاه كرد...
      به نظر من این مربوط میشه به نوع مودمی که استفاده میشه
      یعنی یه جورایی به سرعت استریم کردن مودم مریوط هست
      من 2640t دارم و فکرکنم باید برای این موضوع عوضش کنم
      کسی در این مورد نظری داره؟

نظر

این روش خیلی عمومیت نداره، چون بالاخره باید Smart TV داشت که مجهز قابلیتهای شبکه باشند،حالا خود این تلویزیون ها مجهز به برنامه های پیشرفته ای هستند که ویدیو رو به خوبی استریم میکنند، یعنی مستقیم میتونند به NAS و هارد کامپیوتر متصل بشند و شروع به پخش کنند، پس از ابزار مایکروسافت این وسط خلاص خواهید شد.
        برای کسایی که مودم های ضعیف بی سیم دارند که مسلما ویدیوهای سنگین مدتی طول خواهد کشید تا بافر و یا حافظه موقت دستگاه پر بشه . میتونند یا از کابل مستقیم به مودم استفاده کنند یا اگه میتونند هزینه کنند از سری AccesPoint Linksys سری ۴۰۰۰ خریداری کنند که مجهز به ۴ انتن داخلی پرسرعت مخصوص استریم ویدیو هست استفاده نمایند.
        موفق باشید

نظر

منم رو وین این کارا رو میکردم ولی دنبال یه اپ برا مک هستم کسی میدونه؟

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh soft نمایش پست ها
            منم رو وین این کارا رو میکردم ولی دنبال یه اپ برا مک هستم کسی میدونه؟
            دوست عزیز vlc هم قابلیت استریم کردن را داره و من دیروز یه مقدار باهاش کار کردم ولی به راحتی ویندوز پلیر نبود...
            اگر باهاش کار کردید و نتیجه گرفتید ، اطلاع بدید

نظر

يعني اگه مودم رو عوض كنيم ديگه موقع پخش فيلم هاي فول اچ دي به مشكل برنميخوريم؟

كسي تست كرده تا ١٠٠٪ بشه مطمئن شد؟

نظر

چرا مال من این گزینه رو نداره؟

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
                  يعني اگه مودم رو عوض كنيم ديگه موقع پخش فيلم هاي فول اچ دي به مشكل برنميخوريم؟

كسي تست كرده تا ١٠٠٪ بشه مطمئن شد؟
                  به نظر من سرعت بافرینگ مربوط به قابلیتهای مودم هست
                  باز اگر کسی نظری داره،ما را هم بی خبر نگذاره....

نظر

حتما نیاز نیست که تلوزیون شما SmartTV باشه، فقط کافیه قابلیت UPnP و یک پورت LAN داشته باشه از اون به بعد مشکلی ندارید. متداول ترین نرم افزار هم برای استریم کردن با زیرنویس فارسی PS3MediaServer و یا Universal Media Server هست.
                    در مورد سرعت هم اگر میخواید به مشکل بر نخورید مودم شما حتما باید قابلیت HD Video Streaming یا یک همچین چیزی رو داشته باشه، مثلن مودم بنده 8960n هست و این قابلیت رو داره و از طریق وای فای ویدئوهای 1080 رو براحتی استریم میکنم.
                    ویرایش توسط eAmin : https://i-phone.ir/forums/member/939-eamin در ساعت 18-03-2013, 01:26 AM

نظر

صبر کنید ..
                    X