اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه اسنخراج کردن فایلهای صوتی دانلود شده مثالها از داخل oald

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه اسنخراج کردن فایلهای صوتی دانلود شده مثالها از داخل oald

سلام خدمت دوستای گل انجمن
    دوستان من دیروز دیکشنری Oxford Advanced Learner's Dictionary 8th رو خریداری کردم و از داخلش فایلهای صوتی مثالها رو با تلفظ بریتیش بصورت افلاین با حجم 500 مگابایت دانلود کردم.
    الان میخوام از این فایلها بک اپ بگیرم تا بعد از ریستور دوباره مجبور به دانلود نشم. از کجا و چجوری این کارو بکنم؟ با ایفان باکس میرم داخل فولدر Document این برنامه ولی چیز خاصی نمیبینم که با این اسم باشه!
    ممنون میشم راهنماییم کنین.

images (1).jpgimages.jpgOxford-Advanced-Learner’s-Dictionary-for-iPhone-iPad.jpg

دقیق نمی دونم که بشه یا نه
    اما ایفون به ایتونز بزن و بعد تو قسمت اپ برو و بعد به قسمت پایین ایتونز که file shering
    هست برو و ببین از اون قسمت Oxford شاید بتونی فایلهاتو برداری

نظر

من تا پیدا کردن DB میتونم کمکتون کنم! بعدش باید خودتون اونارو از فایلهای DB ببینید متونید خارج کنید یا نه!

اول یک کپی از فایل ipa بگیرید!
      پسوندشو از ipa به zip تغییر بدید.
      بعد یک فولدر براتون میاد، اون را باز کنید و برید داخل Payload روی فایلی که میبینید دکمه راست موس را بزنید و Show Content Package را بزنید.
      فولدر LDOCE.dbpkg را باز کنید. داخل فولدر Database فایلهای .db را میتونید ببینید.
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اينجا اونوقت فايلهاي صوتي را ازكجا تشخيص بدم كودوم برا مثالهاست و كودوم برا كلمات؟؟

نظر

مثالها که online هست و داخل database نیست که ازش بردارید! تلفظها که offline هست را هم باید با تست کردن یکی یکیشون! پیدا کنید!
          مثلا من تصادفی یکشون را باز کردم! فایل ldoce_contents.db داخل بود!

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
            مثالها که online هست و داخل database نیست که ازش بردارید! تلفظها که offline هست را هم باید با تست کردن یکی یکیشون! پیدا کنید!
            مثلا من تصادفی یکشون را باز کردم! فایل ldoce_contents.db داخل بود!

نه دوست عزيزم
            من ديشب تلفظ بريتيش مثالهارو با حجم نزديك ٥٠٠ مگ دانلود كردم از داخل اپليكيش.تلفظ امريكن هم امشب ميزنم دانلود شه.
            فقط دوس دارم بتونم از ابنا بك اپ بگيرم هر دفعه بعد ريستور مجبور به دانلود دوباره نشم

نظر

ابن عكسي كه شما گذاشتين برا اپليكيشن لانگمن هستش !

نظر

بله برای longman هست! من فکر کردم کلا میخواهید روشش را یاد بگیرید! من dic لانگمن را داشتم و برای همین روی اون مثال زدم! توی oxford هم طیق همین روال هست اگر رمزگذاری نشده باشه!

Edited :
                راستی مثال با تلفظ هم فرق داره! اخه توی longman هم تلفظ کلمه هست هم چند جمله مثال ار طرز کاربرد اون کلمه!

اگر همون اول گفته بودید هدفتون چیه بهتر بود! آخه من فکر کردم برای برنامه نویسی لازم دارید و میخواهید که دیتابیس را هم داشته باشید!
                کاری که میخواهید بکنید اگر از روش Jahandideh نشد، باید برنامه ای مثل iExplorer یا مشابه را دانلود کنید و ار روی خود گوشی برید و فایلها دانلودی را کپی کنید.
                ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 13-03-2013, 01:49 AM

نظر

ممنون اقا احسان گل. جيارت نشه ولي من عرض كرده بودم كه من فايل تلفظ مثالهارو تو ديكشنري اكسفورد ادونس رو ميخوام.لانگمن پلاس هم خريدم. بازم ممنون

نظر

از كارشناسان يا دوستان كسي راه ديگه بلد نيست؟

نظر

كسي نبود راهنماييم كنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط iaraz نمایش پست ها
                        كسي نبود راهنماييم كنه؟
                        دوست عزیز من یک روشی گفنم که با iExplorer انجام بدید! تست کردید و نشد؟

نظر

دوست عزيز اين اپليكيشني كه شما گفتين پوليه تو اپ استور منم جيلبريك نميكنم ديگه.ارزش داره ٥ داار بابتش بدم؟

نظر

پولی هست! اما میشه ازش بصورت free هم استفاده کرد! Demo داره!

لازم به Jailbreak هم نیست!

از سایت خودش میتونید free شو دانلود کنید : http://www.macroplant.com/downloads.php

یکمی مهارت میخواد گشتن و پیدا کردن فایها اما با این برنامه میتونید کپی کنید! فقط من oxford را ندارم، اگر داشتم بصورت کامل بهتون میگفتم! فقط روشش را تونستم بهتون بگم!
                            ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 13-03-2013, 01:04 PM

نظر

اقا احسان يه سوال:
                              من ديشب با ايفان باكس كل محتويات اكسفورد رو كپي كردم روسيستم نزديك به ١.٥ گيگ!
                              خود برنامه ٤٥٠ مگابايت بود لحظه اي كه خريد كردم و بنظرم با دانلود اين فايلها شده ١.٥.
                              بنظرتون اين كار جواب ميده كه دفه بعد همين فايلهارو با ايفان باكس ريپليس كنم؟؟
                              ممنون از راهنمايياتون دوست عزيز.

نظر

صبر کنید ..
                              X