اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سرعت بسیار پایین دانلود با آیتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سرعت بسیار پایین دانلود با آیتونز

سلام دوستان خسته نباشید.من اینترنت دو مگ مخابرات دارم توی روز دانلود 550 میده شب 250
    با تمام سایت ها خوب دانلود میکنه جز ایتونز اپل!!!سرعتش 20 تا 30 KB/S میشه چه روز چه شب....
    حتی با نرم افزار هات..اسپات...شیلد...الیت که پولی هست و سه آیپی مختلف استرالیا امریکا انگلیس میده امتحان کردم ولی هیچ فرقی نکرد...دیشب اتفاقی f..r..ee..g..ate رو گرفتم و دیدم سرعت خیلی بهتر شد!!!
    با هیچ ف..ل..ت..ر..ش دیگه ای مثل این نشد!!!
    به نظرتون مشکل کجاست؟راه حل چیه؟خیلی اعصاب و وقتمو گرفته کلی سرچ کردم ولی....
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

جدیدا اپل https رو روی آیتونز حتی موقع دانلود باز کرده که امنیت بالا بره ولی از اون طرف هم مخابرات https و پورت های v..p..n رو بسته یا سرعتشون رو خیلی خیلی محدود کرده بخاطر همین این مشکل درست شده

نظر

ممنون از جوابتون....راه حل؟؟؟!!!بقیه دوستان چیکار میکنن؟!!مثلا یه بازی 1gb رو چطور میگیرن؟نرم افزاری،چیزی....!!!!

نظر

كاري نميشه كرد ، به جز اين بعضي از اي اس پي ها دانلود سنتر هاي معروف رو محدود ميكنن از جمله ايتيونز ، يه بار يه بازي يه گيگي رو حدود ٢ روز دانلود كردم با ايپد در صورتي كه همون يه گيگ رو تو حالت معمولي ٣-٤ ساعت ميگرفتم از سايت هاي ايراني .

نظر

بازم خوشبحال شما appstore ماكه كلا چند روزه بازنميشه

نظر

خیلی مسخره است واقعا....کجا زندگی می کنیم....
            یه بدی دیگه آیتونز اینه که با دانلودر های قوی نمیشه بازی ایرو دانلود کنی،یعنی میشه ها ولی کرش میکنه بعد نصب چون درست ساین نمیشه بازی یا اپ....
            حیف....بد بیاری پشت بد بیاری......
            ویرایش توسط masoudkhademy2 : https://i-phone.ir/forums/member/84186-masoudkhademy2 در ساعت 13-03-2013, 12:45 AM

نظر

سلام
              جالبه...از Autobahn Download Accelerator استفاده کردید؟من با این دانلود منیجر و با اینترنت 2 مگ نامحدود مخابرات چند وقت پیش (همین یکی دو هفته پیش) سرعت 1.3 مگ بر ثانیه دانلود می کرد!فایل 100 مگ رو تو 5 دقیقه دانلود کرد!شاید اون تاثیر داره.نمیدونم!:A

نظر

نه تاثیر نداشت.اصلا معلوم نیست این نرم افزار چیه!چه فعالیتی میکنه و....

نظر

نوشته اصلی توسط iArmanS نمایش پست ها
                  سلام
                  جالبه...از Autobahn Download Accelerator استفاده کردید؟من با این دانلود منیجر و با اینترنت 2 مگ نامحدود مخابرات چند وقت پیش (همین یکی دو هفته پیش) سرعت 1.3 مگ بر ثانیه دانلود می کرد!فایل 100 مگ رو تو 5 دقیقه دانلود کرد!شاید اون تاثیر داره.نمیدونم!:A
                  بی زحمت لینک دانلودشو بده...ممنون

نظر

وقتي كه دانلود شروع شد stop رو بزن بعد چيز پي ان رو خاموش كن و دانلود رو ادامه بده. سرعت دانلود بهتر ميشه
                    زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                      وقتي كه دانلود شروع شد stop رو بزن بعد چيز پي ان رو خاموش كن و دانلود رو ادامه بده. سرعت دانلود بهتر ميشه
                      این کارم میکنم ولی درست نمیشه!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط masoudkhademy2 نمایش پست ها
                        این کارم میکنم ولی درست نمیشه!!!!
                        کلا دانلود کردن با ایتونز تو ایران پایین
                        سرعت نتت چند هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                          کلا دانلود کردن با ایتونز تو ایران پایین
                          سرعت نتت چند هست؟
                          پست اول گفتم 2 مگ سرعتم 550 kb/s هست ولی با ایتونز 30kb/s !!!!!!!!
                          راه حل؟!!!حتما یه راهی هست.گفتم با free....gate سرعت خوبه ولی آپلودشم بالاست!!!

نظر

نوشته اصلی توسط masoudkhademy2 نمایش پست ها
                            پست اول گفتم 2 مگ سرعتم 550 kb/s هست ولی با ایتونز 30kb/s !!!!!!!!
                            راه حل؟!!!حتما یه راهی هست.گفتم با free....gate سرعت خوبه ولی آپلودشم بالاست!!!
                            دقیقا منم سرعتم 550 kb/s مثل شماست ولی با آیتونز 1.3 Mb/s
                            اینم از Autobahn :
                            Autobahn Accelerator for iTunes - CNET Download.com

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                              بازم خوشبحال شما appstore ماكه كلا چند روزه بازنميشه
                              من هم اینترنت از داتک دارم و نه تنها appstore باز نمیشه بلکه یاهو و جیمیل هم کار نمی کنند

نظر

صبر کنید ..
                              X