اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قطع شدن صدا و خاموش نشدن ایپاد تاچ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قطع شدن صدا و خاموش نشدن ایپاد تاچ

سلام - امروز متوجه شدم sound effect زیاد نمیشه و وقتی داخل پلیر میرم اصلا تنظیم صدا ندارم

خوب ریستور کردم چند بار - این مشکل درست نشد - ولی هر از چند مدت فعال میشه باز میره

وقتی می خوام ایپادو خاموش کنم ریست میشه - یعنی دوباره لوگوی اپل میاد و روشن میشه

مشکل از چیه ؟ :A

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
    سلام - امروز متوجه شدم sound effect زیاد نمیشه و وقتی داخل پلیر میرم اصلا تنظیم صدا ندارم

خوب ریستور کردم چند بار - این مشکل درست نشد - ولی هر از چند مدت فعال میشه باز میره

وقتی می خوام ایپادو خاموش کنم ریست میشه - یعنی دوباره لوگوی اپل میاد و روشن میشه

مشکل از چیه ؟ :A
    ايا بعد از ري استور بكاپ رو برگردونديد يا نه؟
    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

قطع شدن صدا و خاموش نشدن ایپاد تاچ

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
      ايا بعد از ري استور بكاپ رو برگردونديد يا نه؟
      خیر ' الان صدا درسته ولی خراب میشه دوباره

و اصلا خاموش نمیشه ' تا ۴ ۹۴ گارانتی شاب داره ...
      ویرایش توسط milad-70 : https://i-phone.ir/forums/member/23506-milad-70 در ساعت 15-03-2013, 07:26 AM

نظر

دوستان من کلی ریستور کردم - درست نمیشه خاموش نمیشه ریست میشه صداش مشکل پیدا کرده

به نظرتون گارانتی شاب تعویضش می کنه ؟ من بوشهرم واسم مشکله برسونمش به شاب

نظر

نوشته اصلی توسط milad-70 نمایش پست ها
          دوستان من کلی ریستور کردم - درست نمیشه خاموش نمیشه ریست میشه صداش مشکل پیدا کرده

به نظرتون گارانتی شاب تعویضش می کنه ؟ من بوشهرم واسم مشکله برسونمش به شاب
          اين گارانتي هي ايران همشون به غير از نقش بي خودن و هيچ كاري نميكنن حالا بفرستين ضرر نداره

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
            اين گارانتي هي ايران همشون به غير از نقش بي خودن و هيچ كاري نميكنن حالا بفرستين ضرر نداره
            خود به خود اینجوری شد - سرچ کردم دیدم مشکل خاموش نشدن سخت افزاریه و باید تعویض شه

ولی با این گارانتی های ایران ... ای بابا

نظر

صبر کنید ..
            X