اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه اسنخراج کردن فایلهای صوتی دانلود شده مثالها از داخل oald

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خوب iFunbox هم مثل iExplorer عمل میکنه! برای همین گفتم برنامه های مشابه!
    برنامه نصب شده را نمیدونم iFunbox نصب میکنه یا نه! نهایت این هست که فایلهای db را پیدا میکنید و replace میکنید!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

ممنون دوست خوبم.كمك قابل توجهي بود.سپاسگزارم از راهنماييتون

نظر

نیاز به کپی کل برنامه نیست .
        وقتی از برنامه دانلود کردی یعنی یا ریخته تو فولدر Documents یا Cache یا tmp . که همون ۹۹٪ ریخته تو Documents. که iTunes هم از فولدر Documents همه برنامه ها Backup می گیره موقع Backup از گوشی . بنابراین نیازی به کپی پیست نیست و وقتی برنامه رو دوباره نصب کردید . آیفون رو Restore کنید از آخرین Backup مشکل حل می شه ...

اگه واسه یه گوشی دیگه می خواید این اطلاعات دانلودی رو از فولدر Documents کپی کنید و تو فولدر Documents یکی دیگه Paste کنید ...

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          مثالها که online هست و داخل database نیست که ازش بردارید! تلفظها که offline هست را هم باید با تست کردن یکی یکیشون! پیدا کنید!
          مثلا من تصادفی یکشون را باز کردم! فایل ldoce_contents.db داخل بود!

سلام این نوع فایل را توی ویندوز با چه نرم افزاری باز کنم ممنون میشم

نظر

اينا فايل هاي ديتابيس sqlite هستند . مي شه با Sqlite Manager كه يك addon براي فايرفاكس هست بازشون كرد .
            صداها به صورت encrypt شده داخل اين ديتابيس ها ذخيره شده اند كه فقط نرم افزار مربوطه مي تونه بخونه ...

نظر

نوشته اصلی توسط soheilvb نمایش پست ها
              اينا فايل هاي ديتابيس sqlite هستند . مي شه با Sqlite Manager كه يك addon براي فايرفاكس هست بازشون كرد .
              صداها به صورت encrypt شده داخل اين ديتابيس ها ذخيره شده اند كه فقط نرم افزار مربوطه مي تونه بخونه ...
              ممنون
              نمیشه این صدا ها را برای نرم افزار خودتون استفاده کنین؟

نظر

گفتم تو اون يكي تاپيك . اين لانگمنو امروز كرك كردم. تو ورژن بعدي تلفظا و بقيه لانگمن اضافه مي شه ....

نظر

گفتم تو اون يكي تاپيك . اين لانگمنو امروز كرك كردم. تو ورژن بعدي تلفظا و بقيه لانگمن اضافه مي شه ....
                  مگه کرک میخواست؟!

نظر

آره. اطلاعاتاش با aes256 انكريپت بود .... (مگه مي شه نخواد ؟!!!؟)

نظر

آره. اطلاعاتاش با aes256 انكريپت بود .... (مگه مي شه نخواد ؟!!!؟)
                      دوست عزيز من ورژن لانگمن پلاس و اكسفورد ادونسد اديشن ٨ ام رو خريدم. لازم داشتين بفرمايين چطور تقديم كنم حوشال ميشم

نظر

نیاز به کپی کل برنامه نیست .
                        وقتی از برنامه دانلود کردی یعنی یا ریخته تو فولدر Documents یا Cache یا tmp . که همون ۹۹٪ ریخته تو Documents. که iTunes هم از فولدر Documents همه برنامه ها Backup می گیره موقع Backup از گوشی . بنابراین نیازی به کپی پیست نیست و وقتی برنامه رو دوباره نصب کردید . آیفون رو Restore کنید از آخرین Backup مشکل حل می شه ...

اگه واسه یه گوشی دیگه می خواید این اطلاعات دانلودی رو از فولدر Documents کپی کنید و تو فولدر Documents یکی دیگه Paste کنید ...
                        دوست عزيزم حجم كل فايلا تو Document ١٠٠ كيلو بايت هستش!!

نظر

Arrage by size کن، اون که بیشتره، دیتابیس هم همونجاست!

نظر

خيلي ممنون . لانگمن ٤.١.١ رو كرك كردم .فكر نكنم نسخه جديد اطلاعاتش عوض شده باشه .... ( عوض شده ؟!؟ )
                            خوب پس تو cache يا temp ريخت . جفت اين فولدرا رو كپي كن . چون iTunes بكاپ نمي گيره و پس از مدتي اين فولدرا پاك مي شن ....

نظر

آقا من امروز اینو دانلود کردم نصب کردم .
                              فایل های صوتیش اسمشون 5FFC.sdc و 5FFF.sdc هستش . می تونی با کامپیوترم دانلود کنی :
                              لینکاش :
                              http://dl.penreader.com/download/sound_bases/5FFF.sdc
                              http://dl.penreader.com/download/sound_bases/5FFC.sdc

آدرسشونم توی /Library/Cache . اونجا بری اون ۲ تا رو کپی کنی مشکل حله .

نظر

از itools استفاده کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X