اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بالا نیومدن سیستم عامل لاین بعد از نصب برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بالا نیومدن سیستم عامل لاین بعد از نصب برنامه

سلام خدمت مدیران و کاربران من یه مشکل ضد حالی برام پیش اومده تا حالا اینجوری فیتیله پیچ نشدم من یه یرنامه نصب کردم از تو هاردم بعد که نصب شد گفت رستارت کن سیستمو من رست کردم دیگه نیومد بالا وقتی میاد بالا میگه سیستمو خاموش کن دوباره روشن کن با 5 زبان دنیا اینو میگه پشت نوشته ها هم عکس دکمه ی خاموش میاد میشه قبا از اینکه سیستم داره میاد بالا یه کدی زد که بوت شه دوباره اطلاعات مهمی داشتم ممنوم میشم کمک کنید

نوشته اصلی توسط M0fraD نمایش پست ها
    سلام خدمت مدیران و کاربران من یه مشکل ضد حالی برام پیش اومده تا حالا اینجوری فیتیله پیچ نشدم من یه یرنامه نصب کردم از تو هاردم بعد که نصب شد گفت رستارت کن سیستمو من رست کردم دیگه نیومد بالا وقتی میاد بالا میگه سیستمو خاموش کن دوباره روشن کن با 5 زبان دنیا اینو میگه پشت نوشته ها هم عکس دکمه ی خاموش میاد میشه قبا از اینکه سیستم داره میاد بالا یه کدی زد که بوت شه دوباره اطلاعات مهمی داشتم ممنوم میشم کمک کنید
    میشه بگید چه برنامه ای نصب کردید؟ چون به احتمال قوی تو کرنال پنیکتون تغییر ایجاد کرده.
    با دستورهای زیر بوت کنید شاید بالا بیاد:
    کد:
    -x
    کد:
    -f
    اگه با دستورهای بالا کار نکرد با دستور زیر بوت کنید و یه عکس از آخرین سطرها بزارید:
    کد:
    -v
    .:amgr:.

نظر

من كارم با لاجيك هست و تنظيم ميكنم يه پلاگين صداي گيتار بود به اسم real guitar وقتي نصب كردم ريست داشت زدم ديگه بالا نيومد نميخوام دوباره لاين نصب كنم چون كل برنامه هامو با اينترنت آپديت كرده بودم و كلي برنامه ديگه دارم توش من با -v و -x امتحان كردم ولي فايل هارو ميخونه ولي وسطش گير ميكنه با -f امتحان نكردم ميخواستم بدونم ميشه rpair كنمش درست ميشه چون دي وي دي رو دارم

نظر

من كارم با لاجيك هست و تنظيم ميكنم يه پلاگين صداي گيتار بود به اسم real guitar وقتي نصب كردم ريست داشت زدم ديگه بالا نيومد نميخوام دوباره لاين نصب كنم چون كل برنامه هامو با اينترنت آپديت كرده بودم و كلي برنامه ديگه دارم توش من با -v و -x امتحان كردم ولي فايل هارو ميخونه ولي وسطش گير ميكنه با -f امتحان نكردم ميخواستم بدونم ميشه rpair كنمش درست ميشه چون دي وي دي رو دارم
        من که احتمال میدم مشکلتون از کرنال پنیکتون باشه. ولی نمیدونم اون پلاگین چه ربطی به این داشت!
        ممکنه با نصب کردن دوباره مک بدون فرمت کردن (همون ریپیر میشه یه جورایی!) درست شه ولی جواب قطعی رو الان نمیتونم بهتون بدم.
        با -v که بوت میکنید از سطرهای آخرش عکس بزارید تا بهتر بتونیم کمکتون کنیم.
        ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 12-03-2013, 12:35 AM

نظر

دوباره سلام شرمنده دیر جواب میدم سیستمم خراب بود نمیشد ارتباط برقرار کنم من خودم این کلکو که بدون فرمت کردن روش دوباره نصب کنم رو زدم جواب گرفتم و الان مشکلم حل شد فقط میخواستم بدونم چیکار کنم که از این مشکلات برام دیگه پیش نیاد میتونم بک آپی بگیرم که دفعه ی بعد برام همچین مشکلی پیش نیاد اگه راحی بلدین بگید ممنون میشم

نظر

دوباره سلام شرمنده دیر جواب میدم سیستمم خراب بود نمیشد ارتباط برقرار کنم من خودم این کلکو که بدون فرمت کردن روش دوباره نصب کنم رو زدم جواب گرفتم و الان مشکلم حل شد فقط میخواستم بدونم چیکار کنم که از این مشکلات برام دیگه پیش نیاد میتونم بک آپی بگیرم که دفعه ی بعد برام همچین مشکلی پیش نیاد اگه راحی بلدین بگید ممنون میشم
            چنین امکانی بدون اینکه مک بالا بیاد نیستش. چون شما روی هکینتاشتون از یه بوت لودر متفرقه مثل چملون استفاده میکنید و این امکان رو نداره که به ابزارهای ریستور بک آپ دسترسی داشته باشد.

نظر

نصب هکینتاش کلی دردسر داره و اگر خراب بشه بخواهی از اول نصب کنی شاید اذیت بشی
              برای رفع این مشکل پس از نصب سیستم عامل وقتی سیستم کاملا استیبل بود و درست راه اندازی میشد ازش با نرم افزار Paragon Partition Manager باید Backup بگری این تنها نرم افزاری هست که بصورت بوتیبل روی سیستم بالا میاد و کاملا از پارتیشن مک پشتیبانی میکنه و شما میتونی Backup بگیری

نظر

صبر کنید ..
              X