اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تو رو خدا از دوستان حرفه ايي در ايفون خواهش ميكنم كمكم كنيد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تو رو خدا از دوستان حرفه ايي در ايفون خواهش ميكنم كمكم كنيد

دوستان عزيز سلام من دو تا مشكل دارم
    ١. من يك 3GS ورژن 4.1.1 دارم gps گوشيم واسه استفاده وقتي برنامه رو اجرا ميكنم فقط منو پيدا ميكنه مثلا وقتي اصفهان بودم دو نقطه رو بهش دادم اصلا با من حركت نميكنه و هر ٢يا ٣ كيلومتر جابجا ميشه اگه يه مسيرو اشتباه برم اصلا متوجه نميشم الان كجام ديگه از اين گوشي خسته شدم دلم ميخواد بزنمش به ديوار بتركونمش قبلا يه HTC داشتم حال ميكردم باهاش خدا بود اون گوشي گول برندش رو خوردم
    ٢. مشكل دوم من اينه كه من يه شغلي دارم كه مشتريهام با موبايل منو پيدا ميكنند گوشي برام مهمه ولي مشكلم اينه كه جاهاي سر بسته مثله توخونه هاي كوچيك ميرم انتن موبايل رو ازدست ميدم ولي نه همه جا خونه خودم نه خيلي از مشتريام منو متهم ميكنن كه گوشيمو از دسترس خارج ميكنم

دوستان حرفه ايي ممنون كه وقت گذاشتيد و شرمنده كه طولاني نوشتم
    شماره تماس ٠٩٣٥٣٣٠٩٥٤٧
    ممنون

خوب مطمئنا اگه بیاید به ورژن های بالاتر مشکلات نرم افزاری تون به مراتب کمتر میشه

ولی ایفون هیچ وقت مشکل آنتن دهی نداشته ..... به غیر از آیفون4 و یه سری مشکل جزیی که میشه گذاشتش کنار

نظر

نوشته اصلی توسط رضارضا نمایش پست ها
      دوستان عزيز سلام من دو تا مشكل دارم
      ١. من يك 3GS ورژن 4.1.1 دارم gps گوشيم واسه استفاده وقتي برنامه رو اجرا ميكنم فقط منو پيدا ميكنه مثلا وقتي اصفهان بودم دو نقطه رو بهش دادم اصلا با من حركت نميكنه و هر ٢يا ٣ كيلومتر جابجا ميشه اگه يه مسيرو اشتباه برم اصلا متوجه نميشم الان كجام ديگه از اين گوشي خسته شدم دلم ميخواد بزنمش به ديوار بتركونمش قبلا يه HTC داشتم حال ميكردم باهاش خدا بود اون گوشي گول برندش رو خوردم
      ٢. مشكل دوم من اينه كه من يه شغلي دارم كه مشتريهام با موبايل منو پيدا ميكنند گوشي برام مهمه ولي مشكلم اينه كه جاهاي سر بسته مثله توخونه هاي كوچيك ميرم انتن موبايل رو ازدست ميدم ولي نه همه جا خونه خودم نه خيلي از مشتريام منو متهم ميكنن كه گوشيمو از دسترس خارج ميكنم

دوستان حرفه ايي ممنون كه وقت گذاشتيد و شرمنده كه طولاني نوشتم
      شماره تماس ٠٩٣٥٣٣٠٩٥٤٧
      ممنون
      سلام دوست عزیز!
      بر اعصاب خود مسلط باشید!
      ۱- با توجه به نسخه فریمور شما، توصیه میشه با آخرین نسخه مطابق گوشی خودتون ریستور کنید، خیلی از باگها شاید هم همین مشکلات GPS حل شده باشه و نهایتا هم میتونید از نرم افزار Sygic Iran استفاده کنید.
      ۲- مشکل آنتن دهی دیگه خیلی قدیمیه، و آیفون هم قوی هست در پوشش دهی، اما جاهایی که به مشکل میخوری توصیه میشه از سرویسهای اپراتورتون استفاده کنید، مثل: صندوق پستی صوتی، انتقال تماس و ...! اینطوری فکر نکنم متهم بشید!
      موفق باشید

نظر

وقتی میبینم که یه کاربر ارشد و یه کارشناس که عضو تحریریه هم هست پاسخ این تاپیکی که همه جوره عنوانش خارج. از قوانین انجمنه رو میدن واقعاً متاثر میشم

نظر

صبر کنید ..
        X