اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دلايل 6 گانه سامسونگ براي خريد نوت 8 بجاي آيپد ميني

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوب اينم يعني همون عزيزم و ديدي حالا به بازار كار دارن اگه كاري به بازار نداشتن ايپد ميني نمي ساختن اگه كاري به بازار نداشتن ايفون 4 اينچي هم نميساختن پس اينا شعاره.
    شايد اون زماني كه ايفون يه انقلاب بود اين حرف صدق ميكرد اما با روند رو به رشد تكنولوژي اين مصرف كننده هست كه به توليد كنندگان خط ميده.
    بالاخره ايفون 4/5 اينچي هم مياد بالاخره ايپد ميني رتينا و ايپد 9 اينچي سبك هم توليد ميشه.

نظر

من اصلا کاری به بازار ندارم، اونچه که خودم دوستش دارم و باهاش احساس راحتی میکنم میگم، کلا من دنبال چیز با کیفیت هستم، تو همه چیز ، حتی بیزنس، خوب تفکرات استیو به چیزی که من دوست داشتم خیلی نزدیک بود.
      حتی از نظر من خوش دست ترین گوشی 3g و 3gs هستش ، هنوزم دستم میگیرم خیلی احساس خوبی دارم!
      اپل ضرر کنه ، نکنه، دیگه چیز خوب نسازه منم نمیخرم و استفاده نمیکنم و میرم دنبال یک چیز بهتر!
      حتی آیفون ۵ گرفتم دستم راحت نبودم!
      ویرایش توسط iConnection : https://i-phone.ir/forums/member/112728-iconnection در ساعت 14-03-2013, 02:00 AM

نظر

اميد جان من اگه ميگم شعاره به اين خاطره كه اينقدر شركت ها از صدقه سري اپل و كپي برداري ازش دارن پيشرفت ميكنن كه خودش يه وقت ديدي جا موند..!
        همين سامسونگ خدايي بخاطر اپل به اينجا رسيده هر چند بي كيفيت هم باشه اما شرايطي ايجاد كرده كه واسه يه بچه هم محصول مناسب داره من ميگم اينه كه خوبه.
        اپل هم به نظرم به اين سمت ميره اما نه مثله سامسونگ يا....
        اونم مجبوره مشترياي وفادارش رو راضي نگه داره در هر صورت هميشه شركت هاي بزرگ بهترين هارو هدف قرار ميدن مثله اپل كه تگرا3 رو هدف قرار دارد يا كوالكام كه با اسنپ دراگون 800 اومد تگرا 4i رو هدف گرفت حالا هم سامسونگ ايپد ميني رو و قطعا فردا شب با s4 مياد به ايفون 5 حمله ميكنه نتيجه اين كارا هم شده فروش بيشتر خودشون.

نظر

من قبول دارم ، اما داستان اپل شده اینکه یکی به نعل میزنه یکی هم به میخ!
          هم میخواد از بازار عقب نمونه هم اینکه میخواد هنوز هم بهترین برند باشه تو دنیا!
          البته این بعیده هر دوش با هم اما اپل اگه یک استیو داشت باز هم در بهترین و بدترین شرایط ، بهترین تصمیم ها رو میگرفت!
          اگه سامسونگ یا هرکس دیگه میتونه چیز خوب تولید کنه ، که البته فروشش نتیجه رو اعلام میکنه، نوش جونش!
          ولی واقعا سامسونگ هدفش این نیست ، و ناعادلانه داره میره جلو، تو بررسی که قبلا گذاشتم (گسترش بازار سامسونگ و تنش در گوگل)، خود گوگل هم به وحشت افتاده، خوب این خوب نیست!

نظر

در نبوغ استيو جابز شكي نيست اما الان اون نيست و همچنين خيلي ها ديگه هم نيستن بالاخره اينكه همه چيز رو به رشده يادمه يه زماني گوشي هاي پاناسونيك چند مدل داشت چهار تاش تو دست جا ميشد و همه عشق گوشي كوچيك داشتن اما الان روز به روز داره بزرگتر ميشه هرچيزي سرانجامي داره و اين استعداد شركت هاست كه ميتونه زنده نگهشون داره.

نظر

من سامسونگ زیاد دست نگرفتم ولی یه مینی دارم که ای کاش از همون اول اپل رتینا میزد. و در کل آیپد یه چیزه دیگه س. اصالت داره، مثِ اسباب بازی نیس.سبکه، تو یه دست به راحتی جا میشه. هر کی میخواد بگیره وایسه تا رتیناش بیاد.تصویر آیفون۵ رتیناس، که واقعا معرکه س.و کلا آیپد مینی رنگ سفیدش خوشگل تره. سعی کنید سفارش کشورای دیگه مثلا ترک بخرید چون شارژرش دو شاخ معمولی داره و یه تیکه س

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
              ویرایش توسط davooood155 : https://i-phone.ir/forums/member/115904-davooood155 در ساعت 14-03-2013, 03:19 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                من اصلا کاری به بازار ندارم، اونچه که خودم دوستش دارم و باهاش احساس راحتی میکنم میگم، کلا من دنبال چیز با کیفیت هستم، تو همه چیز ، حتی بیزنس، خوب تفکرات استیو به چیزی که من دوست داشتم خیلی نزدیک بود.
                حتی از نظر من خوش دست ترین گوشی 3g و 3gs هستش ، هنوزم دستم میگیرم خیلی احساس خوبی دارم!
                اپل ضرر کنه ، نکنه، دیگه چیز خوب نسازه منم نمیخرم و استفاده نمیکنم و میرم دنبال یک چیز بهتر!
                حتی آیفون ۵ گرفتم دستم راحت نبودم!
                دقيقا منم واقعا طراحي ٣ جي اس رو دوست دارم
                طراحي هيچكدون از محصولات اپل رو به اندازه ٣ جي اس دوست ندارم

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  خوب اينم يعني همون عزيزم و ديدي حالا به بازار كار دارن اگه كاري به بازار نداشتن ايپد ميني نمي ساختن اگه كاري به بازار نداشتن ايفون 4 اينچي هم نميساختن پس اينا شعاره.
                  شايد اون زماني كه ايفون يه انقلاب بود اين حرف صدق ميكرد اما با روند رو به رشد تكنولوژي اين مصرف كننده هست كه به توليد كنندگان خط ميده.
                  بالاخره ايفون 4/5 اينچي هم مياد بالاخره ايپد ميني رتينا و ايپد 9 اينچي سبك هم توليد ميشه.
                  خوب دوست عزیز شما مقصود جملتو فراموش کردی!
                  (اگه کاری به بازار نداشتند آیپد مینی نمی ساختند) : خوب اینکار بعد از مرگ استیو جابز بودهو ربطی به اون و جملاتش نداشته!
                  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  به طور کلی این صعف تیم کوک رو می رسونه!
                  شرکتی که قبلا تو دنیا هشتم بود الان شده اول (از لحاظ سود سهام)
                  این چیزه بدی نیست اما اپل داره به طرف تولید دستگاه های کاذب می ره!
                  من همیشه گفتم بازم می گم : انقلابی ترین گوشی دنیا اول نسل اول آیفون بود بعدشم نسل ۴ آیفون!
                  ما همیشه از اپل انتظار داشتیم انقلابی عمل کنه و متفاوت به قول خودشون فکر کنن اما واقعیت اینه که دیگه نه انقلابی هست و نه زایده ی فکر متفاوت!
                  اپل فقط داره سعی می کنه بتونه نام بهترین تبلت و اسمارتفون و لپتاپ رو بدوش بکشه!
                  بدوش کشیدن هیچ چیز خاصی نیست!
                  اگه همین طوری فقط پردازنده و صفحه ی نمایش رو بهتر و بزرگ تر کنه اینا تامین می شه و این چیزی نیست که مت می خواستیم (یا حداقل من ازش انتظار دارم!)
                  فکر کردید اخراج اسکات فرستال چیو نشون می ده؟
                  نشون می ده تیم کوک ناتوان در اداره ی شرکت هست فکر می کنید اگه استیو جابز بود بیرونش می کرد ؟
                  تا جایی که من از اخلاقات او انتظار دارم ازش دفاع می کرد و براش مهم نبود مردم نقشه داشته باشند یا نه!
                  چیز های مهم تری از نقشه هم هست!
                  بعدم هممون می دونیم که هر چیزی اولش که می آد مشکل داره مثلا همین مک بوک رتینا ها امان خیلی از کاربرای اینجا رو بریده!
                  بیرون کردن یک نفر فقط صورت مسئله رو پاک می کنه!
                  الانم می بینیم که اپل نقشش از گوگل هم بهتر شده!
                  اینو از خودم نمی گم اینو سایت AppleInsider می گه!
                  ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 14-03-2013, 07:54 AM

نظر

من رو نوت 2 آسفالت 7 رو نصب کردم کرش کرد!

اما آسفالت رو آیفون 4 میاد !

همم روی کاغذ مقایسه نکنید

نظر

بابام نوت ٢ خريده بود.منم خواستم مقايسه كنم
                      واقعا برا مرور وب و ديدن فيلم نوت ٢ بهتره اما بقيه موارد...
                      سرعت باز كردن وب تو ٥ بيشتر بود
                      كيفيت عكس ها تو ٥ بيشتر بود
                      صداي اسپيكر ٥ بيشتر بود
                      كيفيت اپ ها تو ٥ بيشتر بود
                      و سايز ٥ براي استفاده در زندگي روزمره بهتره ١٠٠٪
                      تبلت ها ام اينتور هستن.
                      ايپد ميني هرقدري هم كه شما ازش ناراضي باشين از تبلت هاي سامسونگ بهتره
                      ولي من به عنوان يك مشتري اپل بيشتر دوس دارم ايپد بخرم .

Sent from my iphone5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
                        خوب دوست عزیز شما مقصود جملتو فراموش کردی!
                        (اگه کاری به بازار نداشتند آیپد مینی نمی ساختند) : خوب اینکار بعد از مرگ استیو جابز بودهو ربطی به اون و جملاتش نداشته!
                        -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                        به طور کلی این صعف تیم کوک رو می رسونه!
                        شرکتی که قبلا تو دنیا هشتم بود الان شده اول (از لحاظ سود سهام)
                        این چیزه بدی نیست اما اپل داره به طرف تولید دستگاه های کاذب می ره!
                        من همیشه گفتم بازم می گم : انقلابی ترین گوشی دنیا اول نسل اول آیفون بود بعدشم نسل ۴ آیفون!
                        ما همیشه از اپل انتظار داشتیم انقلابی عمل کنه و متفاوت به قول خودشون فکر کنن اما واقعیت اینه که دیگه نه انقلابی هست و نه زایده ی فکر متفاوت!
                        اپل فقط داره سعی می کنه بتونه نام بهترین تبلت و اسمارتفون و لپتاپ رو بدوش بکشه!
                        بدوش کشیدن هیچ چیز خاصی نیست!
                        اگه همین طوری فقط پردازنده و صفحه ی نمایش رو بهتر و بزرگ تر کنه اینا تامین می شه و این چیزی نیست که مت می خواستیم (یا حداقل من ازش انتظار دارم!)
                        فکر کردید اخراج اسکات فرستال چیو نشون می ده؟
                        نشون می ده تیم کوک ناتوان در اداره ی شرکت هست فکر می کنید اگه استیو جابز بود بیرونش می کرد ؟
                        تا جایی که من از اخلاقات او انتظار دارم ازش دفاع می کرد و براش مهم نبود مردم نقشه داشته باشند یا نه!
                        چیز های مهم تری از نقشه هم هست!
                        بعدم هممون می دونیم که هر چیزی اولش که می آد مشکل داره مثلا همین مک بوک رتینا ها امان خیلی از کاربرای اینجا رو بریده!
                        بیرون کردن یک نفر فقط صورت مسئله رو پاک می کنه!
                        الانم می بینیم که اپل نقشش از گوگل هم بهتر شده!
                        اینو از خودم نمی گم اینو سایت AppleInsider می گه!
                        خوب شد استیو جابز مرد که شما دلایل منطقی واسه خودتون داشته باشین مگه خود اپل نگفت بالاخره جابز موافقت کرد؟؟!
                        میدونید اصل مشکل ما چیه؟اینه که فکر میکنیم یه شرکتی که 6 سال نشده ایفون و ایپدش درومده باید تا 100 سال دیگه همینجوری باشه نه عزیزم از این خبرا نیست اونام به فکر جیب خودشونن به همین خاطر هم باید همه چیز تولید کنن که مشتریای وفادار به اپل راضی باشن ایپد مینی وقتی اومد دیدین چه فروشی داشت؟رتینا هم بیاد همینطوره مطمین باش ایفون 5 اینچی هم تولید کنه باز همینطور میشه.
                        یه شرکتی با اون عظمت نباید که فقط یه مدل اپد داشته باشه یا فقط یه مدل ایفون چرا نباید ایفون ارزونتر تولید کنه؟چرا نباید تبلت 8 اینچی تولید کنه؟اصل صحبت من اینه عزیز جان.
                        ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 14-03-2013, 11:18 AM

نظر

اپل این حرف رو زد اما کی؟
                          ۴یا ۵ ماه بعد .
                          وقتی که در حال طراحی اولیه ی آیپد مینی بود؟
                          این جملات برای فروش بیشتر هست!
                          دوست عزیز اپل در اولین تابستان بعد از مگ استیو تا مرز ورشکتگی پیش رفت!
                          چاره ای غیر از این نداشت!
                          این حرفی که شما می زنی مثل اینه که رولز رویز بیاد ۶۰ نوع ماشین جدید بزنه!

نظر

میشه شما یکیش رو بفرمایید
                            اینا کاربردی نیستند بعدم من شنیدم ۲-۳ ماه دیگه عرضم می شه که این توانایی ها واسه ۲-۳ ماه دیه به هیچ دردی نمی خوره!
                            بعدم این خوبی های گالاکسی نوت رو نسبت به آیپد مینی گفته !
                            خیلی بیشتر از اینا می شه برای آیپد مینی نسبت به گالاکسی برتری گفت!

نظر

اپل این حرف رو زد اما کی؟
                              ۴یا ۵ ماه بعد .
                              وقتی که در حال طراحی اولیه ی آیپد مینی بود؟
                              این جملات برای فروش بیشتر هست!
                              دوست عزیز اپل در اولین تابستان بعد از مگ استیو تا مرز ورشکتگی پیش رفت!
                              چاره ای غیر از این نداشت!
                              این حرفی که شما می زنی مثل اینه که رولز رویز بیاد ۶۰ نوع ماشین جدید بزنه!
                              داداش گلم واقعا من نمیدونم چه جوابی در قبال این تحلیل شما بدم آخه؟؟!!
                              رولز رویز رو با اپل مقایسه میکنی؟؟؟اقلا با ورتو مقایسه میکردی باز تا حدی میشد روش فکر کرد..
                              بیا همین اپل رو با bmw و بنز مقایسه کن اینجوری بهتر به نتیجه میرسی بعدم اینکه نیازی به تبادل نظر در رابطه با اینده اپل نیست اصلا چون طبق بازار و نیاز مردم پیش میره حالا ببین کی بهت گفتم عزیزم..

نظر

نوشته اصلی توسط alisina4 نمایش پست ها
                                میشه شما یکیش رو بفرمایید
                                ۱.iOS از اندروید خیلی بهتره!
                                ۲.بدنه ی آلومینیومی بهتر !
                                ۳.کیفیت عکس برداری بهتر!
                                ۴.پرفورمنس بهتر پردازنده
                                ۵.این واسه ایران کاربرد نداره ولی این گالاکسی از 4G پشتیبانی نمی کنه!
                                و ...
                                ------------------------------
                                نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                                داداش گلم واقعا من نمیدونم چه جوابی در قبال این تحلیل شما بدم آخه؟؟!!
                                رولز رویز رو با اپل مقایسه میکنی؟؟؟اقلا با ورتو مقایسه میکردی باز تا حدی میشد روش فکر کرد..
                                بیا همین اپل رو با bmw و بنز مقایسه کن اینجوری بهتر به نتیجه میرسی بعدم اینکه نیازی به تبادل نظر در رابطه با اینده اپل نیست اصلا چون طبق بازار و نیاز مردم پیش میره حالا ببین کی بهت گفتم عزیزم..
                                دوست عزیز همینه که اپل پسرفت کرده!
                                قبلا توی تکنولوژی همونطور که رولزرویز نماد پول داری هست اپل نماد فکر نو بود یعنی هر کی اپل داشت از دیگران متمایز بود!
                                اما الان چی ؟
                                در ضمن لطفا این بحث رو تموم کن اگه بازم حرف داری روی صفحه ی کاربریم پیغام بزار!
                                اینجا بحث چیزه دیگه ای بود ما داریم بحث رو به حاشیه می کشونیم هر چند همون حاشیه ها هم به طور مستقیم به این بحث مربوطه!

نظر

صبر کنید ..
                                X