اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Connection kit

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Connection kit

باسلام خدمت همه دوستان،امروز یه connection kit شش کاره خریدم،اما الان که وصلش می کنم اطلاعات مموری را نشان نمی دهد،آیا نرم افزار خاصی نیاز دارد و یا اصلا با آیپد ۴ match نمی شود،البته تبدیل ۳۰ پین به lightning رو هم گرفتم و اگر جواب ندهد فردا بر می گردونمش.

شما ifile را نصب کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      شما ifile را نصب کردید؟
      البته

نظر

دوست عزیز تبدیل 30 پین به لایتنینگ برای بسیاری از لوازم جانبی کار نمیکنه شما بایستی همان ابتدا کمرا کیت مخصوص لایتنیگ را خریداری میکردید و دیگر این که کمرا کیت فقط فیلم ها و عکس ها را آن هم یا از طریق دوربین یا sd card نمایش میدهد و با فلش مموری کار نمیکند

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
          دوست عزیز تبدیل 30 پین به لایتنینگ برای بسیاری از لوازم جانبی کار نمیکنه شما بایستی همان ابتدا کمرا کیت مخصوص لایتنیگ را خریداری میکردید و دیگر این که کمرا کیت فقط فیلم ها و عکس ها را آن هم یا از طریق دوربین یا sd card نمایش میدهد و با فلش مموری کار نمیکند
          این کانکشن کیت همانطور که عرض کردم 6 کاره بوده و قابلیت خروجی av و hdmi را دارا بوده است که به گوشیم وصل کردم قابلیتها فعال بوده و همانطور که گفتین با لایتنیگ و استفاده از تبدیل امکان استفاده میسر نمی باشد،به همین دلیل کیت را عودت دادم.ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X