اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل wifi , Gps و youtube بعد از ریستور به 3.1.2

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط amin1300 نمایش پست ها
    من که از همون اول gps درست کار می کرد و مشکلی نداشت!
    تنها مشکلم با youtube بود که can not connect میزد. که اینم هر سه تا فایل امتحان کردم نشد. یه دقیقه صبر می کنه ولی باز می نویسه no videos یا می گه youtube not available می زنه
    من مشکل gps داشتم که رفع شد

اون پیغام یوتوب کاملا طبیعیه چون فیل تر شده و نمیتونه به سایتش کانکت بشه
    با اینترنتی که فیل تر نشه چک کن باید درست کار کنه !

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosein نمایش پست ها
      من مشکل gps داشتم که رفع شد

اون پیغام یوتوب کاملا طبیعیه چون فیل تر شده و نمیتونه به سایتش کانکت بشه
      با اینترنتی که فیل تر نشه چک کن باید درست کار کنه !
      متاسفانه در ایران اینترنت بدون ف-ی-ل-ت-ر از کجا گیر بیارم. یکی از دوستام 1 ماه پیش با ipod خیلی راحت فیلم های یوتیوب میدید و اتفاقا همون زمان هم ***** شده بود.

نظر

میتونید از وی p ان برای گوشیتون استفاده کنید تا مشکل فیل تر حل بشه

نظر

میتونید از وی p ان برای گوشیتون استفاده کنید تا مشکل فیل تر حل بشه
          چطوری؟ v*p*n از کجا گیر بیارم؟ یک بار امتحان کردم ارور داد و وصل نشد.

نظر

روی کامپیوتر کار میکرد ؟!

چون خلاف قوانین هست نمیشه معرفی کرد
            از دوستانی که استفاده میکنن آمار بگیرید

یک آی پی و یوزر نیم پس ورد بهتون میدن که داخل آیفون وارد میکنید و اینترنت رو بدون فیل تر میتونید داشته باشید
            دیشب روی آیفون پسرداییم تنظیم و به راحتی از youtube استفاده کردیم
            ویرایش توسط amirhosein : https://i-phone.ir/forums/member/80-amirhosein در ساعت 17-02-2010, 11:47 AM

نظر

روی کامپیوتر کار میکرد ؟!

چون خلاف قوانین هست نمیشه معرفی کرد
              از دوستانی که استفاده میکنن آمار بگیرید

یک آی پی و یوزر نیم پس ورد بهتون میدن که داخل آیفون وارد میکنید و اینترنت رو بدون فیل تر میتونید داشته باشید
              دیشب روی آیفون پسرداییم تنظیم و به راحتی از youtube استفاده کردیم
              کجا درخواست بدم؟

نظر

بیا امین جان به این تاپیک هم سر بزن، امیدوارم بدردت بخوره
                http://www.i-phone.ir/forums/thread26.html

نظر

دوستان من با redsn0w جیلبریک کردم و با موفقیت امروز تونستم فیلم های you tube ببینم. البته اینترنت adsl مخابرات الان امتحان کردم مینویسه no videos که طبق گفته اساتید یعنی سایت ف-ی-ل-ت-ر شده!
                  ولی رفتم دانشگاه با اینترنت اونجا امتحان کردم مثل یه مرد کار کرد و کلیپ هاش رو دیدم. مثلا تونستم تریلر 2012 رو ببینم. خیلی حال داد.

نظر

سلام به همگی
                    من به تازگی 3gs خریدم با blackra1n جیلبرک شده
                    gps کار نمیکنه و داخل maps که میشم همیشه یه نقطه رو نشون میده
                    میشه لطف کنید رهنمایی کنید که چکار کنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط icggama نمایش پست ها
                      سلام به همگی
                      من به تازگی 3gs خریدم با blackra1n جیلبرک شده
                      gps کار نمیکنه و داخل maps که میشم همیشه یه نقطه رو نشون میده
                      میشه لطف کنید رهنمایی کنید که چکار کنم ؟
                      شما قبل از اینکه سوالتون رو مطرح کنین تاپیک رو مطالعه کنید

نظر

مشکل من با این فایلهایی که دوستان گذاشتن حل نشد !

در نتیچه اینترنت رو شخم زدم و Pushfix2 رو پیدا کردم که پولیه ولی پچ رایگان برای درست شدن Youtube و GPS هم داره.

برای نصبش آدرس Cydia.pushfix.info رو در Cydia اضافه و youtube fix #1 یا youtube fix #2 یا youtube fix #3 رو نصب کنید.

نتیجه رو بگید...
                        سلام من نصب کردم (YouTube fix #3)* و يوتوب کامل درست شد و فيلم به راحتي ميشه ديد.
                        با اينترنت معمولي

ممنون از زحمتتون

نظر

من youtube fix 1,2,3 رو نصب کردم فیلم ها رو نشون میده ولی موقع پخش میگه "the file is not availble"من قبلا راحت نگاه میکردم با مین ورژن ولی حالا نمی دونم چی شده؟

نظر

سلام.
                            من از وقتي به 3.1.2 آپديت كردم واي فاي گوشيم از كار افتاد. بعدش ديگه هر كاري ميكنم نميتونم به هيچ شبكه وايرلسي وصل بشم. بعد از آپديت هم با redsnow جيل بريك كردم. البته تازگيا كشف كردم كه وقتي سيم كارت ايرانسل بزارم تو گوشي و ريست نتورك كنم ميتونم فقط يك بار به وايرلس وصل بشم ولي بعد از قطع شدن ديگه وصل نميشه. سيم كارت همراه اول هم كه ميزارم اصلا وصل نميشه. حالا من خودم موندم وصل شدن به وايرلس چه ربطي به سيم كارت داره.
                            و وقتي كه به settings وايرلس ميرم اون دايره كه داره سرچ ميكنه ميچرخه و ديگه متوقف نميشه.
                            بعد از اين هم با كاستوم به 3.1.3 آپديت كردم كه بازم همونطوريه و درست نشد.
                            خواهشا هر كي اگه راه حلي به ذهنش ميرسه دريغ نكنه كه ثواب داره.

نظر

نوشته اصلی توسط Ali T نمایش پست ها
                              سلام.
                              من از وقتي به 3.1.2 آپديت كردم واي فاي گوشيم از كار افتاد. بعدش ديگه هر كاري ميكنم نميتونم به هيچ شبكه وايرلسي وصل بشم. بعد از آپديت هم با redsnow جيل بريك كردم. البته تازگيا كشف كردم كه وقتي سيم كارت ايرانسل بزارم تو گوشي و ريست نتورك كنم ميتونم فقط يك بار به وايرلس وصل بشم ولي بعد از قطع شدن ديگه وصل نميشه. سيم كارت همراه اول هم كه ميزارم اصلا وصل نميشه. حالا من خودم موندم وصل شدن به وايرلس چه ربطي به سيم كارت داره.
                              و وقتي كه به settings وايرلس ميرم اون دايره كه داره سرچ ميكنه ميچرخه و ديگه متوقف نميشه.
                              بعد از اين هم با كاستوم به 3.1.3 آپديت كردم كه بازم همونطوريه و درست نشد.
                              خواهشا هر كي اگه راه حلي به ذهنش ميرسه دريغ نكنه كه ثواب داره.

به اکسس پوینت وصل میشی یا به کارت شبکه(ad hoc)؟

نظر

تو خونه به ad-hoc وصل ميشم با لپتاپ ولي جاهاي ديگه كه اكسس پوينت هست به اونا هم وصل نميشه. چه فري باشه چه پسورد دار به هيچ كدوم وصل نميشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X