اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دلايل 6 گانه سامسونگ براي خريد نوت 8 بجاي آيپد ميني

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [ تبادل نظر ] دلايل 6 گانه سامسونگ براي خريد نوت 8 بجاي آيپد ميني

سامسونگ شرکتی است که معمولا بعد از معرفی محصولات خود دست به مقایسه آنها با رقبایشان می زند، مخصوصا مقایسه محصولات خود با محصولات اپل. آخرین محصول این شرکت کره ای که آنها معتقدند بهتر از رقیب اپلی آن می باشد، تبلت تازه معرفی شده گلکسی نوت ۸.۰ است که به گفته آنها بهتر از آیپد مینی اپل می باشد.

آنها با انتشار ۶ تصویر می گویند ، که به ۶ دلیل گلکسی نوت ۸.۰ آنها بهتر از آیپد مینی اپل است. یکی از نکات جالب این است که سامسونگ در این تصاویر از آیپد مینی با نام “A Pad Mini” نام می برد. تصاویر را ببینید. به نظر شما کدام تبلت بهتر است؟

Pcwar

اینا کاربردی نیستند بعدم من شنیدم ۲-۳ ماه دیگه عرضم می شه که این توانایی ها واسه ۲-۳ ماه دیه به هیچ دردی نمی خوره!
    بعدم این خوبی های گالاکسی نوت رو نسبت به آیپد مینی گفته !
    خیلی بیشتر از اینا می شه برای آیپد مینی نسبت به گالاکسی برتری گفت!
    ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 13-03-2013, 11:10 PM

نظر

كاري به اين مسايل ندارم ولي كلا از اين طرحش خوشم مياد كلا از شكل s3 و نوت2 و نوت8 خوشم مياد به نظرم خيلي خوشگله اين طراحي.

Sent from my iPad 4 using Tapatalk

نظر

دوست عزیز از دور خوشگله ولی طراحی بهتر از آیفون تا حالا من ندیدم(هم زیباست هم شکیل)
        البته بعد از یک مدت همه خوب سلیقشون عوض می شه مثلا من دیگه از طراحی اپل زده شدم!

نظر

از دور خوشگله،،!!؟؟؟

نظر

مولتی تسکینگ رو که واقعا درست گفته. عملا مولتی تسکینگ نیست، همون اپ سوییچره. اصلا نمیشه مثل ویندوز رو مولتی تسکنیگ iOS حساب کرد و این یه عیب واقعا آزار دهنده س!

نظر

من به شخصه به هیچکدوم این دوتا محصول علاقه ای ندارم!
              فقط آیپد ۹.۷ ، که اصلا قابل مقایسه نیست، یعنی نباید با محصولات دیگه مقایسه کرد اصلا !
              هر محصولی طرفدارای خاص خودش رو داره ، ولی من خودم با گلکسی نوت ۱۰،۱ کار کردم اصلا خوب نبود ، آیپد مینی هم بنده رو راغب نکرد حتی اگه با رتینا هم بخواد بیاد!

نظر

مدل سامسونگه 189 پیکسل بر اینچه آیپد مینی 163 ماشالله نصف سمت چپ تصویر خانومه انگار کیفیت 4k داره با کیفیت رنگ خیلی بالا سمت راست انگار تلویزیون های crt قدیمیه
                من پیشنهاد میدم سامسونگ یه شاخه کارای تبلیغاتی بزنه
                یا بره تو کار فیلم یه کره لوود بزنن میگیره کارشون

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                  من به شخصه به هیچکدوم این دوتا محصول علاقه ای ندارم!
                  فقط آیپد ۹.۷ ، که اصلا قابل مقایسه نیست، یعنی نباید با محصولات دیگه مقایسه کرد اصلا !
                  هر محصولی طرفدارای خاص خودش رو داره ، ولی من خودم با گلکسی نوت ۱۰،۱ کار کردم اصلا خوب نبود ، آیپد مینی هم بنده رو راغب نکرد حتی اگه با رتینا هم بخواد بیاد!
                  علاقمندم بدونم چرا آیپد مینی شما را راغب نکرده . حتی اگر با ریتنا بیاد !!
                  من میخوام مینی بگیرم ولی میخوام نظر منتقدانه شما را صریح بدونم

نظر

دوست عزیز از من نپرسیدی و من خودم نظرم رو می گم!
                    از نظر استیو جابز که پدر تبلت ها هست (بهتره بگم بود) تبلت کوچکتر از آیپد تمام اینچ (۹.۷) تبلت نیست!
                    که متاسفانه آقایون مدیر اپل گند زدن به تمام اعتقادات استیو جابز!
                    البته ۵۰ درصد مشتریانی که در برزیل و هند جزو کاربران اصلی شدند با آیپد مینی بوده!
                    ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 14-03-2013, 01:00 AM

نظر

ظاهر محصولات سامسونگ که کلا شبیه اسباب بازی هستند. ادم رو اصلا به وجد نمیاره(البته نظر شخصی منه)
                      من خودم از طرفدارای s pen بودم اما وقتی یک روزی باهاش کار کردم دیدم اصلا اون کاربردی که سامسونگ میگه(اصلا هیچ کاربردی نداره)لا اقل برای من نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
                        دوست عزیز از من نپرسیدی و من خودم نظرم رو می گم!
                        از نظر استیو جابز که پدر تبلت ها هست (بهتره بگم بود) تبلت کوچکتر از آیپد تمام اینچ (۹.۷) تبلت نیست!
                        که متاسفانه آقایون مدیر اپل گند زدن به تمام اعتقادات استیو جابز!
                        البته ۵۰ درصد مشتریانی که در برزیل و هند جزو کاربران اصلی شدند با آیپد مینی بوده!
                        گند كدومه برادر من؟؟؟اعتقاد استيو چيه؟؟
                        استيو جابز اگه زنده بود اون حرفش رو كه گفت ما ميدونيم شما به چي نياز دارين و اون رو براتون ميسازيم پس ميگرفت..!
                        اعتقاد يعني من كه بايد هر روز 700 گرم رو با خودم اينور اونور كنم.
                        سامسونگ هر چيزيش كه بد باشه اينش خوبه واسه هر سليقه ي محصول داره اپل هم مطمينم با حفظ اصالت به همون سمت ميره وقتي بازار تبلت كوچك تر و سبك تر ميطلبه چرا اپل بايد به عقايد خدا بيامرز پايبند باشه؟؟!
                        ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 14-03-2013, 01:19 AM

نظر

دلیل های روی کاغذ واقعا درسته و حرفی توش نیست...منتها در عمل موقعی که کاربر میخواد با دستگاه کار کنه متوجه میشه که راحتی و اسایشی که در ایپد مینی هست عمرا در نوت 8 نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            گند كدومه برادر من؟؟؟اعتقاد استيو چيه؟؟
                            استيو جابز اگه زنده بود اون حرفش رو كه گفت ما ميدونيم شما به چي نياز دارين و اون رو براتون ميسازيم پس ميگرفت..!
                            اعتقاد يعني من كه بايد هر روز 700 گرم رو با خودم اينور اونور كنم.
                            سامسونگ هر چيزيش كه بد باشه اينش خوبه واسه هر سليقه ي محصول داره اپل هم مطمينم با حفظ اصالت به همون سمت ميره وقتي بازار تبلت كوچك تر و سبك تر ميطلبه چرا اپل بايد به عقايد خدا بيامرز پايبند باشه؟؟!
                            دوست عزیز تا جایی که من می دونم و خوندم جملش این نبود !
                            این بود:
                            ما تعیین می کنیم که مشتریانمون چی استفاده کنند و کاری به بازار نداریم!

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad037 نمایش پست ها
                              علاقمندم بدونم چرا آیپد مینی شما را راغب نکرده . حتی اگر با ریتنا بیاد !!
                              من میخوام مینی بگیرم ولی میخوام نظر منتقدانه شما را صریح بدونم
                              ۱- من خیلی از مستندات و کتابهام رو تو آیپدم نگه میدارم، تو سایز ۷،۹ تست کردم اصلا خوب نبود، چشمم رو اذیت میکرد یعنی باید خیلی نزدیک به صورتم نگه دارم تا بتونم کتاب بخونم، ۱۰ دقیقه بیشتر نتونستم بخونم!
                              ۲- بازیها هم به نظر من تو سایز ۹،۷ خیلی بهتره!
                              ۳- با اینکه رزولوشن تو دوتا آیپد رعایت شده، اما فیلمها توی آیپد ۹،۷ خیلی بهتر به چشم میاد، و تو آیپد مینی تقریبا کشیده تر، البته من با فیلم با کیفیت 720p تست کردم!
                              تبلت فقط ۹،۷ و گوشی فقط ۳،۵ اینچ !
                              حالا اگه با رتینا هم بیاد هیچکدوم از موارد فوق رو برطرف نمیکنه قاعدتا دیگه!

نظر

صبر کنید ..
                              X