اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی 10.8.3 Mountain Lion منتشر شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط shayan نمایش پست ها
    من imac 10.8.2 دارم دلتا رو دانلود کردم میخوام بریزم این ارور مید:
    image data corrupted
    چیکار کنم؟!
    فایل دانلودیتون مشکل داره. احتمالا موقع دانلود بد دانلود شده یا کامل نیستش.
    یکبار دیگه دانلود کنید.
    .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      نسخه بوتیبل از نسخه کامل مک اپ استور به وجود میاد که همچنان در مک اپ استور نسخه ۱۰.۸.۲ مشاهده میشه. در صورت آپدیت شدن لینک ها در بخش ویژه قرار خواهد گرفت.
      من الان مک اپ استور رو چک کردم به نسخه ۱۰.۸.۳ آپدیت شده بود

نظر

نوشته اصلی توسط angrybird s نمایش پست ها
        راهی هست که اینو رو دی وی دی رایت کنیم لطفا راهنمایی کنید من میخوام همه اطلاعاتمو پاک کنم از اول این مک رو نصب کنم با دی وی دی کل پارتیشن ها هم پاک بشه بک آپ گرفتم قبلا چجوری یاید رایتش کنم این مک رو روی دی وی دی؟ نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه.؟
        حجم سیستم عامل اصلی 10.8.3 از یک DVD معمولی بالاتر هست مگر اینکه شما از DVD 9 gig استفاده کنید که با برنامه toast میتونید رایتش کنید البته اگر شانس بیارید نسوزه هنگام رایت چون دیسکهای 9 گیگ این مشکل رو دارند اگر نسخه تحت DVDمیخواهید روی iKING 2013 به صورت بوتیبل 10.8.2 هست می تونید بعد با اپدیت دلتا سیستم رو به 10.8.3 به روز رسانی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Sahel_M نمایش پست ها
          حجم سیستم عامل اصلی 10.8.3 از یک DVD معمولی بالاتر هست مگر اینکه شما از DVD 9 gig استفاده کنید که با برنامه toast میتونید رایتش کنید البته اگر شانس بیارید نسوزه هنگام رایت چون دیسکهای 9 گیگ این مشکل رو دارند اگر نسخه تحت DVDمیخواهید روی iKING 2013 به صورت بوتیبل 10.8.2 هست می تونید بعد با اپدیت دلتا سیستم رو به 10.8.3 به روز رسانی کنید

البته یه مدتیه که فلش اختراع شده و میتونید بریزیدش رو فلش … با دیسک اوتیلیتی ریستور کن …

نظر

صبر کنید ..
          X