اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

روشن بودن صفحه در هنگام تماس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان مشکل من هنوز درست نشده.آیفون 4 دارم
    و دیشب داخل تاریکی دیدم سنسور مکالمه وقتی تماس گرفتم یک چراغ قرمز کم رنگ
    روشن میشه.ولی گوشی کنار گوشم میزارم صفحه خاموش نمیشه.در ضمن مثلا قسمت سنسور با دست فشار میدم سنسور واسه یک لحظه درست میشه ولی باز عمل نمیکنه.

نظر

من یه بار این مشکلو تو یک گوشی دیدم که مربوط به کیف گوشی بود اگه دارین گوشیو در بیارین ازش و امتحان کنید و اگر با ریستور هم جواب نداد احتمالا سخت افزاری باشه و بهتره ببیرین دفتر انجمن...

نظر

کیف ندارم..اخه سنسور کامل خراب نشده گفتم که داخل تاریکی چراغ قرمز رنگ سنسور
        روشن میشه ولی صفحه هنگام مکالمه خاموش نمیشه و با دست سنسور فشار میدم یک لحظه درست میشه

نظر

یک مدیر نیست جواب بده؟چند سال پیش یک مدیر بود جواب میداد الان هیچ کسی نیست

نظر

سلام

این مشکل توی آیفون 4 - 4س بیهتر به چشم میخوره

علت این ماجرا هم میتونه سنسور باشه یا ال سي دي - سنسور خودش به خودیه خود خراب نمیشه

با تعویض ال سي دي و انداختان ال سي دي فک یا بی کیفییت این مشکل پیش میاد

سنسر های توی بازار هم هیچ کدومشون کار نمیکنن همش آشغاله

بعد هم تا مشکلی پیش میاد ملت رو وادار به رستور نکنین

میگه گوشی و تازه خریدم : | فک کنین و جواب بدین

با اینکه دیدین بنده خدا میگه من رو 6. 1. 2 ام ولی پیشنهاد restore دادین : | احتمال دونگریدهم کمه : | نه ؟

شما هم خانوم ساناز خودتو اذیت نکن اون مشکل سخت افزاری : | اون نور قرمز هم که میبینی واسه سنسوره قطع ال سي دي نیست واسه تنظیم نور ال سي دي : | من 30 تا فلات تست کردم فقط یکیش کار کرد : |

دکمه‌ی پاور یا همون ویکاپ - اسلیپ که خراب میشه فلت رو عوض میکنن که این مشکل پیش میاد

- - - - - - - - - -

سلام

این مشکل توی آیفون 4 - 4س بیهتر به چشم میخوره

علت این ماجرا هم میتونه سنسور باشه یا ال سي دي - سنسور خودش به خودیه خود خراب نمیشه

با تعویض ال سي دي و انداختان ال سي دي فک یا بی کیفییت این مشکل پیش میاد

سنسر های توی بازار هم هیچ کدومشون کار نمیکنن همش آشغاله

بعد هم تا مشکلی پیش میاد ملت رو وادار به رستور نکنین

میگه گوشی و تازه خریدم : | فک کنین و جواب بدین

با اینکه دیدین بنده خدا میگه من رو 6. 1. 2 ام ولی پیشنهاد restore دادین : | احتمال دونگریدهم کمه : | نه ؟

شما هم خانوم ساناز خودتو اذیت نکن اون مشکل سخت افزاری : | اون نور قرمز هم که میبینی واسه سنسوره قطع ال سي دي نیست واسه تنظیم نور ال سي دي : | من 30 تا فلات تست کردم فقط یکیش کار کرد : |

دکمه‌ی پاور یا همون ویکاپ - اسلیپ که خراب میشه فلت رو عوض میکنن که این مشکل پیش میاد

نظر

صبر کنید ..
            X