اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل wifi , Gps و youtube بعد از ریستور به 3.1.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Ali T نمایش پست ها
    تو خونه به ad-hoc وصل ميشم با لپتاپ ولي جاهاي ديگه كه اكسس پوينت هست به اونا هم وصل نميشه. چه فري باشه چه پسورد دار به هيچ كدوم وصل نميشه.
    اگر داريد با ad hoc وصل ميشيد لازمه كه به كارت شبكه لپ تاپتان ip 192.168.0.1 بديد.

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
      اگر داريد با ad hoc وصل ميشيد لازمه كه به كارت شبكه لپ تاپتان ip 192.168.0.1 بديد.
      ممنون ولي همين آي پي رو دادم بهش. با اكسس پوينت هم مشكل دارم. ريست نتورك كه ميكنم شبكه رو پيدا ميكنه و كانكت ميشه ولي زود قطع ميشه و ديگه پيدا نميكنه و همش اون دايره سرچ كردنش ميچرخه.

نظر

نوشته اصلی توسط Ali T نمایش پست ها
        ممنون ولي همين آي پي رو دادم بهش. با اكسس پوينت هم مشكل دارم. ريست نتورك كه ميكنم شبكه رو پيدا ميكنه و كانكت ميشه ولي زود قطع ميشه و ديگه پيدا نميكنه و همش اون دايره سرچ كردنش ميچرخه.

يك بار با dfu ريستور كنيد . به نظر من مشكل شما از نرم افزار واي فاي آيفون است.

نظر

این سئوال یه جوری به اینجا هم مربوطه من از یوتوب با وایفای دانلود میکنم ولی فایلهای دانلودی را از طریق برنامه ifileنتمیتونم با بلوتوث ارسال کنم ایراد از ifile هست یا یا یوتوب ضمنا برنامه ifile رو از سورس انجمن 1.2.0.1وسورس big boss 1.2.1.2 گرفتم ونصبه ایا نصب هر دو ایرادی نداره یا ورژن جدیدی داره لطفا کامل راهنمایی بفرمایید

نظر

نوشته اصلی توسط parsa arab نمایش پست ها
            این سئوال یه جوری به اینجا هم مربوطه من از یوتوب با وایفای دانلود میکنم ولی فایلهای دانلودی را از طریق برنامه ifileنتمیتونم با بلوتوث ارسال کنم ایراد از ifile هست یا یا یوتوب ضمنا برنامه ifile رو از سورس انجمن 1.2.0.1وسورس big boss 1.2.1.2 گرفتم ونصبه ایا نصب هر دو ایرادی نداره یا ورژن جدیدی داره لطفا کامل راهنمایی بفرمایید
            توجه کنین که شما باید برای ارسال با بلوتوث برنامه ibluenova رو هم داشته باشید.
            اگه ورژن موجود در سورس big boss کرک شده هست می تونین فقط همون رو نصب کنین، نیاز به دو ورژن دریک زمان نیست.

نظر

یکی هم به داد مشکل من برسه
              gps گوشیم کار نمیکنه
              همه کارایی رو هم که تا حالا گفین رو کردم اما نشده

نظر

من از Offline Maps استفاده میکنم
                اگه GPRS وصل باشه ( با SBSettings قطع کردم )
                GPS کار میکنه ولی وقطی قطع باشه کار نمیکنه و تو مپ خود گوشی میگه که Could Not Find Your Location
                من تا اونجایی که میدونم GPS ربطی به اینترنت نداره حتی باید برنامه مپ بگه کجایی ولی وقتی ایترنت قطع باشه مپ لود نشه
                گوشیه من 3GS Lock هستش با Custom آپدیت کردم

نظر

من این کارو کردم مشکلم حل نشد
                  چی کار کنم؟
                  مشکل gps دارم
                  اصلا وصل نمیشه هیچ جا

نظر

نوشته اصلی توسط ArmiN نمایش پست ها
                    من از Offline Maps استفاده میکنم
                    اگه GPRS وصل باشه ( با SBSettings قطع کردم )
                    GPS کار میکنه ولی وقطی قطع باشه کار نمیکنه و تو مپ خود گوشی میگه که Could Not Find Your Location
                    من تا اونجایی که میدونم GPS ربطی به اینترنت نداره حتی باید برنامه مپ بگه کجایی ولی وقتی ایترنت قطع باشه مپ لود نشه
                    گوشیه من 3GS Lock هستش با Custom آپدیت کردم

سلام
                    من 3.1.3 هستم و با youtube هم مشکل ندارم ولی offline Map نقشه را نشون میده ولی مکان خودمو پیدا نمیکنه و خطای your location could not be determined
                    لطفا کمک کنید
                    مرسی

نظر

سلام من مشکل gps دارم و همه ی کارا رو از صفحه 1 انجام دادم بازم مشکل حل نشد
                      تورو خدا یکی کمک کنه

نظر

برای رفع مشکل بیاین به این تاپیک .
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread2...tml#post232523

نظر

صبر کنید ..
                        X