اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کم شدن صدای من هنگام مکالمه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کم شدن صدای من هنگام مکالمه

درست شد با ریستور
    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    ویرایش توسط bahadorv : https://i-phone.ir/forums/member/23934-bahadorv در ساعت 10-03-2013, 11:43 PM

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
    من یه مدت هست
    وقتی بهم زنگ میزنن یا من زنگ میزنم میخوام صحبت کنم طرف اونور صدای من رو خیلی بد میشنوه یهنی خیلی کم میشنوه صدای منو انگار که با صدای اروم و خیلی دور دارم حرف میزنم باهاش اما میزارم رو اسپیکر مشکلی ندارم اصلا
    در ضمن بعضی اوقا اینجوری میشه اما الان زیاد شده از هر ۲-۳ تا زنگ یکیش اینجوری میشه
    میکروفون رو تست کردم تو همه برنامه ها درست کار میکنه و صدا ضبط میشه کاملا حتی تو برنامه های تانگو و وایبر هم بدون مشکل کار میکنه فقط موقع صحبت کردن عادی اینجوری میشه
    خودم سرچ کردم چند جا هم پرسیدم گفتم مشکل میکروفون پایین دستگاه هست که ایراد داره و صدای تورو به عنوان نویز محیط اشتباه تشخیص میده و کم میکنه صداتو باید اون عوض بشه و چون اون با داک شارژ به هم چسبیدن کل پکیجش باید عوض شه
    از چند جا ضرسیدم قیمتهای مختلغ به من گفتن مثل ۳۵ تومن
    ۸۰ تومن
    ۱۱۰ تومن
    نمیدونم چرا اینقدر فرق داره!
    کسی تجربه ای راه حلی چیزی داره راهنمایی کنه
    و چون این مشکل همیشه نیست مثلا بدم یه جا درست کنه همون موقع نمیتونم تست کنم که بفهمم درسته یا نه
    در ضمن یه سری جاهای خاص مثلا تو اتاق این مشکل بیشتر پیش میاد

Sent from my iPad using Tapatalk HD
    دوست عزیز هیچ وقت گوشیتونو دست تعمیر کار ندید بهترین و مورد اعتماد ترین مرکز تعمیرات محصولات اپل در ایران هم اکنون دفتر سایت می باشد.گوشیتونو دست هیچ کس دیگه ای ندید!

نظر

کم شدن صدای من هنگام مکالمه

نوشته اصلی توسط ahmadjooon نمایش پست ها
      دوست عزیز هیچ وقت گوشیتونو دست تعمیر کار ندید بهترین و مورد اعتماد ترین مرکز تعمیرات محصولات اپل در ایران هم اکنون دفتر سایت می باشد.گوشیتونو دست هیچ کس دیگه ای ندید!
      والا دفتر سایت هر موقع زنگ میزنی یا حضوری میری فقط یه چیز میگن
      آقای خبازیان نیستش صبر کنین ایشون بیان:دی البته واسه مک میگفتن واسه ایفن هم ایشون مسیول هستن؟!
      کسی نظری نداره؟! اینجا تعمیرکار نداریم؟!

نظر

با ریستور درست شد
        ویرایش توسط bahadorv : https://i-phone.ir/forums/member/23934-bahadorv در ساعت 10-03-2013, 11:43 PM

نظر

صبر کنید ..
        X