اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Camera Connection Kit HDD And USB Flash

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Camera Connection Kit HDD And USB Flash

سلام
    راستش من از اون موقع که این اکسسوری اومده تو فکر خریدشم اما چند تا سوال دارم که تا الان از هر کی که پرسیدم جواب کاملی نداد
    ممنون میشم اگه به تمام سوالاتم جواب کامل بدید و منو قانع کنید
    اول از همه بگم مدل آیپدم iPad 3rd Generation 32 GB 6.1 Jailbreaked هست و برنامه iFile هم دارم
    حالا سوالاتم اینا هستن

۱. آیا من میتونم هارد اکسترنال بدون آداپتور SP A80 500 GB رو با استفاده از هاب به آیپد وصل کنم؟
    ۲. فلش های مختلف چی اون ها هم باید با هاب وصل شن ؟ همه مدل فلش ها اجرا میشن؟
    ۳. اصلا هاب چیه و چی توش داره؟
    ۴.آیا اگه هارد رو به وسیله هاب به آیپد وصل کنم مشکلی برای هارد بوجود نمیاد ؟
    ۵. آیا اصلا رو آیپد من با مشخصات بالا کار میکنه؟
    ۶.من میخوام این کار به ساده ترین روش بکنم و این تاپیک هم دیدم ولی خیلی کار اضافه داره و یه کامپیوتر هم میخواد! چه راهی هست ؟ این تاپیک
    ۷. قیمت هاب ، کمرا کانکشن کیت اپل الان چنده؟

ممنون واقعا خواهش میکنم به همه سوالات پاسخ کامل بدید
    بازم ممنون
    ویرایش توسط Mohiwoods : https://i-phone.ir/forums/member/81151-mohiwoods در ساعت 14-03-2013, 04:07 PM

خواهش میکنم جواب بدین

نظر

سلام دوست عزيز اميدوارم بتونم به بعضي سوالاتت جواب بدم.
      اولا اينكه ايپد به صورت پيش فرض قابليت اينو نداره كه بهش فلش زده بشه چون ولتاژ و جريان لازم براي فلش رو تامين نميكنه ميتونه اما براش اين ويژگي رو قرار ندادن و شما با كمرا كيت و اي فايل ميتونيد اينو بهش اضافه كنيد كه البته روي بعضي فلش ها جواب ميده كه كم مصرف باشن و ايپد بتونه از عهده ولتاژ و جريانش بر بياد و در رابطه با هارد هم من به شخصه امتحان كردم و شنيدم كه امكان نداره بدون تقويت كننده كه همون هاب يو اس بيه بهش وصل بشه اين هاب يك منبع ولتاژ جداس كه توان هارد يا فلش رو تامين ميكنه و قاعدتا هم بايد به منبعي (برق)وصل بشه و هيچ ضرري هم نداره وظيفش تنها تامين توان مورد نياز براي هارد يا فلشت هست و خودم به شخصه استفاده نكردم و قيمت هاشو نميدونم.موفق باشي

نظر

قيمت كمرا كيت خود اپ رو نميدونم اما من جنس شبيه به اصليشو خريدم ١٥ تومن و كارمو راه ميندازه من بيشتر فلش بهش وصل ميكنم و جواب ميده البته دورببن هاي ديجيتال رو بدون جيلبريك و كمرا كيت ميشه بهش وصل كرد در اصل براي همين استفاده ميشه.

نظر

صبر کنید ..
        X