اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اسپیکر آیفون 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اسپیکر آیفون 5

سلام دوستان
    از دیروز اسپیکر گوشی من از کار افتاده، با هدست بدون هیچگونه و با همون کیفیت قبل صداها به وضوح شنیده میشه اما اسپیکر کار نمیکنه! یه بار گوشی رو ریست کردم ولی جواب نداد، گوشی به هیچ عنوان در معرض آب نبوده. امیدوارم مشکل سخت افزاری نباشه.کسی میتونه یه راه حل بده یا بدونه چه بلایی سر گوشی اومده درضمن iOS هم به روز هست.

گوشيتون ضربه نخورده ؟

نظر

نه ضربه نخورده.

نظر

منظورتون از ریست کردن همون ریستوره ؟ یه کم بیشتر اطلاعات بدید . جیلبرک کردید یا خیر ؟ نرما افزاری اخیرا روش نصب نکردید ؟ mute رو از touch assitant فعال نکردید؟

نظر

نه جلبرک نکردم، تمام نرم افزارهایی که دانلود کردم مستقیما از آیتونز بوده. آخرین برنامه ای که دانلود کردم Real race 3 بود. بیشتر با assistive touch کار میکنم. موزیک رو که میزارم هم صدایی ازش در نمیاد( البته با هدفون بدون مشکل پخش میشه)

نظر

اگه کامل ریست کردید درست نشده پس احتمالا سخت افزاریه!
            فکر نکنم چیزی آسیب دیده باشه فقط یک سیمی چیزی قطع شده که راحت می شه درستش کرد!

نظر

اگه میتونین ببرین اپل استور که یه نوشو بهتون میدن اگه نه ببرین دفتر سایت برا تعویض اسپیکر

نظر

نوشته اصلی توسط iSnakeS نمایش پست ها
                اگه کامل ریست کردید درست نشده پس احتمالا سخت افزاریه!
                فکر نکنم چیزی آسیب دیده باشه فقط یک سیمی چیزی قطع شده که راحت می شه درستش کرد!
                امیدوارم مشکل از قطعی سیم باشه.توی پایتخت پیش کی ببرم بهتره؟ کسی رو میشناسید که منصف باشه و کارش هم خوب باشه؟

نظر

بهتر از دفتر انجمن پیدا نمی کنید!
                  دفتر سایت

نظر

نمی دونم اینم شانس منه! چند وقته پیش همونطوری که در سطور بالا هم قابل مشاهده است، اسپیکر گوشیم به مشکل خورد. گوشیم (آیفون 5) جلبرک نشده تمام نرم افزارهام از طریق آیتونز یا سینک به لپ تاپم روی گوشیم وارد شده.ضربه نخورده و در معرض رطوبت هم نبوده! سری قبل بردم اسپیکرشو تعویض کردم.
                    الان دوباره بعد از 2 ماه همون مشکل پیش اومده.آیتونزم البته 6.1.3 هستش.

ممکنه با ایتونز 6.1.4 این مورد برطرف شه یا اینکه این مشکل سخت افزاریه؟ آیا این مورد عمومیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط omid.sh83 نمایش پست ها
                      نمی دونم اینم شانس منه! چند وقته پیش همونطوری که در سطور بالا هم قابل مشاهده است، اسپیکر گوشیم به مشکل خورد. گوشیم (آیفون 5) جلبرک نشده تمام نرم افزارهام از طریق آیتونز یا سینک به لپ تاپم روی گوشیم وارد شده.ضربه نخورده و در معرض رطوبت هم نبوده! سری قبل بردم اسپیکرشو تعویض کردم.
                      الان دوباره بعد از 2 ماه همون مشکل پیش اومده.آیتونزم البته 6.1.3 هستش.

ممکنه با ایتونز 6.1.4 این مورد برطرف شه یا اینکه این مشکل سخت افزاریه؟ آیا این مورد عمومیه؟
                      برای اطمینان یه ریستور بکنید اگه حل نشد سخت افزاریه.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                        برای اطمینان یه ریستور بکنید اگه حل نشد سخت افزاریه.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                        این رو هم اضافه کنم بک آپ رو برنگردونید

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
                          این رو هم اضافه کنم بک آپ رو برنگردونید
                          همون اول ریستور کردم به نظر سخت افزاری میاد :/ سوالی که برام پیش اومده اینه که چرا باید طی این مدت کوتاه 2 بار، یک عیب ظاهر بشه?!و آیا این یه موردیه ک برای بقیه هم زیاد اتفاق افتاده یا انکه به خاطر اینه که من خیلی توی گوشی کنجکاوی می کنم( البته کار زیادی هم نمیشه واقعا کرد چون به جز چند تا آیکون جای تغییرات خیلی کمه یا بهتر بگم اصلا وجود نداره)
                          به نظرم واقعا آیفون 5 خیلی ضعیف تر از اون چیزی که عنوان میشه.یکی دیگه از دوستان یه آیفون 5 دیگه داشت که وقتی میرفت رو air plan و برمیگشت دیگه آنتن رو پیدا نمی کرد تا وقتی که یا ریستور کنی یا یه بار گوشی رو خاموش روشن کنی. تو این مورد حتی باتری رو تعویض کردیم ولی جواب نداد.

نظر

فکرکنم آپدیت 6.1.4 به دلیل مشکل اسپیکر ریلیز شده است

نظر

دوست عزیز این حالت به خاطر سیم کارتی که پانچ شده هستش چون خوب جا نمیفته اینطوری انتن میپره مشکل اسپیکر هم من و داداش بنده و ۵ تا از دوستام همگی ایفون ۵ گرفتیم از اپل استور فرانسه و تا الان بهترین ایفونی بوده که از 3gs تا الان داشتیم بدنه بسیار مقاوم و مشکل اسپیکر هم که اصلا نداشتم به نظر من اشکال از ایفون نیست اشکال از fox conn هستش که تو خط تولید دقت کامل رو نداره

نظر

صبر کنید ..
                              X